Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti (III tema)

QUOTE(Fėja* @ 2016 11 28, 20:53)
O man 20+ vaziavimas ir jaudulys sirdy. Visada jaudinuosi. Bet kai isėdu i masina, geriau pasidaro. Jei vaziuojam i aikstele-pasiilsiu kazkiek... Suprakaitavus islipu, kaip po bulviakasio...  biggrin.gif

Aš jau kiek pravažiavusi, bet vis tiek išlipu visa šlapia...
Papildyta:
QUOTE(Metaxxxa @ 2016 11 28, 23:39)
O aš nebežinau ką daryt.. Po neišlaikytos Regitros visai ūpas man nukrito.. kaip pasikelt? Ką daryt? Reik instruktoriaus kito ieškotis, toks jausmas, kad viską nuo 0 pradėt reik  blink.gif  Et...

Jetau... Suprantu... Tikrai gerai būtų, jei būtų koks vairavimo psichologas ax.gif

Ir aš ūpo toliau mokytis nebeturiu...
Papildyta:
QUOTE(Fėja* @ 2016 11 29, 09:18)
Pingvinuk, o mokyklini islaikius esi?
Bandzius Regitroj?

Nes taip, as irgi nemoku vairuot, kaip sakiau, be klaidu nesu pravaziavus, ir mb islaikė teises ant "Marytės plauko" savu laiku... Mano bendradarbė pries 3 metus islaikius, sako, tik dabar pradeda geriau prie vairo jaustis...

Sakau, gal bandyt reik, uztenka "maitint" mokykla... O GAL PAVYKS? Ir mokysies savarankiskai...

Dar ne, nes vis sako, kad dar ne laikas unsure.gif

vieni nervai... ir pinigų gaila jau...
Atsakyti
Pingvinuk, keisk mokykla gal? unsure.gif Nesamonė, kad tiek pravaziavus-dar ne laikas... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2016 11 29, 09:27)
Pingvinuk, keisk mokykla gal? unsure.gif Nesamonė, kad tiek pravaziavus-dar ne laikas... unsure.gif

O gal čia tikrai manyje problema, nu verkti norisi, net ne verkti, o raudoti...

Atsakyti
O tą knygą S. Zasada "Saugus greitis" tikra verta perskaityti?
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2016 11 29, 09:29)
O gal čia tikrai manyje problema, nu verkti norisi, net ne verkti, o raudoti...

O jei nueitum kitur, gal pasirodytu visai kitas vaizdas. Ir i tave kitaip ziuretu, ir tu kitaip pasijustum. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2016 11 29, 09:18)
Pingvinuk, o mokyklini islaikius esi?
Bandzius Regitroj?

Nes taip, as irgi nemoku vairuot, kaip sakiau, be klaidu nesu pravaziavus, ir mb islaikė teises ant "Marytės plauko" savu laiku... Mano bendradarbė pries 3 metus islaikius, sako, tik dabar pradeda geriau prie vairo jaustis...

Sakau, gal bandyt reik, uztenka "maitint" mokykla... O GAL PAVYKS? Ir mokysies savarankiskai...


Bandyk, Fėja mirksiukas.gif Jei nepavyks tai pamatysi kaip viskas ten atrodo , ir geriau pasiruoši kitam kartui 4u.gif bet labai linkiu,kad pavyktų.
Nebenoriu eit pas savo isntruktorę.. ji gera, puikiai moko, bet aš vis darau tas pačias klaidas ir jau matau, kad ji padėti man nebegali.. Ieškosiu vyro instruktoriaus bigsmile.gif

Aš supratau, kad gerai vairuoti ir būt geru vairuotoju, pirmiausia, reikia įvaldyti gerai automobilį ir važiuojant viską daryt automatiškai: perjungt pavaras, stabdyt, greitėt, etc. neturi būti jokių galvojimų apie automobilio valdymą.. nes neįmanoma būti ir automobilio viduje ir gatvėje.. neįmanoma galvoti apie pavarų perjungimą, ir kokią sankryžą privažiuoji, ir kaip per ją važiuoti tuo pačiu metu... O kad gerai įvaldyt automobilį vieniem reikia daugiau laiko kitiems - mažiau.

Pingviniuk, kut tau blogiau sekas: automobilio valdyme, ar dalyvavime eisme? Ir kas nesiseka konkrečiau? Gal įvardinus kas nesiseka, bus galima rasti kaip tą "NESISEKA" paversti į "SEKASI" 4u.gif

Egzaminui užsirašiau Sausio 5d, kolkas artimensio laiko pagauti nepavyko blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Pingvinukas @ 2016 11 29, 09:29)
O gal čia tikrai manyje problema, nu verkti norisi, net ne verkti, o raudoti...


Kartais reik paverkti - padeda 4u.gif wub.gif
Atsakyti

O aš nebežinau ką daryt.. Po neišlaikytos Regitros visai ūpas man nukrito.. kaip pasikelt? Ką daryt? Reik instruktoriaus kito ieškotis, toks jausmas, kad viską nuo 0 pradėt reik blink.gifEt...

Aukščiau nosį ir pirmyn, tiek praėjus mesti neverta. Gal tikrai kitą instruktorių pabandyk, vieną tik turėjai? Aš kartais irgi pagalvoju kokio velnio lindau aš į visą tai, na bet jei įlindau, reikia pabaigti, nenuleisti rankų. :D  

Vakar instruktorius sakė: mieste jau neblogai, bet aikštelėje dar nelabai... Nuo balandžio iki bir-želio pravažiavau 30 privalomų pamokų. Tada trys mėnesiai pertraukos... Nuo rugsėjo važiuoju (jau turbūt plius 50 pamokų). Ir dar ne kaip...

Jau pradeda viskas nervinti unsure.gifVa taip man sekasi - NESISEKA 4u.gif

Nenukabink ir tu nosies, tikiu, kad mums visoms pavyks.  :4u:  Kokia aš optimistė.  :D 

Nu ką, po šešto vairavimo jau. Virpulys viduje visada yra prieš vairavimą, tik išlipus iš mašinos kojos nedreba.  :D  Sekėsi gal pusėtinai, porą kart užgesau, sumaliau kažką, neaišku ką, bet normaliai įsivažiavau ir momentais gerai buvo, šįkart porą kartų ne į trečią pavarą taikiau iš antros, bet į pirmą(praeitą kartą vis į penktą norėjau) :D , bet visumoj geriau buvo nei praeitą kartą, aikštelėj ryte daug mokomųjų buvo, kai kurie pratimai sekėsi, kai kurie nelabai, tik iš antro karto. Nu žodžiu žiūrėsim kaip ketvirtadienį bus. Man dar sunku būna sureaguoti greitai, čia lėtinti, gazuoti, vėl lėtai, tai sukti, tai pėsčiuosius praleisti, tikiuosi po truputį persilaužiu, ranka įgus. 

Atsakyti
Ačiū orchidėja, aš dar nepasiduodu 4u.gif Tik ta kelionė jau toookia alinanti.. Negalvojau, kad taip bus, iš tikrųjų. Maniau išmokt valdyti auotmobilį ir vairuoti bus juokų drabas lotuliukas.gif Dievaži, kaip aš klydau hihihi.gif
Orchidėja, smagu skaityti apie tavo patirtį, pilna entuziazmo dar! mirksiukas.gif


ai,beje, kas liečia valandas... Nežinau kaip kitos, bet tų privalomų 30val per 15 kartų tai aš net ir neišvažinėjau. Viena pamoka yra 2val, bet pamokos metu man būdavo pusvalandžio pertrauka, o tas reikšdavo, kad pusvalandžiu trumpiau važinėdavom. Taip kad iš tų 30 privalomų gavosi kokios 23val. blink.gif Pačios pirmos pamokos ir trukdavo apie valandą su trupučiu, kurių po to man niekas nekompensavo bet aš neskaičiau to kaip vanaldų nusukinėjimo. Tai su tom pirktom papildomom, iš viso, gal ir gavosi 35val gryno mokymosi.
Atsakyti
QUOTE(Metaxxxa @ 2016 11 29, 12:21)
Orchidėja, smagu skaityti apie tavo patirtį, pilna entuziazmo dar!  mirksiukas.gif
ai,beje, kas liečia valandas... Nežinau kaip kitos, bet tų privalomų 30val per 15 kartų tai aš net ir neišvažinėjau. Viena pamoka yra 2val, bet pamokos metu man būdavo pusvalandžio pertrauka, o tas reikšdavo, kad pusvalandžiu trumpiau važinėdavom. Taip kad iš tų 30 privalomų gavosi kokios 23val.  blink.gif Pačios pirmos pamokos ir trukdavo apie valandą su trupučiu, kurių po to man niekas nekompensavo  bet aš neskaičiau to kaip vanaldų nusukinėjimo.  Tai su tom pirktom papildomom, iš viso, gal ir gavosi 35val gryno mokymosi.


Viena pamoka - 2 akademinės valandos, t.y. iš viso 1,5 val.
Atsakyti

Ačiū orchidėja, aš dar nepasiduodu 4u.gifTik ta kelionė jau toookia alinanti.. Negalvojau, kad taip bus, iš tikrųjų. Maniau išmokt valdyti auotmobilį ir vairuoti bus juokų drabas lotuliukas.gifDievaži, kaip aš klydau hihihi.gif
Orchidėja, smagu skaityti apie tavo patirtį, pilna entuziazmo dar! mirksiukas.gif


ai,beje, kas liečia valandas... Nežinau kaip kitos, bet tų privalomų 30val per 15 kartų tai aš net ir neišvažinėjau. Viena pamoka yra 2val, bet pamokos metu man būdavo pusvalandžio pertrauka, o tas reikšdavo, kad pusvalandžiu trumpiau važinėdavom. Taip kad iš tų 30 privalomų gavosi kokios 23val. blink.gifPačios pirmos pamokos ir trukdavo apie valandą su trupučiu, kurių po to man niekas nekompensavo bet aš neskaičiau to kaip vanaldų nusukinėjimo. Tai su tom pirktom papildomom, iš viso, gal ir gavosi 35val gryno mokymosi.

Man tai kaip tik atrodė, kad išmokti vairuoti kosmosas kažkoks, dabar jau viskas aiškiau darosi, tik aš dar nesugebu taip greitai reaguoti į viską, nu dar tik pradžia, tai tikrai nesitikiu, kad lėksiu kaip šumacheris,  :D 

Nu bet taip po pusvalandį, ką darydavot per tą pertrauką? Pas mus irgi gaunasi kažkiek trumpiau, lygiai laiko nepasiskaičiuosi, bet tik kokia 5-10 min, man to laiko kiek lieka  pilnai užtenka važiavimui, daugiau nenorėčiau. man iš vis atrodo būtų geriausia kasdien važiuoti po kokias 45 min.  :D 

Atsakyti
Man kelis kartus siūlė instruktorius kavos pertraukėlę padaryt, bet aš griežtai atsisakiau, nes mano vairavimo sąskaita ta pertrauka būtų, už ką mokami dideli pinigai, tai daugiau nebesiūlo biggrin.gif

O dėl motyvacijos, tai aš siūlyčiau žiūrinėtis kokią mašiną pirksit, susidaryti playlistus, kokią muziką turėdama savo mašiną klausysit, žodžiu, reikia pamaitinti svajonę ir atrasti dar daugiau entuziazmo bigsmile.gif Dar jei tik yra galimybės važinėkit su giminaičiais. Aš 100℅ sutinku, kad dalyvauti eisme ir mašinos viduje yra du sunkiai suderinami dalykai, todel reikia dirbti, dirvti, dirbti, kad mašinos valdymas taptų savaime suprantamu veiksmu. Ir žinoma, reikia dirbti su savimi, įtikinti save, kad čia nėra misija neįmanoma, jūs įveiksit ir kuo greičiau lipkit iš pralaimėtojo vaidmens, su juo nei vairavime, nei gyvenime toli neisit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fjell: 29 lapkričio 2016 - 12:35
QUOTE(Pingvinukas @ 2016 11 29, 09:46)
O tą knygą S. Zasada "Saugus greitis" tikra verta perskaityti?

Verta. Dar yra V.Miliaus Vairuotojo vadovas (lyg tai taip vadinasi)- pirmiau gal tą verta perskaityti. Verta ir ne tik pradedantiems, bet ir su n metų stažo smile.gif
Atsakyti