Įkraunama...
Įkraunama...

2017 Sausinukų namučiai

Labas rytas 4u.gif
Nemiego diena siandien. Atsikeliau 5.30 i tulika ir aisku nebeuzmigau...

tai kaip cia iki to meeto datraukt, nesuprantu kurios cia atkrito? tos su vaikais?
tai gal diena darom? nerimstu as vis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grajauskiki @ 2016 12 05, 06:08)
Mano mama labai tiki tais visais prietarais, tai kai norėdavau pasigirt nauju pirkiniu leliukui tai anytai skambindavau, nes mama pirmiausiai išburbuliuodavo visą litaniją. Ir kai po kirpyklos grįžau irgi pamatė, tai burbėjo
Aš nesuprantu to "zababono", kad negalima visko pirkti iš anksto. Tai kaip čia atrodyti turi, žmona gimdo, o vyras laksto po miestą peršikęs visas ir perka daiktus?  biggrin.gif
Mes viską po truputį susipirkom anksčiau ir dabar labai ramiai laukiam didžiojo įvykio  rolleyes.gif

Labas rytas, beje  wub.gif
Koks vėjas pas mane  blink.gif

Joooo su pirmu man uosviai tuo klausimus nervus ede...vezima 5 men nestumo nusipirkom, nes gera akvija radom, tai jetus.....su siuo isvis pasakem, kad auto kedute nusipirkom, o daugiau sedi nieko ir nezino..... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ziu Ziu @ 2016 12 05, 07:50)
Labas rytas 4u.gif
Nemiego diena siandien. Atsikeliau 5.30 i tulika ir aisku nebeuzmigau...

tai kaip cia iki to meeto datraukt, nesuprantu kurios cia atkrito? tos su vaikais?
tai gal diena darom? nerimstu as vis biggrin.gif

Tai darykit diena tada mirksiukas.gif
Del manes vienos tikrai neverta viso meeto kilot i vakara:)
Atsakyti

Labas rytas :nestuke ir pas mus vėjas baisulinis!!!!  Palikau šeimyną miegančią ir atlėkiau kraujo nusileist..  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PAJŪRIO SMILTIS: 05 gruodžio 2016 - 08:21
QUOTE(zaliaskare @ 2016 12 05, 08:09)
Joooo su pirmu man uosviai tuo klausimus nervus ede...vezima 5 men nestumo nusipirkom, nes gera akvija radom, tai jetus.....su siuo isvis pasakem, kad auto kedute nusipirkom, o daugiau sedi nieko ir nezino..... biggrin.gif


Nuuu biggrin.gif anyta baigia megztais rūbeliais užversti namus, o mamai mano jos prašymu nupirkom siūlų, sako ko reikia numegzti, tai paprašėm kojinyčių ir kepuriuko šilto, tai iki šiol net nepradėjo, per anksti jai, tai mes nusipirkom, nes po to galvojam nemezga, nes per anksti, o po to iš laimės nebus kada megzti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grajauskiki @ 2016 12 05, 08:33)
Nuuu biggrin.gif anyta baigia megztais rūbeliais užversti namus, o mamai mano jos prašymu nupirkom siūlų, sako ko reikia numegzti, tai paprašėm kojinyčių ir kepuriuko šilto, tai iki šiol net nepradėjo, per anksti jai, tai mes nusipirkom, nes po to galvojam nemezga, nes per anksti, o po to iš laimės nebus kada megzti biggrin.gif

Mano anyta nesikiša į tuos reikalus, dzin jai, mama pasiuvo kelis rūbelius mano prašymu į ligoninę ir viskas.Močiutė mano labai tik nusiminė kai pasakiau kad turiu jau vilnones kojinytes nusimezgusi pati, kaip čia taip juk ji visiems mezga, o kadangi jai kyla spaudimas palenkus galvą, nesinori rizikuoti. Lovytės parsivežę dar neturime, bet vaikas jau laukia kada reikės ją paruošti, sakė aš labai noriu wub.gif gerai sakau.
Naktį rėmuo sukilo, žinau kad namie vaistų yra bet kaip ant tyčia neradau umn.gif
Pas mus ir koks vėjas blink.gif
Sveikatos mažiesiems ligoniukams 4u.gif
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurcyte @ 2016 12 05, 07:22)
Labas rytas,

Sedziu mieganti prie stalo ir laukiu, kol vaikai pavalgys ir galesiu isvezioti...
Gal dar grizus pavyks nusnusti.

Tute, siryt lipant is lovos ir man labai jau jau sudiege pizdikauli ir girdejau trakstelejima  blink.gif  O gal cia tas vadinamas dubens kaulu ruosimasis gimdymui? Ar ten kitaip jauciasi?  unsure.gif Nieko neatsimenu is anksciau lotuliukas.gif


Va va, tas trakštelėjimas man kasnakt būna, bet šia naktį man kažkur stuburo apačioj trakštėjo, tai matyt tikraj kaulai skirias biggrin.gif kažkas kažkada rašė, kad skaud po papais kažkur. Tai ir man po dešiniu vis suduria, ir ta vieta tokia kaip užtirpus. Jaučiu gimda nervą kažkokį užspaudžia.

Labas rytas!

Miegojau kaip visada, visaip biggrin.gif verčiuos ryte iš lovos su garsais, B sako: tau reik lentą pakišt po šonu, kad lengviau apsiverst būtų! biggrin.gif biggrin.gif

Eisiu myžaliuką priduot, o paskui 12:30 į TA rolleyes.gif laukiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvaciute @ 2016 12 05, 08:42)
Mano anyta nesikiša į tuos reikalus, dzin  jai, mama pasiuvo kelis rūbelius mano prašymu į ligoninę ir viskas.Močiutė mano labai tik nusiminė kai pasakiau kad turiu jau vilnones kojinytes nusimezgusi pati, kaip čia taip juk ji visiems mezga, o kadangi jai kyla spaudimas palenkus galvą, nesinori rizikuoti. Lovytės parsivežę dar neturime, bet vaikas jau laukia kada reikės ją paruošti, sakė aš labai noriu  wub.gif  gerai sakau.
Naktį rėmuo sukilo, žinau kad namie vaistų yra bet kaip ant tyčia neradau  umn.gif
Pas mus ir koks vėjas  blink.gif
Sveikatos mažiesiems ligoniukams  4u.gif
Labas rytas  4u.gif

O pas mus kaip tik vyro tėvai labai džiaugiasi lelyte, skambina pastoviai paklausti kaip jaučiuosi ir t.t., o mano tėvam dzin visai, kažkaip atrodo kartais, kad nesidžiaugia blink.gif
Atsakyti
Sveikos, miegas tai kažkoks košmaras, niekaip neįsitaisau..

Grajauskiki, džiaugiasi, gal tik neparodo to? Mano anyta irgi tik tarp kitko paklausia mums jai paskambinus kaip aš.. Bet susitikis realiai, neturim jokių bendravimo problemų.. Tai ir nesidžiaugt neturėtų ko.. 4u.gif

Ar kuriai nors skauda ištisai pizdikaulį arba tiesiog pilvo apačią? Aš pavargaaaaaau..
Atsakyti
QUOTE(TheSparkle @ 2016 12 05, 09:07)
Sveikos, miegas tai kažkoks košmaras, niekaip neįsitaisau..

Grajauskiki, džiaugiasi, gal tik neparodo to? Mano anyta irgi tik tarp kitko paklausia mums jai paskambinus kaip aš.. Bet susitikis realiai, neturim jokių bendravimo problemų.. Tai ir nesidžiaugt neturėtų ko..  4u.gif

Ar kuriai nors skauda ištisai pizdikaulį arba tiesiog pilvo apačią? Aš pavargaaaaaau..

Aš po savaitgalio paruošiamųjų persigandus, nes galvoti pradėjau kad vandenys laša blink.gif
O man dzin jie džiaugiasi ar ne, svarbu mes labai laukiame savo stebuklo. wub.gif man nieko nėra svarbiau už mano šeimą, o visų kitų nuomonė biggrin.gif
O aš knarkti pradėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvaciute @ 2016 12 05, 09:15)
O aš knarkti pradėjau  biggrin.gif

O aš kalbėti.. biggrin.gif vakar, šianakt..
Atsakyti
Gal ir neparodo, nežinau net, tik man iš šalies atrodo taip, kad nesidžiaugia, kad mano jog per anksti aš čia ir t.t... matysim kas bus kai bus lėlytė biggrin.gif
Man naktim visada beveik maudžia pilvo apačią, bet galvoju gal jau nuo nugaros man ten atbuko viskas, nes viską skauda atsigulus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grajauskiki @ 2016 12 05, 09:19)
Gal ir neparodo, nežinau net, tik man iš šalies atrodo taip, kad nesidžiaugia, kad mano jog per anksti aš čia ir t.t... matysim kas bus kai bus lėlytė  biggrin.gif
Man naktim visada beveik maudžia pilvo apačią, bet galvoju gal jau nuo nugaros man ten atbuko viskas, nes viską skauda atsigulus biggrin.gif

Suprantu, smagu būtų kad labiau parodytų, bet gal kai gims
ne pasidalins biggrin.gif bet taip juk neturėtų skaudėti? Man ir dieną pamaudžia apačią, pilvas kaip akmuo pasidaro
Atsakyti