Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti (III tema)

QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2017 03 23, 15:19)
<p><strong>Pingvinuk, </strong>sveikinu, pagaliau pasibaigė kančios, prasidės linksmasis etapas.  biggrin.gif  Dabar svarbu važiuoti kasdien ir  tobulėti.  4u.gif </p>

Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(azen @ 2017 02 06, 17:39)
Aš procese, tik nerašau,  skaitau  😊
Už visasišlaikiusias džiugu.
Man nesiseka. 3 neišlaikyti mokykliniai.... Tai 3 savaite kaip nevaziavus. Dingo ūpas ir dar finansai.... 26 pravaziuotos pamokos...., 600 su kazkiek € isleista jau teisems...
MB bamba kad va jau kelione butu kokia nors isejus uz ta sumą...😟
Tai jei nebūtų gaila pinigų, mesčiau tą reikalą, nes na tikrai sudėtingai man tas vairavimas.....

Oi, kaip tave suprantu... Laikykis... Galiu paguosti... Mano vairavimas atsiėjo virš 1200 eurų... Nekalbu jau apie tai, kad mažojo nebūdavo kur palikti. Tai su dičkiais miegantį palikdavau. O kiek nemiegotų naktų, susapnuotų košmarų, kad partenkiu žmogų...

Pinigų man irgi labai gaila buvo, bet reikėjo pabaigti... MB irgi bumbėjo unsure.gif

O gal tau irgi reiktų pakeisti instruktorių? Ar tu patenkinta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 23 kovo 2017 - 14:38

Sveikos, gal dar yra besimokinanciu ar naujai pradejusiu?

Man siandien buvo 5 vairavimas, bet vairavau tragiskai...Viska, ka daryti pasako instruktorius, sankaba issimindo neteisingai, prie sviesaforo sunku pajudeti, stabdau ne svelniai...

Pasidalinkit savo patirtimi ir patarimais :4u: 

Atsakyti
Sveiki. Man įdomu kaip pradėjot važiavimus? Aikštelėje ar nuo gatvės?
Papildyta:
QUOTE(Mama? @ 2017 04 06, 17:58)
<p>Sveikos, gal dar yra besimokinanciu ar naujai pradejusiu?</p><p></p><p>Man siandien buvo 5 vairavimas, bet vairavau tragiskai...Viska, ka daryti pasako instruktorius, sankaba issimindo neteisingai, prie sviesaforo sunku pajudeti, stabdau ne svelniai...</p><p></p><p>Pasidalinkit savo patirtimi ir patarimais 4u.gif </p>

Gal jus kažko bijot? Eismo, kitų mašinų o gal savos? Kas jums įtampą kelia?
Atsakyti

Sveiki. Man įdomu kaip pradėjot važiavimus? Aikštelėje ar nuo gatvės?
Papildyta:
Gal jus kažko bijot? Eismo, kitų mašinų o gal savos? Kas jums įtampą kelia?

As pradejau vaziavimus nuo gatves, i aikstele uzsukom trecia vaziavima kokiom 20 minuciu :) 

Didziausia stresa man kelia sankaba, kol ja issimindau nespeju i kitus dalykus sureaguoti :unsure: 

Atsakyti
QUOTE(Mama? @ 2017 04 15, 10:38)


Aš nuo aikštelės. Ten ramiai pradmenų išmokau ir gal dėl to nėra streso. Atsisėdau, nuo visko apsiribojau, susikaupiau. Perpratau ką ne taip darau, ištaisiau klaidas. Man ramu. Jeigu pradėčiau nuo gatvės, jaučiu irgi strese sėdėčiau nes klaidas darai, jų dar dorai nesupranti o jau tau kažkas mina ant kulnų ir dar pėstieji vaikšto. Prie viso to, turi valdyti kai dar net minimaliai to nemoki. Matyti prietaisų skydelį ir dar visus veidrodžius sekti. O jeigu dar instruktorius griežtas ir reiklus, man iš viso būtu tragedija
Atsakyti

Vėl aš čia grįžtu :oh: 

Gal kas nors užmatys mano klausimą (nes tema nelabai aktyvi) ir galės parekomenduoti instruktorių papildomoms pamokoms Vilniuje. :ax: 

Su savu pravažinėjau 14 pamokų, bet jis man vos neatviru tekstu pasakė, kad neišlaikysiu mokyklinio, nes vairuoju labai blogai ir neperku iš jo papildomų. Keista, nes kai vairuoju su vyru, tai jis sako, kad viskas normaliai. Žodžiu, noriu pažiūrėti, kaip kitam instruktoriui atrodytų, kokių patarimų turėtų, tad rekomendacijos labai laukiamos :mirksiukas:​ 

Atsakyti
QUOTE(Mama? @ 2017 05 11, 18:39)
<p>Vėl aš čia grįžtu doh.gif </p><p>Gal kas nors užmatys mano klausimą (nes tema nelabai aktyvi) ir galės parekomenduoti instruktorių papildomoms pamokoms Vilniuje. ax.gif </p><p></p><p>Su savu pravažinėjau 14 pamokų, bet jis man vos neatviru tekstu pasakė, kad neišlaikysiu mokyklinio, nes vairuoju labai blogai ir neperku iš jo papildomų. Keista, nes kai vairuoju su vyru, tai jis sako, kad viskas normaliai. Žodžiu, noriu pažiūrėti, kaip kitam instruktoriui atrodytų, kokių patarimų turėtų, tad rekomendacijos labai laukiamos mirksiukas.gif​ </p>

Galiu parekomenduoti 4u.gif
Atsakyti

Galiu parekomenduoti 4u.gif

Labai laukiu rekomendacijos :rolleyes:​ 

Atsakyti
Sveikos smile.gif noreciau prisijungti prie besimokanciu vairuoti smile.gif Teorijos egzaminas jau islaikytas pries menesi, isviso turejau tik 5 vairavimo pamokas per visa menesi...kiek jus turejos per savaite vairavimo pamoku? mane uzraso tik karta per savaite. ir dar klausymas, kokia vairavimo pamoka jus vaziavot i aikstele? ir kiek mazdaug pamoku aiksteleje buvo?
Atsakyti
QUOTE(anzellikaa @ 2017 05 19, 07:14)
Sveikos smile.gif noreciau prisijungti prie besimokanciu vairuoti smile.gif Teorijos egzaminas jau islaikytas pries menesi, isviso turejau tik 5 vairavimo pamokas per visa menesi...kiek jus turejos per savaite vairavimo pamoku? mane uzraso tik karta per savaite. ir dar klausymas, kokia vairavimo pamoka jus vaziavot i aikstele? ir kiek mazdaug pamoku aiksteleje buvo?

Teorijos dar nelaikiau. Važiavau iš karto į aikštelę. 4 pamokas tupėjau tik aikštelėje. 5 - 6 darom apšilimą aikštelėje, po to į gatvę. Su mechanine pas mus būna 3 pamokos, automatas - 2 į savaitę. Aš su automatu, man 2 jų neužtenka
Atsakyti
QUOTE(anzellikaa @ 2017 05 19, 09:14)
Sveikos smile.gif noreciau prisijungti prie besimokanciu vairuoti smile.gif Teorijos egzaminas jau islaikytas pries menesi, isviso turejau tik 5 vairavimo pamokas per visa menesi...kiek jus turejos per savaite vairavimo pamoku? mane uzraso tik karta per savaite. ir dar klausymas, kokia vairavimo pamoka jus vaziavot i aikstele? ir kiek mazdaug pamoku aiksteleje buvo?


Rekomenduotina važiuoti du, tris kartus per savaitę ir nedaryti tarpų. Kitaip, reikės daug papildomų pamokų ( nors ir ne būtinai, yra žmonių, kurie labai imlūs vairavimui, svarbu, kad per tas pamokas dar su Jumis ir dirbtų, aiškintų, mokytų, o ne tylėtų ir ramiai žiūrėtų kaip jūs pati važiuojate).
Reikalaukite nors dviejų pamokų per savaitę ir nesutikite daryti savaitės pertraukos tarp vairavimų. Kitaip čia aiškus pasipinigavimas.

O sakykit ar teorijos egzaminą laikėte savarankiškai pasiruošus ar mokėtės mokykloje?

Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2017 05 19, 08:44)
Rekomenduotina važiuoti du, tris kartus per savaitę ir nedaryti tarpų.  Kitaip, reikės daug papildomų pamokų ( nors ir ne būtinai, yra žmonių, kurie labai imlūs vairavimui, svarbu, kad per tas pamokas dar su Jumis ir dirbtų, aiškintų, mokytų, o ne tylėtų ir ramiai žiūrėtų kaip jūs pati važiuojate).
Reikalaukite nors dviejų pamokų per savaitę ir nesutikite daryti savaitės pertraukos tarp vairavimų. Kitaip čia aiškus pasipinigavimas.

O sakykit ar teorijos egzaminą laikėte savarankiškai pasiruošus ar mokėtės mokykloje?

ir tas labai jauciasi kad savaite nesedejau prie vairo..vakar vazinejau ir dabar tik kita penktadieni bus 6 pamoka. bandysiu jau jam sakyti, nes tikrai sunku tokias pertraukas daryti.
i teorijos pamokas buvau nuejusi gal 4 kartus ir supratau, kad nieko naujo ten neisgirsiu ir mokiausi namie savarankiskai ir islaikiau is pirmo karto be klaidu visiskai:) bet siaip as pries 7 metus mokiausi vairuoti, atvazinejau visas pamokas neislaikiau mokyklini ir meciau, o dabar va vel pradejau mokytis.
Atsakyti