Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Matyt vistiek į pirmą vaiką daugiau laiko investuojama... bent jau aš tikrai dukrai daugiau laiko skirdavau, kol tik vieną turėjau, o kai vaikai du tai dažniaų bendra veikla užsiimam...

Mum bendra veikla užsiimti neišeina - per didelis vaikų amžiaus skirtumas  :unsure:  Dėl to ir aš laisvo laiko visiškai neturiu (nes tik vienas vaikas nulipa nuo galvos, tuoj prisistato kitas), ir šeimoj nėra bendrumo. Jau ir vyrui daviau velnių, nes visi viską darom atskirai, valgom atskirai, filmus žiūrim atskirai kiekvienas savo, keliamės ir miegot  einam visi skirtingais laikais, pramogaujam po vieną-du; nebelikę nieko, ką darytume visa šeima kartu. Na čia kita bėda...

O dėl laiko paskirstymo tarp vaikų, vyresnėliui tokio amžiaus gal panašiai skyriau, dabar žymiai daugiau, nei mažei,  nes pirmoj vietoj jo pamokos konkursai, olimpiados ir tt  :hmm: O ir vaikas jis toks reiklus, problemiškas, o mažė visiškai prisitaikanti, yra kas žaidžia kartu - ok, nėra, pati nueina susiranda veiklos...Aš jai prieš miegą skaitau, bet jei neturiu laiko, pasiima knygą ir pati garsiai ale skato  :D  (kuria ekspromtu pasakojimą).

Vakar visą dieną nėjau iš namų. Pastebėjau, kad matyt parduotuvės atima iš mūsų per daug laiko ir jėgų, nes niekur neinant gan nemažai reikalų pasidarė  :hmm:  Kažkaip reikės optimizuot šią gyvenimo dalį  :hmm: 

Atsakyti
Dontstop - negasdink manes blink.gif as taip sventai isitikinusi, kad su laiku demesio ir skiriamo laiko vaikams reikes vis maziau.... hmm.gif
Pas mus zaidimai ir veikla daugiausiai organizuojama visai seimai ar bent jau abiems dukroms kartu. Kartais galvoju, kad per mazai demesio skiriu kiekvienai atskirai (ypac vyresnelei). Mazoji dazniau pati pasiima ta demesi.

O jus netrukus vykstate i Cekija. Pabusit visi kartu. Ir siaip kiek daug visa seima keliaujat ir pramogaujat.... smile.gif Daug kas tik pavydet galetu ax.gif
Atsakyti

Dontstop - negasdink manes blink.gifas taip sventai isitikinusi, kad su laiku demesio ir skiriamo laiko vaikams reikes vis maziau.... hmm.gif
Pas mus zaidimai ir veikla daugiausiai organizuojama visai seimai ar bent jau abiems dukroms kartu. Kartais galvoju, kad per mazai demesio skiriu kiekvienai atskirai (ypac vyresnelei). Mazoji dazniau pati pasiima ta demesi.

O jus netrukus vykstate i Cekija. Pabusit visi kartu. Ir siaip kiek daug visa seima keliaujat ir pramogaujat.... smile.gifDaug kas tik pavydet galetu ax.gif

Negąsdinu, gal pas jus bus kitaip  :)

Pas mano koleges nėra tokių bėdų su namų darbais, kaip pas mus, vaikai daro  juos arba  prailgintoj grupėj, arba savarankiškai namuose, kol tėvai darbuose  :bigsmile:

 

 

Vyras ruošiasi komandiruotėn, netrukus išskris. Kitai sav sugalvojau sūnui pramogą, žiūrės kasdien po filmą. Jau ir sąrašą sudariau, tokių populiarių kiek senesnių, nes dabar žiūri kas papuola, kartais visai nevertus dėmesio. Tai šiek tiek pasėdėjau prie TOP 50/100/200 geriausių visų laikų filmų ir išrinkau pagal jo amžių ir pomėgius  :bigsmile: Pati vargu ar prisijungsiu, bet ryt turiu mamadienį ir pusdienį būsiu viena namie  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:​ 

Atsakyti
Kalėdų šventės nuskamba varpais,
Kaip visos šventės jos ateis ir vėl praeis.
Lai linksmos būna jos!
Na, o Naujaisiais metais,
Turtingi būkite idėjom ir darbais! 🙂
Atsakyti
Kad forumas apmirsta- viena, bet kad dingo ir Dontstop!
Gruodzio 16d. isskridom i Lietuva, grizau po nauju uzsukau i foruma, galvojau paskaitysiu ilgu postu kaip ruosetes Kaledom, ka gaminai, ka pirkai, kaip buvo mama..
Taigi, kur dingus, kaip gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(dzeuse @ 2019 01 11, 16:53)
Kad forumas apmirsta- viena, bet kad dingo ir Dontstop!
Gruodzio 16d. isskridom i Lietuva, grizau po nauju uzsukau i foruma, galvojau paskaitysiu ilgu postu kaip ruosetes Kaledom, ka gaminai, ka pirkai, kaip buvo mama..
Taigi, kur dingus, kaip gyvenat?


As irgi pasigedau dontstop. Dar pagalvojau, kad dabar gal neseniai is Cekijos grizo...
Aisku, gaila, kad ir kitos neuzsuka.
Atsakyti
Labas 🙂

Sveikinimai atšventusiems gimtadienius! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pas mus nieko naujo - toliau kapstausi po giminės istoriją, bet daugiau randu ne tėčio, o mamos giminių (abu tėvai kilę iš tos pačios parapijos); ruošiu vaikus Pirmai Komunijai ir Sutvirtinimui; tik tėvų komiteto veikla pritilusi, nes dabar jokių renginių nesuplanuota rolleyes.gif

Ir knygas skaitau:

https://m.knygos.lt/...ZgaAk8OEALw_wcB - gavau Kalėdoms dovanų ir per 4 vakarus persksaičiau;

http://www.baltoslan...imisto-istorija - Kalėdoms dovanų gavo tėtis, pasiskolinau ir per parą perskaičiau (naktį miegojau, lauke su vaikais buvom, dukart valgyt dariau, bet facebook beveik netikrinau tai laiko užteko viskam biggrin.gif ) 🙂

Turiu dar 4 nedideles knygutes, nes Norfoje su akcija pirkau - tuoj kibsiu į pirmąją 🙂

Tadas irgi skaito dovanų gautą Anderseno pasakų knygą, o apie princesę Šarlotę per 2h perskaitė 😃 Įsigudrino wc skauityt, nes jam tylos reikia skaitant 😂
Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2019 01 11, 19:53)
Labas 🙂

Sveikinimai atšventusiems gimtadienius! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Pas mus nieko naujo - toliau kapstausi po giminės istoriją, bet daugiau randu ne tėčio, o mamos giminių (abu tėvai kilę iš tos pačios parapijos); ruošiu vaikus Pirmai Komunijai ir Sutvirtinimui; tik tėvų komiteto veikla pritilusi, nes dabar jokių renginių nesuplanuota rolleyes.gif

Ir knygas skaitau:

https://m.knygos.lt/...ZgaAk8OEALw_wcB - gavau Kalėdoms dovanų ir per 4 vakarus persksaičiau;

http://www.baltoslan...imisto-istorija - Kalėdoms dovanų gavo tėtis, pasiskolinau ir per parą perskaičiau (naktį miegojau, lauke su vaikais buvom, dukart valgyt dariau, bet facebook beveik netikrinau tai laiko užteko viskam biggrin.gif ) 🙂

Turiu dar 4 nedideles knygutes, nes Norfoje su akcija pirkau - tuoj kibsiu į pirmąją 🙂

Tadas irgi skaito dovanų gautą Anderseno pasakų knygą, o apie princesę Šarlotę per 2h perskaitė 😃 Įsigudrino wc skauityt, nes jam tylos reikia skaitant 😂


IruteB - kokiu tikslu ieskai gimines istorijos? g.gif
del knygu tai pavydziu. Ateinancia savaite ir as noreciau atrast laiko paskaityti savo malonumui. Tadas is vis saunuolis, sugalvoja kaip pasiekti savo good.gif

Musu priessventinis ir sventinis laiikotarpis praejo intensyviai. Buvo taisoma mano masina. Mums suktis su viena auto sekesi sunkiai. Daug surydavo laiko, ypac mano, visus isveziot, parveziot, o dar be darbiniu reikalu - supirkti dovanas, kai zmoniu parduotuves prikimstos. Per sventes ne tik sventem, bet ir teko pabuvot sermenyse. Nepavyko aplankyt nei vienos miesto egles, tik tiek, kad buvom Tada Ivaņausko iskamsu muziejuje ir pamatem botanikos sodo afrikinius drugelius.
Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2019 01 12, 13:39)
IruteB - kokiu tikslu ieskai gimines istorijos?  g.gif
del knygu tai pavydziu.  Ateinancia savaite ir as noreciau atrast laiko paskaityti savo malonumui. Tadas is vis saunuolis,  sugalvoja kaip pasiekti savo  good.gif


Iš neturėjimo ką veikti užsiėmiau 😂😂😂 Jei rimtai, su tėčio gimine nelabai bendraujam, o vyresnioji karta vis retėja, tai noriu kuo daugiau informacijos surinkti 🙂
Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2019 01 12, 21:25)
Iš neturėjimo ką veikti užsiėmiau 😂😂😂 Jei rimtai, su tėčio gimine nelabai bendraujam, o vyresnioji karta vis retėja, tai noriu kuo daugiau informacijos surinkti 🙂

Man irgi labai idomu viskas, kas susije su gimines istorija. Turim susikure geni.com savo medi, siuo metu ji sudaro 1404 giminaiciai, isivaizduojat? 😀😀 baisiai plati gimine, mazai ka pazistu, bet pvz sito puslapio deka atradom gimines Argentinoj, gana artimi, mano tecio pusesere, organizuojami gimines susitikimai, i kuriuos man vis nepasiseka nuvykt deja🙄

Tikrai keista, kad dontstop dingo, gal dar kada uzsuks.
Musu sventes ramios, smagios, tik su artimiausiais. Mazoji auga kaip ant mieliu, Aureja vis pasirguliuoja, tai daugiau namie buna, nei i darzeli.
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2019 01 13, 09:51)
Man irgi labai idomu viskas, kas susije su gimines istorija. Turim susikure geni.com savo medi, siuo metu ji sudaro 1404 giminaiciai, isivaizduojat? 😀😀 baisiai plati gimine, mazai ka pazistu, bet pvz sito puslapio deka atradom gimines Argentinoj, gana artimi, mano tecio pusesere, organizuojami gimines susitikimai, i kuriuos man vis nepasiseka nuvykt deja🙄

Tikrai keista, kad dontstop dingo, gal dar kada uzsuks.
Musu sventes ramios, smagios, tik su artimiausiais. Mazoji auga kaip ant mieliu, Aureja vis pasirguliuoja, tai daugiau namie buna, nei i darzeli.


Man toli gražu iki tokio kiekio giminių - ir taip visokių neaiškumų pilna 🙂
Atsakyti

Sveikos :4u:

Dzeuse ištraukė mane iš pogrindžio :D

Kadangi naujų žinučių temoj nebūdavo, tai ir nebeužsukdavau, galvojau amen jau mūsų temaj, nekalbėsiu gi pati su savim :D

 

Na ką, visas su praėjusiom šventėm :4u:

Kas jau atšventė 4sius gimtadienius, sveikinimai taip pat :4u:

 

Pas mus, jei trumpai, taip praėjo pastarasis mėnuo.

Jogailė sirgo, 3 sav vyras buvo ant biuletenio, prasidėjo viskas nuo bronchito, kuris perėjo į ausies uždegimą (įtrūko būgnelis), paskui dar pagavo virusą. Neišvengėm antibiotikų. Susirgo prieš šventes, Kalėdos namie, ant Naujųjų važiavom į Prahą, vežėm apysveikį tokį vaiką, labai pergyvenau, o ir pati sirgau, su tempa važiavau, tai nei miesto grožiai nerūpėjo, nei Naujakas :P

 

Šiaip kelionė buvo sėkminga, jei kada kas susidomėsit, tikrai verta, važiavom 6 dienom, į priekį per naktį, atgal su nakvyne Varšuvoj (+šopingas, kaip tik išpardavimai jau buvo prasidėję :ax: ). Prahą pirmą kartą geriau žiūrėt šiltuoju metų laiku, mes kai jau nebe pirmą, tai labai rimtos programos neturėjom, apsistojom senamiesty, mašina visas dienas ilsėjosi stovėjimo aikštelėj, visur pėstute arba tramvajum/metro. Pagrinde nuo baro iki baro judėjom, muziejų ir kaip bebūtų keista, net parduotuvių, netraukėm į maršrutus (atsigriebiau Lenkijoj :P ), Kalėdines muges apžiūrėjom ir 3 lankomiausius turistinius rajonus. Pats Naujakas tai jų laiku kaip pas mus 1 val nakties būtų buvęs, tai jau miegojom, o 12tą mūsų laiku išėjom prie Vltavos šampaną iššauti. Fejerverkai pas juos sausio 1, 18 val vakaro, labai gražūs, žmonių daug, bet jokių girtų minių ir bet kur lekiančių petardų - labai gerai organizuota ir tinka šeimoms su vaikais, saugu :)

 

Gimtadienį atšventėm taip: pusdieniui vedžiau į darželį, nešiau iš vaisių pagamintą "tortą" širdies formos. Darželio draugė padovanojo mano panikei dovaną, gėlę ir atviruką, jaučiuosi dabar kažkaip nesmagiai skolinga jos mamai  :hmm: Popiet važiavom į Curiosity, man jis lyginant su Varšuvos Koperniko mokslo centru ne kažką, kaštuoja tikrai per brangiai už tokias pramogas...Paskui namie pica ir tortas, dovanojom virtuvę iš Lidlo (tokią pat virtuvę dovanojo ir į grupę darželyje, na bet nieko :)  )

Atsakyti