Įkraunama...
Įkraunama...

2017 Sausinukų namučiai

Panos varykit diena ... Aš dėl vakaro su klaustuku vyras nežino kiek laiko bus susirinkimas. Dabar prisimine.
Atsakyti
QUOTE(Smurcyte @ 2016 12 04, 18:41)
Taigi liepe mokytoja kiekvienam po 10 sausainiu atnesti. Maniskis jau paskaiciavo, kad 260 sausainiu bus kabinimui ant eglutes lotuliukas.gif Jau virvutes uzriso  biggrin.gif


Aš daugiau įkroviau. Ir dar įdėjau klasei pasmaguriaut smile.gif maniškis sako, nu bet kaip neteisingai, valgyt nuo eglutės mokykloj tai negalima bus, sudulkės ir išmes. Maisto negalima išmest! Iš kitos pusės, tai rimtai, ką su tais beveik 300 sausainių daryt biggrin.gif tipo, ant kiekvieno spyglio kabint biggrin.gif

Man tinka ir 19 val. Žaliaskare, o kaip tau su laiku?

Ryt į TA bigsmile.gif

Mano kruopiuko lovytė surinta jau porą savaičių. Jei tikėt zababonais, tai ir vežimo negalima pirkt, plaukų kirpt, da ten kažko daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TutėFrutė @ 2016 12 04, 21:29)
Aš daugiau įkroviau. Ir dar įdėjau klasei pasmaguriaut smile.gif maniškis sako, nu bet kaip neteisingai, valgyt nuo eglutės mokykloj tai negalima bus, sudulkės ir išmes. Maisto negalima išmest! Iš kitos pusės, tai rimtai, ką su tais beveik 300 sausainių daryt biggrin.gif tipo, ant kiekvieno spyglio kabint biggrin.gif

Man tinka ir 19 val.  Žaliaskare, o kaip tau su laiku?

Ryt į TA  bigsmile.gif

Mano kruopiuko lovytė surinta jau porą savaičių. Jei tikėt zababonais, tai ir vežimo negalima pirkt, plaukų kirpt, da ten kažko daryt smile.gif


Musu lovyte 9 metus stovejo neisrinkta lotuliukas.gif
Paskutiniu metu tarnavo skalbiniams, kuriuos reikia lyginti laikyti doh.gif Tik vakar vyras pakele dugna ir uzdejo antra krasta, tai jau paruosta naujai gyventojai bigsmile.gif

Tai gal nebesiblaskom del tu laiku:

SUSITINKAM RYTOJ (PIRMADIENI) 19:00 OZE (FORTAS 3 aukstas)


tada dar parasysiu i FB, nes Kristelina prase...

O dar kita savaite galima pabandyti ir dienos metu susitikti, jei kas paorganizuos. Va ir Varlius gal jau po ligonines galetu prisijungt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smurcyte: 04 gruodžio 2016 - 21:37
QUOTE(Smurcyte @ 2016 12 04, 23:36)
Musu lovyte 9 metus stovejo neisrinkta lotuliukas.gif
Paskutiniu metu tarnavo skalbiniams, kuriuos reikia lyginti laikyti doh.gif Tik vakar vyras pakele dugna ir uzdejo antra krasta, tai jau paruosta naujai gyventojai  bigsmile.gif

Tai gal nebesiblaskom del tu laiku:

SUSITINKAM RYTOJ (PIRMADIENI) 19:00 OZE (FORTAS 3 aukstas)


tada dar parasysiu i FB, nes Kristelina prase...

O dar kita savaite galima pabandyti ir dienos metu susitikti, jei kas paorganizuos. Va ir Varlius gal jau po ligonines galetu prisijungt  mirksiukas.gif

9metus biggrin.gif niu geras biggrin.gif
Oki Stengsiuosi būti smile.gif Man čia 10min ir oze aš smile.gif
Atsakyti

Aš į gimdyklą mažą tašytę imsiuosi: vaikučio pampis,  kepuraitę ir kojinės.  Man taikėsi,  vanduo,  vazelinas ir pampersų dar.  O jau visi kiti daiktai kitoj tašėj,  kuri bus mašinoj ir vyras atneš jau kai būsim palatoje.  Klaipėdoj kiek žinau,  nelabai ir leidžia į gimdyklą su visais daiktais. 

Atsakyti
QUOTE(TutėFrutė @ 2016 12 04, 22:29)
Mano kruopiuko lovytė surinta jau porą savaičių. Jei tikėt zababonais, tai ir vežimo negalima pirkt, plaukų kirpt, da ten kažko daryt smile.gif

Tai sakes man tada biggrin.gif
Per TV8 kiekviena vakara, 21val Kaledinis filmas kazkoks bigsmile.gif kaip fainai.. kiekviena vakara skirtingi
Atsakyti
Nu jungsimės jaučiu ir mes prie sergančių... Dukra grįžo iš lauko šiandien jau skaudančia gerkle, matyt, prisikvėpavo šalto oro šiuožinėdama. Tai visą vakarą zyzia, kad labai gerklę skaudą, jau viską padariau, ir arbatos, ir tantum verde, ir čiulpia tabletytes, ir medus, ir kojas kaitino... Bet neatrodo, kad labai paraudus ta gerklė, gal giliau. Žiūrėsiu, kaip ryt bus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rasuolė*: 04 gruodžio 2016 - 22:48
QUOTE(TutėFrutė @ 2016 12 04, 21:29)


Man tinka ir 19 val.  Žaliaskare, o kaip tau su laiku?



Man laikas nuo 18 val iki 5 val tinkamas betkuris susitikimams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurcyte @ 2016 12 04, 22:36)
Musu lovyte 9 metus stovejo neisrinkta lotuliukas.gif
Paskutiniu metu tarnavo skalbiniams, kuriuos reikia lyginti laikyti doh.gif Tik vakar vyras pakele dugna ir uzdejo antra krasta, tai jau paruosta naujai gyventojai  bigsmile.gif

Tai gal nebesiblaskom del tu laiku:

SUSITINKAM RYTOJ (PIRMADIENI) 19:00 OZE (FORTAS 3 aukstas)


tada dar parasysiu i FB, nes Kristelina prase...

O dar kita savaite galima pabandyti ir dienos metu susitikti, jei kas paorganizuos. Va ir Varlius gal jau po ligonines galetu prisijungt  mirksiukas.gif


Aga, gal mani jau bus paleide is konclagerio smile.gif Prisijungciau tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rasuolė* @ 2016 12 05, 00:47)
Nu jungsimės jaučiu ir mes prie sergančių... Dukra grįžo iš lauko šiandien jau skaudančia gerkle, matyt, prisikvėpavo šalto oro šiuožinėdama. Tai visą vakarą zyzia, kad labai gerklę skaudą, jau viską padariau, ir arbatos, ir tantum verde, ir čiulpia tabletytes, ir medus,  ir kojas kaitino... Bet neatrodo, kad labai paraudus ta gerklė, gal giliau. Žiūrėsiu, kaip ryt bus unsure.gif

Sveikyt ir jūs 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Aš pasajuoju panos dėl meeto , nes vyras gali negrįžti ant18.30-19h ,verysad.gif nenoriu prizadeti kad būsiu , jai griz vėliau tai jausiuosi ne kaip prieš jus.
Rinkites laiką kada jums patogų .
Gaila tikrai taip norėčiau . ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 04 gruodžio 2016 - 23:27
QUOTE(TutėFrutė @ 2016 12 04, 21:29)


Mano kruopiuko lovytė surinta jau porą savaičių. Jei tikėt zababonais, tai ir vežimo negalima pirkt, plaukų kirpt, da ten kažko daryt smile.gif

Mano mama labai tiki tais visais prietarais, tai kai norėdavau pasigirt nauju pirkiniu leliukui tai anytai skambindavau, nes mama pirmiausiai išburbuliuodavo visą litaniją. Ir kai po kirpyklos grįžau irgi pamatė, tai burbėjo
Aš nesuprantu to "zababono", kad negalima visko pirkti iš anksto. Tai kaip čia atrodyti turi, žmona gimdo, o vyras laksto po miestą peršikęs visas ir perka daiktus? biggrin.gif
Mes viską po truputį susipirkom anksčiau ir dabar labai ramiai laukiam didžiojo įvykio rolleyes.gif

Labas rytas, beje wub.gif
Koks vėjas pas mane blink.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Sedziu mieganti prie stalo ir laukiu, kol vaikai pavalgys ir galesiu isvezioti...
Gal dar grizus pavyks nusnusti.

Tute, siryt lipant is lovos ir man labai jau jau sudiege pizdikauli ir girdejau trakstelejima blink.gif O gal cia tas vadinamas dubens kaulu ruosimasis gimdymui? Ar ten kitaip jauciasi? unsure.gif Nieko neatsimenu is anksciau lotuliukas.gif
Atsakyti