Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Semtama, pas mano paną beveik viskas 110 dydžio. Belikę keli rūbeliai 104 dydžio ir yra keli 116  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2018 09 30, 16:21)
<p><strong>Semtama</strong>, pas mano paną beveik viskas 110 dydžio. Belikę keli rūbeliai 104 dydžio ir yra keli 116  4u.gif​ </p>


Kaip taip gali buti? hmm.gif
Maniske zymiai aukstesne uz tavo.... ar mes taip skirtingai rengiam... mano penkiamete daugiausiai nesioja 116 dydi.
Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2018 09 30, 15:22)
Taigi grizom is sportdirect.  Taip,  ieskojom kombinezoniniu kelniu.  Bet ziemos sezonas parduotuvese dar neprasidejes.  Pasirinkimas mazas.  Buvo ţokios 'skystos'.  Nepirkom.  Gal dar spali i Lenkija nuvaziuosim. Gal is ten nupirksim.  O tavo sunaus koja tikrai nestandartine.  Tikiu,  kad sunku rasti tinkamus batus.
Kokius dydzius vaikams perkat?  Pas maniske dabar tinkamiausias 104.  Bet jau reikes pirkti 110.  Nors daug kas (striukes, kelnes)  tokio dydzio dar didokos.
Papildyta:
Kaip pigu pas jus.  bigsmile.gif
Mes uz anglu mokam tris menesius i prieki.
O keramika taip brangu,  nes priemones daug kainuoja (taip teigiama tevams).  unsure.gif

Čia už vieną užsiėmimą kaina tokia, vyksta po 2k į savaitę, tai nepasakyčiau, kad pigu.

Nešioja 110 dydį, striukes, džempus šiltesnius dedu ir 116, koja 28 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2018 09 30, 17:38)
Čia už vieną užsiėmimą kaina tokia, vyksta po 2k į savaitę, tai nepasakyčiau, kad pigu.

Nešioja 110 dydį, striukes, džempus šiltesnius dedu ir 116, koja 28 smile.gif


Lyginant su musu darzeliu - pigu. Keramika uz 1 karta per savaite - 4 eur. , sokiai - 2 eur uz karta, vyksta dukart per savaite, anglu - 3eur uz pamoka vyksta du kart per savaite. Dar kainuoja 15 euru anglu mokymo knyga-pratybos. Cia visiems mokslo metams.
Atsakyti

Nešioja 110 dydį, striukes, džempus šiltesnius dedu ir 116, koja 28 smile.gif

Vajė... čia jūsų vaikai tokie dideli, ar mano visai mažiukai... mano penkiametė nešioja 116-122 dydį, batai 28 - 29. Mažius 104 su rezervu, batus 27 dydžio, žieminius bandysiu 28 imt.

Atsakyti

Kaip taip gali buti? hmm.gif
Maniske zymiai aukstesne uz tavo.... ar mes taip skirtingai rengiam... mano penkiamete daugiausiai nesioja 116 dydi.

Mano sūnus kai buvo pirmokas nešiojo tuos rūbus, kurie Jogailei dabar tinkami  :hihihi:  Nes buvo kūdenų kūdena. Panikė mano viską išauga per pilvą - pradeda veržti kelnių, sijonų, timpų gumos. Aš visumoj mėgstu laisviau rengti - dabar gi madinga oversize  :hihihi:  Nesižiūri man, kai suknelės labai trumpos - delnas virš kelių ir viskas, atidedu. Ant kitų vaikų darželyje dažnai matau rankoves kiek per trumpas mano galva, aš atidedu tokius rūbus, kai rankoves per porą pirštų nebeuždengia riešo  :mastau:

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 30 rugsėjo 2018 - 20:44
Maniškis irgi 110-116 nešioja. Koja 28. Džiūsna man jis. Tik pilvas kaip kalėdų senelio
Atsakyti

Vajė... čia jūsų vaikai tokie dideli, ar mano visai mažiukai... mano penkiametė nešioja 116-122 dydį, batai 28 - 29. Mažius 104 su rezervu, batus 27 dydžio, žieminius bandysiu 28 imt.

Maniškiai labai panašiai. Dukrai 6 va šiandien suėjo, vis dar 116-122. Koja 29-30. Nojus 104, batai 27 :) 

Atsakyti
QUOTE(risaulyte @ 2018 10 01, 13:29)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ale-ruta" data-cid="72218380" data-time="1538329857"><div><p>Vajė... čia jūsų vaikai tokie dideli, ar mano visai mažiukai... mano penkiametė nešioja 116-122 dydį, batai 28 - 29. Mažius 104 su rezervu, batus 27 dydžio, žieminius bandysiu 28 imt.</p></div></blockquote><p>Maniškiai labai panašiai. Dukrai 6 va šiandien suėjo, vis dar 116-122. Koja 29-30. Nojus 104, batai 27 smile.gif </p>


Sveikinu! 🙂
Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2018 09 30, 14:22)

Kokius dydzius vaikams perkat?  Pas maniske dabar tinkamiausias 104.  Bet jau reikes pirkti 110.  Nors daug kas (striukes, kelnes)  tokio dydzio dar didokos.


Kelnes 98 dydis, po truputi pereina i 104, virsus 104 kai kada 110, batai 25, ziemai pirkau 26.
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2018 09 30, 20:08)
Mano sūnus kai buvo pirmokas nešiojo tuos rūbus, kurie Jogailei dabar tinkami  hihihi.gif  Nes buvo kūdenų kūdena. Panikė mano viską išauga per pilvą - pradeda veržti kelnių, sijonų, timpų gumos. Aš visumoj mėgstu laisviau rengti - dabar gi madinga oversize  hihihi.gif  Nesižiūri man, kai suknelės labai trumpos - delnas virš kelių ir viskas, atidedu. Ant kitų vaikų darželyje dažnai matau rankoves kiek per trumpas mano galva, aš atidedu tokius rūbus, kai rankoves per porą pirštų nebeuždengia riešo  mastau.gif

Adelijai kelnes perku normalias jos dydzio, virsu visada didesni, nes nemegstu trumpu rankoviu ar tokiu tik tik, todel sweatshirtus, bliuzonus imu jau 110.
Vasara jos ugis buvo 98cm. Idomu kiek bus paaugus, kai eisim sausi 4m. apziurai. Kol kas dar nepatyriau to dalyko, 'kaip vaikai greitai isauga rubus', nesioja tuos pacius ilgiausiai, greiciau man jie atsibosta nei ji isauga. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2018 09 30, 21:08)

<p>Mano sūnus kai buvo pirmokas nešiojo tuos rūbus, kurie Jogailei dabar tinkami  hihihi.gif  Nes buvo kūdenų kūdena. Panikė mano viską išauga per pilvą - pradeda veržti kelnių, sijonų, timpų gumos. Aš visumoj mėgstu laisviau rengti - dabar gi madinga oversize  hihihi.gif  Nesižiūri man, kai suknelės labai trumpos - delnas virš kelių ir viskas, atidedu. Ant kitų vaikų darželyje dažnai matau rankoves kiek per trumpas mano galva, aš atidedu tokius rūbus, kai rankoves per porą pirštų nebeuždengia riešo  mastau.gif</p>
<p> </p>


O kaip dabar tavo sūnaus svoris? Ar stabilizavosi? Atsimenu, kažkada buvo labai staigiai priaugęs...

Pas mus per pilva, liemenį - priešingai, viskas krenta. Neturiu nei vieno sijono panoms dėl šios priežasties. Turiu ne vienas kelnes, kurias esu pirkusi "ant išaugimo" į priekį, bet taip ir nedėvėjo, nes per liemenį krenta, o jau per kojas trumpos. Praeitą savaitę pirkau triusikus iš Lindexo. Mažajai ėmiau 86-92 dydį. Ant etiketės parašyta 1-2metai. Pavasarį esu pirkus iš Takko fasion panoms maudymkes. Buvo supakuotos, negalėjau ištraukti ir pažiūrėti. Ėmiau pagal metus. Tai šita, kuri skirta 3-4 metų, buvo gerokai per didelė mano vyresnėlei. Ir kažin ar kitą vasarą mano didžioji ją priauks. Tuo tarpu ta, kuri skirta 4-5 metų, tikiuosi apvilksiu, kai eis į mokyklą.
Atsakyti

O kaip dabar tavo sūnaus svoris? Ar stabilizavosi? Atsimenu, kažkada buvo labai staigiai priaugęs...

Pas mus per pilva, liemenį - priešingai, viskas krenta. Neturiu nei vieno sijono panoms dėl šios priežasties. Turiu ne vienas kelnes, kurias esu pirkusi "ant išaugimo" į priekį, bet taip ir nedėvėjo, nes per liemenį krenta, o jau per kojas trumpos. Praeitą savaitę pirkau triusikus iš Lindexo. Mažajai ėmiau 86-92 dydį. Ant etiketės parašyta 1-2metai. Pavasarį esu pirkus iš Takko fasion panoms maudymkes. Buvo supakuotos, negalėjau ištraukti ir pažiūrėti. Ėmiau pagal metus. Tai šita, kuri skirta 3-4 metų, buvo gerokai per didelė mano vyresnėlei. Ir kažin ar kitą vasarą mano didžioji ją priauks. Tuo tarpu ta, kuri skirta 4-5 metų, tikiuosi apvilksiu, kai eis į mokyklą.

Buvo staigiai priaugęs pirmoj klasėj  :)

Ir dabar svoris didokas pagal ūgį (131 ūgis, 35 kg svoris, norma tokiam ūgiui 25-28 kg)

Atsakyti