Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti (III tema)

QUOTE(Avocado @ 2017 02 09, 23:26)
Mielosios mano,

Šiandien išlaikiau egzaminą!!! 4u.gif negaliu patikėti, taaaaaip gera..  rolleyes.gif

Aaaaaaa bigsmile.gif Sveikinimai! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocado @ 2017 02 09, 22:26)
Mielosios mano,

Šiandien išlaikiau egzaminą!!! 4u.gif negaliu patikėti, taaaaaip gera..  rolleyes.gif

SVEIKINUUU!!!!!! thumbup.gif

Papasakok smulkiai, kaip kas kur kada 4u.gif

Kaip faina wub.gif Dabar dalinsimės vairavimo ispudziais ir patirtim thumbup.gif

Atsakyti
Avocado, a-ūūū biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjell @ 2017 02 07, 12:54)
Susikaupsi ir pavyks  smile.gif Jau kai ir teises gauni ir išriedi pirmą kartą į gatvę, tai tokią atsakomybę jauti, niekas už tave papildomai nesužiūrės, per stabdžius nekirs, tai dairais kaip nežinia kas ir atsargumo, dėmėsio reikia labai labai daug smile.gif Tai pasistenk įsivaizduoti, kad esi viena ir tik tu atsakinga už saugią kelionę maršrutu  4u.gif

Gal ir taip. Vis dar pertrauka. Menuo laiko kaip uz vairo nesedejau....
QUOTE(Avocado @ 2017 02 09, 21:26)
Mielosios mano,

Šiandien išlaikiau egzaminą!!! 4u.gif negaliu patikėti, taaaaaip gera..  rolleyes.gif

Sveikinu 💋
Atsakyti
QUOTE(Fjell @ 2017 02 09, 23:59)
Aaaaaaa Sveikinimai!



QUOTE(Fėja* @ 2017 02 10, 10:50)
SVEIKINUUU!!!!!!

Papasakok smulkiai, kaip kas kur kada

Kaip faina wub.gif Dabar dalinsimės vairavimo ispudziais ir patirtim



QUOTE(Fėja* @ 2017 02 13, 18:12)
Avocado, a-ūūū



Sveikos,

Dėkoju už sveikinimus!

Dingau kaip į vandenį, atsiprašau 000189.gif Man po teisių tarsi sparnai išaugo: griebiausi daryti ir to, ir ano, ir trečio. Atrodo kažkoks apvaizdinimas atėjo, kad nėra jokių ribų, rėmų ar kažkokių negaliu. Teisių išlaikymas suteikė daug vidinės stiprybės ir pasitikėjimo savimi, turint omenyje ne tik vairavimą. Man čia tokia bomba matyt dėl to, kad teises buvau laikiusi ir prieš 8 metus. T.y. ne laikiusi, o mokiusis vairuoti, bet prie egzaminų taip ir nepriėjusi. Ir nors tuos visus metus daugiau nebebandžiau, bet periodiškai sukirbėdavo koks kirminėlis, o aplinkinių klausimai spėdavo ir išerzinti. Ir tadam, išaušo diena, kai teisės išlaikytos biggrin.gif Beje, dar gamina, tai turbūt tik atsiėmusi patikėsiu, kad tai tiesa.

Rytoj išvykstu į kelionę. Viduj labai labai svajojau, kad iki jos išsilaikyčiau, bet po 2 neišlaikymo maniau, kad tai nebeįmanoma, jog nespėsiu. O dabar kraunuosi lagaminą ir žinokit taaaaip lengva širdy wub.gif

Įsigyjant kelionę maniau, kad niekad nei vairuot neišmoksiu, nei slidinėt, bet nusprendžiau, kad šiais metais išsikelsiu sau daug iššūkių. Tai jei teises išsilaikiau, gal ir slidinėti pavyks? :ax Nuo ryt mėginsiu!

Na ir apie egzaminą. 3 laukimas nebebuvo toks vėžį varantis kaip pirmieji du, nes vietą gavau netikėtai ir niekam apie jį nepasakiau. Nusibodo, galvoju, po to pasakoti nelaimingą pasakojimą ir save dėl to graužti. Galvoju, pabandysiu tyliai, o jei nepavyks ir vėl - bandysiu iškart, kai tik gausiu vietą. Buvau apsisprendus eiti iki galo, net jei prireiks pasiekti rekordą!

Prieš egzą pravažiuoju su instruktorium. Turim pusantros valandos, viso Kauno neišanalizuosim, tai klausia kur noriu važiuoti. Sakau, kad būtinai į II ligoninės žiedą, Prūsų gatvę ir bent ratuką prasukti Vilijampolės mini gatvelėse. Taip ir padarom. Važiuojam, visko klausinėju (net to ką žinau - tikslinuosi biggrin.gif), prašau atidžiai paaiškint Prūsų gatvę, kad neišvažiuočiau į priešpriešinį ir t.t. Per pusantros val padarau 5 kritines. Iš šalutinio nepažiūriu į pagrindinį, paliečiu bortą ir pan. Ir vis tarsi lekiu. Instruktorius sako, kad labai asė jaučiuosi, reik stabdyt arklius biggrin.gif Baigiasi pamoka, instruktorius sako: spjauk visas klaidas ir palik pas mane automobilyje. Regitron eik be tų kritinių. Ir neskubėk. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu... ax.gif

Gaunu jauną nesimpatišką instruktorių ir savo savąjį forduka! Tradicinis klausimas: Ar tekę važiuoti su Fordu? Tradicinis mano atsakymas: Tik keletą kartų... Turbūt vienintelė akimirka egzamine, kai jaučiuosi kieta, nes viduje žinau, kad tai saviausia mašina iš važiuotų biggrin.gif Aš su ja mokiausi vairuoti tiek su senuoju instruktorium, tiek su dabartiniu.

Teoriniai klausimai: posūkių signalai, vairo stiprintuvas ir praktiškai parodyt po kapotų stabdžių skysčio vietą. Parkavinimasis: trečiąkart šoninis!!! Jooooo...

Prisiparkuoju nesudėtingai, bet po 2 karto nesėkmės neskubu ir pradedu manyt, kad priekis vėl per arti. Pavažiuoju atgal ir važiuodama atgal, pasirodo, buvau neištiesinus vairo, taigi užvažiuoju ant bordiūro. Pasidaro silpna, kojai įsimeta tikas - trūkčioja kaip nežinau kas biggrin.gif Įkvepiu, iškvepiu, taisausi ir galiausiai sakau JAU. Apsisukimas ribotam plote. Važiuojam. Iš Regitros kairėn - trečias dublis toks vienodas, kad atrodo jog tų dviejų lyg nebūta bigsmile.gif Galvoje skamba instruktoriaus žodžiai: neskubėk, apgalvok. Šilainiuose ilgalaikis sustojimas, atbulinis įvažiavimas, Prūsų gatvę iš visų pusių/ Ten jaučiu vidinį triumfą, važiuoju taip pat kaip su instruktorium, tik įsitikinusi, kad tai darau gerai bigsmile.gif Judam link Centro. Kokie penki važiavimai vienpusiuose-dvipusiuose eismuose. Susisuka galva ir vienoje gatvelėje, kurioje liepia sukt kairėn, nebežinau ar esu vienpusiam ar dvipusiam. Jaučiu kaip darosi silpna ir pikta ant savęs... Ką daryti??? Sukti iš kairės ar dešinės??? Bandua jungti logiką: jei neužfiksavau, ko gero bus dvipusis, nes vienpusio ženklą būčiau pamačius. Suku iš dešinės. Egzaminuotojas kažką pasižymi pas save, man jau visai nebelinksma...

Važiuojam link stopo, vėl šioks toks pasimetimas, nes mašinų nėra daug, bet visos lekia lyg patrakusios ir mažiausiai dukart suabejoju ar jau tinkamas laikas važiuoti, ar toliau praleidinėti (man šalutinis). Po trečio suabejojimo bandau giliai kvėpt-iškvėpt ir pasirodžius ilgesniam tarpui raunuosi važiuoti. Greit pamatau vėl ATLEKIANT mašiną, egzaminuotojas vėl kažką žymisi ir man vėl labai baisu. Važiuojam link Regitros. Mąstau, kad nevažiavau NĖ VIENU žiedu. Pradedu galvoti, kad egzaminuotojas visgi simpatiškesnis nei atrodė pradžioje - matyt dėl to, kad nevažiavom žiedais biggrin.gif Jau visai šalia Regitros, kai reikia sukt kairėn, pagrindiniu važiuoja didelis srautas. Buvo mažas tarpas, bet labai mažas, tai stovėjau toliau, vis galvojau apie instruktoriaus žodžius, kad turi būt saugus atstumas, neužtenka tiesiog tarpo. Man iš paskos įkyriai pypsi. Noriu pritrėkšt tą vairuotoją, bet net nusikeikti negaliu, nes bus gėda prieš egzaminuotoją.

Grįžtame į aikštelę. Sustojam. Egzaminuotojas sako: pradėsiu nuo gerų dalykų, nes blogų daugiau. Nebesusigaudau situacijoje, esu 100 proc. užtikrinta, kad neišlaikiau, bet kur - dar nežinau biggrin.gif Ima lyg juokas, lyg pyktis, pusiau girdžiu ką kalba egzaminuotojas, pusiau paskęstu savo galvojimuose, kad gal niekada neišlaikysiu ir staiga pasigirsta ryškus klausimas: Fotografuositęs šiandien ar kitą kartą? Kąąąąąą? - klausiu. Sveikinu, išlaikėte, 7 nekritinės, turbūt turit angelą sargą mirksiukas.gif NA JŪS PAVAROT - sakau, reikėjo iškart sakyti, kad išlaikiau bigsmile.gif

O toliau fotografavimasis su šypsena iki ausų ir tik vėliau sužinojimas, kad teisėse negali būt foto su dantim biggrin.gif Persifotografuoju, užpildau dokumentus, susimoku ir iš laimės jau nebepaeinu, linksta kojos, išsikviečiu taksi, o kelionės pabaigoje taksi vairuotojas sako: Jei nekalbėtumėt lietuviškai, tikrai nepagalvočiau, kad esate lietuvė. Dar nesu mačiusi tokio laimingo lietuvio... lithuania.gif

Aš laiminga be galo!!! Mergaitės, ačiū, kad buvot kartu, kad palaikėt, patarėt, dalijotės patirtimi. Labai džiaugiuosi, kad besimokydama buvau čia - Jūs didelis atradimas ir už visas išlaikiusias laaaaabai džiaugiuosiю

Dabar prasdideda svajonės apie Mini cooper - tikiuosi, kad šiais metais pavyks nusipirkti, o pirmiausia, sutaupyti biggrin.gif

azen, vienintelis patarimas - nesustok ir nedaryk pertraukų. Aš turėjau 2.5 sav. tarpą ir po jo vairuodama jau keistai jaučiausi. Tikiu, kad dar didesni tarpai būtų pristabdę motyvaciją. Ir tai normalu. Juk tai nauja patirtis mūsų gyvenimuose, o įprotis išsiugdomas tik praktikuojant. Jei tai apleidžiame, apleidžiamas ir įprotis. Pati vienu metu nelabai turėjau pinigų, nes teisės beveik tiesiogiai tapo auksinėmis biggrin.gif net vieną savaitę net nepietavau, bet bent kartą per sav. ėjau vairuot. Tikrai jau ir verkti norėjosi, ir keiktis, nes toks nervas ėmė, kad tai ir kainuoja be proto daug, ir laiko atima, o negana to - rezultatas vis tiek atrodo nepasiekiamas. Bet dabar galiu pasakyti, kad šviesa yra kiekvienam tunely mirksiukas.gif Sėkmės tau!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocado: 15 vasario 2017 - 19:38
Oj, Avocado, kaip faina, kad atėjai, papasakojai bigsmile.gif Ir dar taip įdomiai bigsmile.gif
Atsakyti
Avocado - sveikinu 👍
Tu šaunuolė !!!
Aš jau virš mėnesio nevairavau. Vis dar neturiu lėšų... 😞
O vyras irgi atsisako su manimi vairuoti 😢
Net apsiverkiau tavo pasakojimą skaitydama....
Atsakyti
Avocado, tau knygas rašyt! Taip nupasakojai gražiai viską smile.gif
Atsakyti
sveikos,

gal kuri nors susidurete su Vladislavu Subačium? Vilniuje, naugarduko g. ax.gif laukciau komentaru - ar ne isterikas ir ar gerai ismoko? smile.gif
Atsakyti
Avocado, sveikinu labai wub.gif Kaip sekėsi kelionėje vacation1.gif
Atsakyti
Na dabar ar papasakosiu savo istoriją... Kuri tęsėsi nuo 2016 kovo 25 d. taigi, tą dieną išlaikiau teoriją Regitroje. Pradėjau mokytis vairuoti... Su pertraukomis, tai buvo ne į naudą ax.gif Atvažinjėjau virš 80 pamokų (po 45 min.), gruodžio 3 d. bandau Regitroje laikyti vairavimą, kaip ir reikėjo tikėtis - susimoviau aikštelėje.

Instruktorius sako, kad nukelti vairavimus pavasariui, nes blogi orai ir t.t. Aš taip ir padarau ir ieškausi kito instruktoriaus rolleyes.gif

Pakliuvo labai fainas 4u.gif Jei kam reikės, tai tikrai rekomenduosiu. Taigi, žiemai baigiantis vasario 28 dieną vėl startuoju, jau su nauju instruktoriumi bigsmile.gif Į vairavimo pamokas einu su šypsena, laukiu kiekvienos dienos. Pravažiuoju 7 kartus, kovo 10 d. vėl bandau Regitroje, susimaunu aikštelėje... Dar po egzamino darbuotojas pasako, kad seniai turbūt važiavau aikštelėje, nors dieną prieš viską idealiai pravažiavau.

Instruktorius nuramina, sako, kad pas jį nebuvo tokių, kurie neišlaiko. Šią sav. dar tris kartus važiuoju, šiandien laikiau ir išlaikiau wub.gif
Toks malonus Regitros darbuotojas buvo, nejaučiau įtampos. Aikštelėje gavau trečią kartą įstrižą, jau vienu momentu iškaitau, kad nesusitvarkysiu, bet pasitaisiau ir pavyko. Reikėjo toje populiarioje įkalnėje pakilti, susitvarkiau. Vienoje vietoje neparodžiau posūkio, pasimečiau, jau galvojau, kad šakės...

Na toks džiaugsmas, kad negaliu patikėti. Kai baigiau egzaminą, pastačiau mašiną, ir sako, kad egzaminas išlaikytas, aš apsiverkiau... Palinkėjo man sėkmės wub.gif

Džiaugiuosi, kad SM man rekomendavo instruktorių iš Amplius. Kad jis manimi tikėjo 4u.gif
Atsakyti

Pingvinuk, sveikinu, pagaliau pasibaigė kančios, prasidės linksmasis etapas.  :D  Dabar svarbu važiuoti kasdien ir  tobulėti.  :4u: 

Atsakyti