Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Oho, kokie dideli sodinukai bigsmile.gifKą pasėjai?

Ką galvojat Kroatijoje aplankyti? Koks maršrutas?
Su vyru mes ten buvom tris kartus. Su vaikais, atrodo, dar per toli.
Papildyta:

Į Turkiją, kaip ir praeitais metais. Tik šį kartą į kitą regioną. Praeitais metais buvom Alanijoje, šiais metais skrisim į Kemerą. Dar reikės patyrinėti šios srities eskursijas.



Dontstop - vakar prisiminiau tave, kai sakai, kad vakarais ruoši namų darbus. Šį mėnesį vyksta darželyje projektas, kuomet tėveliams reikia su vaikais perskaityti pasakas ir jas iliustruoti. Visą šį procesą nufotografuoti ir nusiųsti auklėtojoms. Taigi, jau antras vakaras (bijau, kad nepaskutinis) piešiu po du piešinius ir fotkinuosi. mad.gifwacko.gif

Pasėjau krapus, petražoles, gražgarstes, špinatus, bazilikus ir dar kažką, nepamenu, salotas gal :)

 

Mūsų maršrutas toks:

Į priekį su nakvynėmis Brno ir Slun, pirmas Kroatiškas objektas - Plitvicų ežerai.

Paskui bazuojamės Šibenike ar šalia, jau nepamenu galutinio varianto, rezervavomės dar vasarą, žiūrim be jo Splitą, Trogirą, Primošteną. Splitas - toliausias mūsų taškas.

Viena diena plane laisva, arti bus salos Brač, Hvar, Makarska aišku, nes iš jos plaukimas į salas, jei nesinorės salų, KRKA parkas.

Viena diena kalnams, Paklenica masyvas.

Grįžimas atgal per Slovėniją, su urvų (Postojna jama) aplankymu. Nakvynės atgal jau nepamenu kur (vėliau patikslinsiu), aišku Lenkijai, t y šopingui, numatytos 2 dienos su nakvyne :D

 

 

 

Che che che, smagūs namų darbai :D :D

Atsakyti

Šiandien va bandysiu biggrin.gifbet net nenutuokiu kaip giliai ten ir kiek sėti biggrin.gifturbūt pagal piešinukus ant pakuočių ane? Kitas dalykas, balkone šilta tik dieną, naktį atšąla iki 10 laipsnių. Tai ko gero netiks balkone laikyt? Sėsiu petražoles, krapus, salotų ir pomidorų kažkokių balkoninių biggrin.gif

Aš tai taip, pagal instrukcijas ant pakuočių :blush-anim-cl:

Nakčiai iš balkono reikėtų parnešt į kambarį :4u:

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 03 14, 11:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Uoga_saujoj" data-cid="72382374" data-time="1552549311"><div><p>Šiandien va bandysiu vartotojo įkelta nuotraukabet net nenutuokiu kaip giliai ten ir kiek sėti vartotojo įkelta nuotraukaturbūt pagal piešinukus ant pakuočių ane? Kitas dalykas, balkone šilta tik dieną, naktį atšąla iki 10 laipsnių. Tai ko gero netiks balkone laikyt? Sėsiu petražoles, krapus, salotų ir pomidorų kažkokių balkoninių vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Aš tai taip, pagal instrukcijas ant pakuočių blush-anim-cl.gif
</p><p>Nakčiai iš balkono reikėtų parnešt į kambarį 4u.gif
</p>

O jei daiginčiau kambaryje ant palangės? Ten saulėta pusė. Ir kas kiek laiko reiktų palaistyt?
Atsakyti

O jei daiginčiau kambaryje ant palangės? Ten saulėta pusė. Ir kas kiek laiko reiktų palaistyt?

Na aš būtent kambaryje ir auginu :)  Į balkoną gal vėliau išnešiu, į įstiklintą. Aš visus savo augalus laistau 1 k per sav :)  Bet reikia žiūrėt pagal žemės būklę :D  Gali reikėt dažniau :D

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 03 14, 14:07)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Uoga_saujoj" data-cid="72382599" data-time="1552557387"><div><p>O jei daiginčiau kambaryje ant palangės? Ten saulėta pusė. Ir kas kiek laiko reiktų palaistyt?</p></div></blockquote><p>Na aš būtent kambaryje ir auginu smile.gif  Į balkoną gal vėliau išnešiu, į įstiklintą. Aš visus savo augalus laistau 1 k per sav smile.gif  Bet reikia žiūrėt pagal žemės būklę biggrin.gif  Gali reikėt dažniau biggrin.gif
</p>

Man jau atrodo padžiuvusi kai kuriuose indeliuose biggrin.gif bet aš nelieju, o purškiu..gal negerai..žodž jei kas išaigs būsiu patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 03 14, 10:16)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="semtama" data-cid="72382356" data-time="1552548997">
<div>
<p>Oho, kokie dideli sodinukai vartotojo įkelta nuotraukaKą pasėjai?
Ką galvojat Kroatijoje aplankyti? Koks maršrutas?

Su vyru mes ten buvom tris kartus. Su vaikais, atrodo, dar per toli.
Papildyta:
Į Turkiją, kaip ir praeitais metais. Tik šį kartą į kitą regioną. Praeitais metais buvom Alanijoje, šiais metais skrisim į Kemerą. Dar reikės patyrinėti šios srities eskursijas.
Dontstop - vakar prisiminiau tave, kai sakai, kad vakarais ruoši namų darbus. Šį mėnesį vyksta darželyje projektas, kuomet tėveliams reikia su vaikais perskaityti pasakas ir jas iliustruoti. Visą šį procesą nufotografuoti ir nusiųsti auklėtojoms. Taigi, jau antras vakaras (bijau, kad nepaskutinis) piešiu po du piešinius ir fotkinuosi. vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>Pasėjau krapus, petražoles, gražgarstes, špinatus, bazilikus ir dar kažką, nepamenu, salotas gal smile.gif</p>
<p> </p>
<p>Mūsų maršrutas toks:</p>
<p>Į priekį su nakvynėmis Brno ir Slun, pirmas Kroatiškas objektas - Plitvicų ežerai.</p>
<p>Paskui bazuojamės Šibenike ar šalia, jau nepamenu galutinio varianto, rezervavomės dar vasarą, žiūrim be jo Splitą, Trogirą, Primošteną. Splitas - toliausias mūsų taškas.</p>
<p>Viena diena plane laisva, arti bus salos Brač, Hvar, Makarska aišku, nes iš jos plaukimas į salas, jei nesinorės salų, KRKA parkas.</p>
<p>Viena diena kalnams, Paklenica masyvas.</p>
<p>Grįžimas atgal per Slovėniją, su urvų (Postojna jama) aplankymu. Nakvynės atgal jau nepamenu kur (vėliau patikslinsiu), aišku Lenkijai, t y šopingui, numatytos 2 dienos su nakvyne biggrin.gif</p>
<p> </p>
<p> </p>
<p> </p>
<p>Che che che, smagūs namų darbai biggrin.gif biggrin.gif</p>


Aš dar dabar petražoles iš kiemo skinu. Nesuprantu, kaip jos per žiemą nesušalo, dar ir naujos atauga. smile.gif

O jūsų kelionė intensyvi. "Giliai" į Kroatiją įvažiuosit. Oras išvykai turėtų būti geras. Gal tik jūra maudytis bus šaltoka. smile.gif
Atsakyti


O jūsų kelionė intensyvi. "Giliai" į Kroatiją įvažiuosit. Oras išvykai turėtų būti geras. Gal tik jūra maudytis bus šaltoka. smile.gif

Na, mes planavom pažintinę, ne poilsinę kelionę :)  Maudytis neplanuojam, labai bijau, kad tik nebūtų per karšta, norėčiau, kad ne daugiau +15 būtų (bet turbūt tuomet reikėjo važiuoti kovą...) O jūs kai buvot su vyru, kokiuose regionuose? :)

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 03 15, 16:26)
p>Na, mes planavom pažintinę, ne poilsinę kelionę smile.gif  Maudytis neplanuojam, labai bijau, kad tik nebūtų per karšta, norėčiau, kad ne daugiau +15 būtų (bet turbūt tuomet reikėjo važiuoti kovą...) O jūs kai buvot su vyru, kokiuose regionuose? smile.gif
</p>


Oi, geguze tikrai maziausiai ten bus +20. Dabar turbut +15.

Mes esam buve 3 kartus ir visus liepa. Buvom Plitvicoje, Krka nacionaliniuose parkuose. Zagrebe, Dubrovnike, Makarskoje. Iš mazesniu Pirovice ir dar 20- 30 km uz Makarsko kurortiniuose kaimeliuose. Jau pavadinimu nepamenu. Mano vyras pamises del nardymo, tai daug laiko praleidome juroje. Kalnuose nebuvome del karscio, bet ,jauciu, butu ispudinga.
Atsakyti
Salotos sudygo jau biggrin.gif
Atsakyti

Oi, geguze tikrai maziausiai ten bus +20. Dabar turbut +15.

Mes esam buve 3 kartus ir visus liepa. Buvom Plitvicoje, Krka nacionaliniuose parkuose. Zagrebe, Dubrovnike, Makarskoje. Iš mazesniu Pirovice ir dar 20- 30 km uz Makarsko kurortiniuose kaimeliuose. Jau pavadinimu nepamenu. Mano vyras pamises del nardymo, tai daug laiko praleidome juroje. Kalnuose nebuvome del karscio, bet ,jauciu, butu ispudinga.

Kalnuose kaip tik turėtų būt vėsiau :D

Salotos sudygo jau biggrin.gif

:victory2:

Labas rytas :4u:

Sunkus pirmadienio rytas...

Šeštadienį vyras su vaikais buvo Čiurlionio galerijoje, žiūrėt Laisvės al. rastą lobį :D Nusivylė tiek lobiu, tiek galerija :B Aš ieškojau lobių Akropolio parduotuvėse :P

Sekmadienį su sūnum tyrinėjom Aukštuosius Šančius :D

Atsakyti
Ar dažnai jūsų vaikai pasižymi darže blogąja prasme? T.y. kažką tyčia užgauna, erzina ir pan.? Maniškis kaip ir iš geriečių, bet šiandien vos infarkto neįvarė. Vienam berniukui iš oro pylė per lūpą, kad ta visa ištino ir užsikraujavo, baisiai atrodė. Auklėtoja pasakoja, o man sunku susivokti. Pats dažnai gauna į skūrą, jau mes papratę. Ir va tau. Žiauriai nemalonu buvo 'atstovėti'..fe
Atsakyti

Maniškė blogai dar nėra pasižymėjus. 

Berns jau koks kuklus ir tylus būdavo, bet ir jis susimušdavo kartais darželyje, viskas čia ok :)

Tekdavo ir man nė kartą raudonuot, dažniau visgi prasidėjus mokyklai. Na nieko, vaikas mokosi "pastovėti už save" :4u:

Atsakyti