Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

QUOTE(dontstop @ 2019 03 25, 16:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="semtama" data-cid="72394502" data-time="1553519929"><div><p>Na bet ir mokytoja vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Gerai, kad pasako pastabas, bet jau tik ne kasdien. Tuo labiau, kad mato kaip rūpinatės vaiku. O dėl sunkaus būdo, ką jums padaryti... Bent gerai, kad atsiprašė.

Pagal ką rinkotės pradinių klasių mokytoją? Kažkas rekomendavo?</p></div></blockquote><p>Mokytoją rinkausi gyvai, buvo galima ateiti, su kiekvieną pabendrauti. Ir aš ja iš tikrųjų esu patenkinta biggrin.gif  Rekomendavom ir pažįstamam vienam, kurio vaikas eis į mokyklą nuo rugsėjo, ji šiemet kaip tik "atsilaisvina" , kitais metais ims pirmokus. Iš tų mokytojų, kurios pas mus yra, šita tikrai geriausia. Reikli, aišku, labai - grąžins darbą tiek kartų, kiek reikės, iki kol bus padarytas tobulai. Man patinka, kad ji vos tik kas skambina, rašo, ir tada, kai būna kažkokių pasikeitimų tvarkaraštyje, ir tada, kai kas nors nutinka, nes vaikas visiškai nieko nepasakoja...
</p><p></p><p>O vaiku mes rūpinamės neypatingai, ypač tai pasijunta, kai ateinu į tėvų susirinkimus  biggrin.gif  Ten kitos ysupermamos žino viską, pvz kokias temas šiuo metu vaikai eina, visus kasdienius klasės įvykius - aš ateinu ir ausim karpau ten tongue.gif Nes dažniausiai nė nesiorientuoju apie ką kalba, vaikis nieko nepasakoja, mokykloje aš retas svečias, einu tik kai iškviečia mokytoja, t y apie kartą per mėn. Jos, matyt, ten dažniau lankosi, įsitraukia į mokyklos bendruomenės veiklą ir tt hmm.gif
</p>


Va, dar viena priežastis tau išeit iš darbo - galėtum daugiau į mokyklos veiklą įsijungti 🙂
Atsakyti
Sveikos. Gal kas turi įtarimą, už ką man sodra perveda virš 100 € kas mėnesį? Jau antrą kartą gaunu ir nesuprantu už ką unsure.gif pirmą išmoka buvo praėjus savaitei kai palikau darbą
Atsakyti

Sveikos. Gal kas turi įtarimą, už ką man sodra perveda virš 100 € kas mėnesį? Jau antrą kartą gaunu ir nesuprantu už ką unsure.gifpirmą išmoka buvo praėjus savaitei kai palikau darbą

 

Bedarbio pašalpa?

Atsakyti
QUOTE(Uoga_saujoj @ 2019 03 25, 23:04)
Sveikos. Gal kas  turi įtarimą, už ką man sodra perveda virš 100 € kas mėnesį? Jau antrą kartą gaunu ir nesuprantu už ką  unsure.gif pirmą išmoka buvo praėjus savaitei kai palikau darbą


Prisijunk prie sodros puslapio ir pamatysi
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 03 25, 16:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="semtama" data-cid="72394502" data-time="1553519929"><div><p>Na bet ir mokytoja vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Gerai, kad pasako pastabas, bet jau tik ne kasdien. Tuo labiau, kad mato kaip rūpinatės vaiku. O dėl sunkaus būdo, ką jums padaryti... Bent gerai, kad atsiprašė.

Pagal ką rinkotės pradinių klasių mokytoją? Kažkas rekomendavo?</p></div></blockquote><p>Mokytoją rinkausi gyvai, buvo galima ateiti, su kiekvieną pabendrauti. Ir aš ja iš tikrųjų esu patenkinta biggrin.gif  Rekomendavom ir pažįstamam vienam, kurio vaikas eis į mokyklą nuo rugsėjo, ji šiemet kaip tik "atsilaisvina" , kitais metais ims pirmokus. Iš tų mokytojų, kurios pas mus yra, šita tikrai geriausia. Reikli, aišku, labai - grąžins darbą tiek kartų, kiek reikės, iki kol bus padarytas tobulai. Man patinka, kad ji vos tik kas skambina, rašo, ir tada, kai būna kažkokių pasikeitimų tvarkaraštyje, ir tada, kai kas nors nutinka, nes vaikas visiškai nieko nepasakoja...
</p><p></p><p>O vaiku mes rūpinamės neypatingai, ypač tai pasijunta, kai ateinu į tėvų susirinkimus  biggrin.gif  Ten kitos supermamos žino viską, pvz kokias temas šiuo metu vaikai eina, visus kasdienius klasės įvykius - aš ateinu ir ausim karpau ten tongue.gif Nes dažniausiai nė nesiorientuoju apie ką kalba, vaikis nieko nepasakoja, mokykloje aš retas svečias, einu tik kai iškviečia mokytoja, t y apie kartą per mėn. Jos, matyt, ten dažniau lankosi, įsitraukia į mokyklos bendruomenės veiklą ir tt hmm.gif
</p>


Cia vadinasi mazai su mokytoja bendrauji??? blink.gif blink.gif blink.gif Susitinkat kas menesi, ir dar zinutemis susirasot... Bijau, kad as su aukletojomis tiek nebendrauju unsure.gif
Atsakyti

Cia vadinasi mazai su mokytoja bendrauji??? blink.gifblink.gifblink.gifSusitinkat kas menesi, ir dar zinutemis susirasot... Bijau, kad as su aukletojomis tiek nebendrauju unsure.gif

Su darželio auklėtoja tai mes kasdien pabendraujam, kai atvedu, pasiimu. Pakol rengiamės, ji trumpai papasakoja einamus dalykus. O su mokykla taip nesigauna...Vaikas nelinkęs raportuot, kaip tik priešingai, stengiasi viską nuslėpt, ypač blogus dalykus. Mokytoja kasdien per el. dienyną  kažką parašo, ji turi taip ar taip užpildyt pamokų aprašymus ir namų darbus. Tai tuo pačiu palieka komentarus arba žinutes tėvams. Tai ir yra jos bendravimas su tėvais, manau, privalomas visoms mokytojoms. Visos mano bendradarbės tokius gauna. Komentarai būna sugrupuoti į pastabas, pagyras ir tiesiog komentarus. Tai aš vis pastabas gaunu :D Į visus tuos komentarus tėvai gali (ir turi?) atrašyti. Jei neatrašau į kelis - gaunu el. laišką arba sms. Dar nesureaguoju - duoda zvaną :lol: Neišsiaiškinam telefonu - kviečia į mokyklą pakalbėt akis į akį  :mirksiukas: 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 03 26, 13:21)
p></div></blockquote><p>Su darželio auklėtoja tai mes kasdien pabendraujam, kai atvedu, pasiimu. Pakol rengiamės, ji trumpai papasakoja einamus dalykus. O su mokykla taip nesigauna...Vaikas nelinkęs raportuot, kaip tik priešingai, stengiasi viską nuslėpt, ypač blogus dalykus. Mokytoja kasdien per el. dienyną  kažką parašo, ji turi taip ar taip užpildyt pamokų aprašymus ir namų darbus. Tai tuo pačiu palieka komentarus arba žinutes tėvams. Tai ir yra jos bendravimas su tėvais, manau, privalomas visoms mokytojoms. Visos mano bendradarbės tokius gauna. Komentarai būna sugrupuoti į pastabas, pagyras ir tiesiog komentarus. Tai aš vis pastabas gaunu biggrin.gif Į visus tuos komentarus tėvai gali (ir turi?) atrašyti. Jei neatrašau į kelis - gaunu el. laišką arba sms. Dar nesureaguoju - duoda zvaną lotuliukas.gif Neišsiaiškinam telefonu - kviečia į mokyklą pakalbėt akis į akį  mirksiukas.gif 
</p>


Aš su abiejų dukrų auklėtojomis bendrauju labai mažai. Vyras ryte nuveda, aš pasiimu. Dažniausiai pasako einamus dalykus: 2 eurai už spektaklį, važiuojam į išvyką ar kokiai šventei ką pasiruošti. Gal į mėnesį kartą paklausiu, kaip sekasi. Na dar gaunu po pastabą maždaug kartą į mėnesį dėl dukrų elgesio (praeitais metais abi girdavo daugiau nei šiemet) . verysad.gif

Kaip bus mokykloje - neįsivaizduoju blink.gif

Tiesa, ta situacija, kur auklėtoja neleido vartytis vyresnėlei per pietų miegą. Maniškė pati išdrįso su auklėtoja pasiaiškinti ir dabar jau dėl miego nesiskundžia. Aš dar būtent tos auklėtojos paklausiau, kaip dukrai sekasi. Atsakė, kad pietų tik nemiega, o šiaip viskas gerai.

Atsakyti

Aš su abiejų dukrų auklėtojomis bendrauju labai mažai. Vyras ryte nuveda, aš pasiimu. Dažniausiai pasako einamus dalykus: 2 eurai už spektaklį, važiuojam į išvyką ar kokiai šventei ką pasiruošti. Gal į mėnesį kartą paklausiu, kaip sekasi. Na dar gaunu po pastabą maždaug kartą į mėnesį dėl dukrų elgesio (praeitais metais abi girdavo daugiau nei šiemet) . verysad.gif

Kaip bus mokykloje - neįsivaizduoju blink.gif

Tiesa, ta situacija, kur auklėtoja neleido vartytis vyresnėlei per pietų miegą. Maniškė pati išdrįso su auklėtoja pasiaiškinti ir dabar jau dėl miego nesiskundžia. Aš dar būtent tos auklėtojos paklausiau, kaip dukrai sekasi. Atsakė, kad pietų tik nemiega, o šiaip viskas gerai.

Bendraujat tiek, kiek reikia, kas nėra blogai. Aš tai su auklėtojom būtent draugauju :D  Nes jau antrą vaiką vedu į tą pačią grupę, mes seniai pažįstamos, be to, aš saviškę atvedu pirmą, o pasiimu paskutinę, susidaro palankesnė situacija bendravimui, dažnai kartu su auklėtoja ir išeinam vakare, pakeliui paplepam :) 

Šaunu, kad išsisprendė situacija :4u:  Minėjai anksčiau, kad reikės eiti pas psichologą dėl to, kad dukra dažnai apsiverkia nusiminus, ar jau buvot? :) 

Aš šiandien einu į tėvų susirinkimą mokykloje, aptarinėsim išleistuves 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 03 27, 08:20)
gerai.</p></div></blockquote><p>Bendraujat tiek, kiek reikia, kas nėra blogai. Aš tai su auklėtojom būtent draugauju biggrin.gif  Nes jau antrą vaiką vedu į tą pačią grupę, mes seniai pažįstamos, be to, aš saviškę atvedu pirmą, o pasiimu paskutinę, susidaro palankesnė situacija bendravimui, dažnai kartu su auklėtoja ir išeinam vakare, pakeliui paplepam smile.gif 
</p><p></p><p>Šaunu, kad išsisprendė situacija 4u.gif  Minėjai anksčiau, kad reikės eiti pas psichologą dėl to, kad dukra dažnai apsiverkia nusiminus, ar jau buvot? smile.gif 
</p><p></p><p>Aš šiandien einu į tėvų susirinkimą mokykloje, aptarinėsim išleistuves 
</p>


Tai va su ta psichologe niekas neaišku. Parašiau sutikimą, kurį auklėtoja padavė, kad gali lankytis (čia vasario pradžioje). Psichologė man telefonu sakė, kad pakvies konsultacijai, kai pabendraus su dukra. Dukra sakė, kad pas psichologę dar nei kartą nebuvo. Net nežinau kaip elgtis. Vis galvoju pati jai paskambinti ir pasikalbėti...
Atsakyti

Tai va su ta psichologe niekas neaišku. Parašiau sutikimą, kurį auklėtoja padavė, kad gali lankytis (čia vasario pradžioje). Psichologė man telefonu sakė, kad pakvies konsultacijai, kai pabendraus su dukra. Dukra sakė, kad pas psichologę dar nei kartą nebuvo. Net nežinau kaip elgtis. Vis galvoju pati jai paskambinti ir pasikalbėti...

Čia apie darželio psichologę kalba? :)

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 03 27, 09:26)
Čia apie darželio psichologę kalba? smile.gif
</p>


Taip
Atsakyti

Taip

Tada galima paklausti auklėtojos, kodėl iki šiol nekviečia :D

Atsakyti