Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti (III tema)

Labas, merginos, as rytoj vairuosiu smile.gif
O ketvirtadieni mokyklini egza laikysiu... Nzn.... Nesu nei karto pravaziavus be kritiniu klaidu unsure.gifBet viskas aiskyn aiskyn, gal kaip nors biggrin.gif

Laikysim kumščius, viskas bus gerai.   :4u: 

Atsakyti

as irgi siandien po pravaziavimo. kaip ir neblogai. aisku daaaug dar iki labai gerai. o as matau kad staigiose netiketose situacijose pasimetu. bet bent jau kojos nebedreba po pravaziavimo is masinos islipus :D 

Atsakyti

as irgi siandien po pravaziavimo. kaip ir neblogai. aisku daaaug dar iki labai gerai. o as matau kad staigiose netiketose situacijose pasimetu. bet bent jau kojos nebedreba po pravaziavimo is masinos islipus :D

Primink kelintas buvo važiavimas? Man kojos drebėjo pirmus tris kartus.   :D 

Atsakyti

laukine orchideja man tik pavydeti tau... :4u: man jau viduriukas privalomu pravaziavimu, o tik vos antras kartas, kai islipu nedrebanciomis kojomis :4u: 

Atsakyti
O man 20+ vaziavimas ir jaudulys sirdy. Visada jaudinuosi. Bet kai isėdu i masina, geriau pasidaro. Jei vaziuojam i aikstele-pasiilsiu kazkiek... Suprakaitavus islipu, kaip po bulviakasio... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 28 lapkričio 2016 - 19:53
Ooo Fėja telepatinis palaikymas tau ketvirtadieniui smile.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos 4u.gif
Atsakyti
Fėja,sėkmės!!! Kad keliai geri būtų, kad pėstieji neslankiotų perėjomis ir kad nebūtų jokių baisių situacijų kelyje... 4u.gif

O aš nebežinau ką daryt.. Po neišlaikytos Regitros visai ūpas man nukrito.. kaip pasikelt? Ką daryt? Reik instruktoriaus kito ieškotis, toks jausmas, kad viską nuo 0 pradėt reik blink.gif Et...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Metaxxxa, dėkui 4u.gif
O tai gal geriau grįžk pas tą patį... Nemesk kelio dėl takelio, kaip liaudis sako unsure.gif
O užsiregistravai kitam egzui į Regitrą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 29 lapkričio 2016 - 06:29
http://www.mokomasis.../egzaminas.html
Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2016 11 28, 16:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fjell" data-cid="71253468" data-time="1480339118"><div><p>Siandien turejau atsiimti vaika serganti is darzelio, tai speju, kad negreit, bet susitariau su instruktorium, kad su vyru pavazinesim. Musu aukle tik vakarais ir savaitgaliais laisva, kaip ir vyras.</p></div></blockquote><p>Sveikatos vaikui  4u.gif.
</p><p> Parašysiu ryt, kaip man sekėsi. </p><p></p><p>Įdomu kaip kitoms sekasi mokintis vairuoti, mažai beužsukančių.  hmm.gif </p>

Vakar instruktorius sakė: mieste jau neblogai, bet aikštelėje dar nelabai... Nuo balandžio iki bir-želio pravažiavau 30 privalomų pamokų. Tada trys mėnesiai pertraukos... Nuo rugsėjo važiuoju (jau turbūt plius 50 pamokų). Ir dar ne kaip...

Jau pradeda viskas nervinti unsure.gif Va taip man sekasi - NESISEKA 4u.gif

QUOTE(Fėja* @ 2016 11 28, 18:04)
Labas, merginos, as rytoj vairuosiu smile.gif
O ketvirtadieni mokyklini egza laikysiu... Nzn.... Nesu nei karto pravaziavus be kritiniu klaidu unsure.gif Bet viskas aiskyn aiskyn, gal kaip nors biggrin.gif

Laikysime kumščius 4u.gif
Atsakyti
Pingvinuk, o mokyklini islaikius esi?
Bandzius Regitroj?

Nes taip, as irgi nemoku vairuot, kaip sakiau, be klaidu nesu pravaziavus, ir mb islaikė teises ant "Marytės plauko" savu laiku... Mano bendradarbė pries 3 metus islaikius, sako, tik dabar pradeda geriau prie vairo jaustis...

Sakau, gal bandyt reik, uztenka "maitint" mokykla... O GAL PAVYKS? Ir mokysies savarankiskai...
Atsakyti