Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Kol kas laukiu atsakymo iš vienos mokyklos. Dar gali viskas koreguotis kai su biržos darbuotoju pabendrausiu. Bet linkstu link to. T.y. testavimo kursų. Mano akimis tai 'lengviausia' IT sritis. Kaip maniškis sako, ten net kursų nereikia. Bet noriu kažką pabaigti, kad bent pažiūrėtų į mano cv koks darbdavys

Manęs situacija dar nespaudžia, bet aš jau net sapnuoju, kad reikia skubiai kažką daryt, kažko ieškot, kažkokių kursų ar ko, kažką spręst.. Dabar galvoju, kad jau dabar galėčiau kažko pradėt mokytis, o kai išeisiu iš darbo - pradėsiu naują veiklą, galbūt iš namų ar po dalį dienos..Šovė į galvą mintis užsiimti keliais skirtingais dalykais (nežinau, kokiais būtent :D , esmė, kad skirtingais, su mintim, kad turėt pajamų iš skirtingų šaltinių ir tikėtis, kad ateity viena kuri sritis "iššaus", joje ir tobulėsiu...). Žo, šiai dienai pasimetimas visiškas :unsure:

Pavydžiu žmonėms, kurie žino, ką nori, jaučia, kas jiems sekasi.

Man atrodo, kad viskas man galėtų sektis, nes visko galima išmokti. Tik nieks neįdomu. O kas įdomu, tas pajamų neatneša :hmm:

Atsakyti
Labas,
Mes su mazium ligonineje. Vakar paskambino aukletoja, kad vaikas vemia. Dar namie veme gausiai 3 kartus, tai atvaziavom i priemima, nes buvo vangus. Padare tyrimus, lyg zarnyno virusas. Siandien vel karta veme. Gulinejam, nuobodziaujam, lasina skyscius.
Atsakyti

Labas,
Mes su mazium ligonineje. Vakar paskambino aukletoja, kad vaikas vemia. Dar namie veme gausiai 3 kartus, tai atvaziavom i priemima, nes buvo vangus. Padare tyrimus, lyg zarnyno virusas. Siandien vel karta veme. Gulinejam, nuobodziaujam, lasina skyscius.

Ojezau, laikykitės, sveikit :4u:

Atsakyti
QUOTE(relita @ 2019 02 13, 10:30)
Labas,
Mes su mazium ligonineje. Vakar paskambino aukletoja, kad vaikas vemia. Dar namie veme gausiai 3 kartus, tai atvaziavom i priemima, nes buvo vangus. Padare tyrimus, lyg zarnyno virusas. Siandien vel karta veme. Gulinejam, nuobodziaujam, lasina skyscius.


Laikykitės 4u.gif

Čia gal Rota virusas?
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2019 02 13, 09:20)
<p>Manęs situacija dar nespaudžia, bet aš jau net sapnuoju, kad reikia skubiai kažką daryt, kažko ieškot, kažkokių kursų ar ko, kažką spręst.. Dabar galvoju, kad jau dabar galėčiau kažko pradėt mokytis, o kai išeisiu iš darbo - pradėsiu naują veiklą, galbūt iš namų ar po dalį dienos..Šovė į galvą mintis užsiimti keliais skirtingais dalykais (nežinau, kokiais būtent biggrin.gif , esmė, kad skirtingais, su mintim, kad turėt pajamų iš skirtingų šaltinių ir tikėtis, kad ateity viena kuri sritis "iššaus", joje ir tobulėsiu...). Žo, šiai dienai pasimetimas visiškas unsure.gif</p>
<p>Pavydžiu žmonėms, kurie žino, ką nori, jaučia, kas jiems sekasi.</p>
<p>Man atrodo, kad viskas man galėtų sektis, nes visko galima išmokti. Tik nieks neįdomu. O kas įdomu, tas pajamų neatneša hmm.gif</p>


Kaip spėtum mokintis dirbdama - neįsivaizduoju. blink.gif

Dėl skirtingų dalykų, kurie neštų pajamas, tai pritariu. Mes irgi bandom taip daryti. smile.gif
Atsakyti

Papildyta:

Kaip spėtum mokintis dirbdama - neįsivaizduoju. blink.gif


Galvoju, darbe :rolleyes: Po darbo aš visiškai neturiu laiko niekam, o va darbe kaip sykis turiu tempti laiką ir imituoti darbo procesą :oh:

Atsakyti
QUOTE(relita @ 2019 02 13, 10:30)
Labas,
Mes su mazium ligonineje. Vakar paskambino aukletoja, kad vaikas vemia. Dar namie veme gausiai 3 kartus, tai atvaziavom i priemima, nes buvo vangus. Padare tyrimus, lyg zarnyno virusas. Siandien vel karta veme. Gulinejam, nuobodziaujam, lasina skyscius.


Sveikatos!

Aleksas visą naktį kosėjo, tai vėl namie 🤦🏼
Atsakyti
QUOTE(relita @ 2019 02 13, 10:30)
Mes su mazium ligonineje. Vakar paskambino aukletoja, kad vaikas vemia. Dar namie veme gausiai 3 kartus, tai atvaziavom i priemima, nes buvo vangus. Padare tyrimus, lyg zarnyno virusas. Siandien vel karta veme. Gulinejam, nuobodziaujam, lasina skyscius.

Sveikit. 4u.gif

As tikiuos, kad sitas Adelijos rimtas sirgimas paskutinis ir iki rudens ramybe bus.
Atsakyti
QUOTE(relita @ 2019 02 13, 10:30)
Labas,
Mes su mazium ligonineje. Vakar paskambino aukletoja, kad vaikas vemia. Dar namie veme gausiai 3 kartus, tai atvaziavom i priemima, nes buvo vangus. Padare tyrimus, lyg zarnyno virusas. Siandien vel karta veme. Gulinejam, nuobodziaujam, lasina skyscius.

Sveikit greiciau!

QUOTE(dontstop @ 2019 02 13, 13:07)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="semtama" data-cid="72352102" data-time="1550051989"><div><p>Papildyta:

Kaip spėtum mokintis dirbdama - neįsivaizduoju. vartotojo įkelta nuotrauka
</p></div></blockquote><p>Galvoju, darbe rolleyes.gif Po darbo aš visiškai neturiu laiko niekam, o va darbe kaip sykis turiu tempti laiką ir imituoti darbo procesą doh.gif
</p>

Is sono tavo darbas skamba net per gerai, dirbt daug nereikia, alga gera😀😀 ir ji nori is tokio iseit! 😂🙄

As vis pagalvoju, tu sakei moki kelias retas uzsienio kalbas, ar negaletu tai buti viena is sriciu nauju - vertimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima_1: 13 vasario 2019 - 14:55


As vis pagalvoju, tu sakei moki kelias retas uzsienio kalbas, ar negaletu tai buti viena is sriciu nauju - vertimai?

Matai, aš tų kalbų pramokau praeitoj darbovietėj, tiek, kiek tam darbui reikėjo (apmokino vietoj), aš gi tom kalbom nekalbu laisvai... Be to, nuo paskutinės darbovietės palikimo praėjo jau virš 4 m, jau ir tiek nebemoku, prisimiršo... Aš ten nevertėjaudavau, o sudarinėdavau dokumentus pagal šabloną, jei taip supaprastint viską :)  Tai kokia iš manęs vertėja :D  Mokintis universitete filologijos (arkokios kitos specialybės) aš tikrai nepasiryžčiau... kokius trumpus kursus online darbo metu galėčiau praeiti, ne daugiau... :hmm:

Bet šiaip, man net labai patinka, kai darbe kas nors paprašo ką nors išverst, kad ir asmeniniais tikslais, man tai daug labiau patinka, nei ką įprastai darau :)

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 02 13, 15:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72352312" data-time="1550062479"><div><p>
As vis pagalvoju, tu sakei moki kelias retas uzsienio kalbas, ar negaletu tai buti viena is sriciu nauju - vertimai?
</p></div></blockquote><p>Matai, aš tų kalbų pramokau praeitoj darbovietėj, tiek, kiek tam darbui reikėjo (apmokino vietoj), aš gi tom kalbom nekalbu laisvai... Be to, nuo paskutinės darbovietės palikimo praėjo jau virš 4 m, jau ir tiek nebemoku, prisimiršo... Aš ten nevertėjaudavau, o sudarinėdavau dokumentus pagal šabloną, jei taip supaprastint viską smile.gif  Tai kokia iš manęs vertėja biggrin.gif  Mokintis universitete filologijos (arkokios kitos specialybės) aš tikrai nepasiryžčiau... kokius trumpus kursus online darbo metu galėčiau praeiti, ne daugiau... hmm.gif
</p><p>Bet šiaip, man net labai patinka, kai darbe kas nors paprašo ką nors išverst, kad ir asmeniniais tikslais, man tai daug labiau patinka, nei ką įprastai darau smile.gif
</p>

Minejai, kad tenka isversti, tai galvojau, jog gan stipri esi tose kalbose. Aisku. O kokias nors kitas sritis jau turi nusimaciusi? Bent aptakiai? Prekyba, gamyba ar dar kas?😊
Atsakyti

Minejai, kad tenka isversti, tai galvojau, jog gan stipri esi tose kalbose. Aisku. O kokias nors kitas sritis jau turi nusimaciusi? Bent aptakiai? Prekyba, gamyba ar dar kas?😊

Tai tekdavo ir tenka dabar paversti, na bent nemanau, kad galiu sudaryti konkurenciją tikroms vertėjoms :hmm:

Nenumačiusi. Pažiūrėjau šnd kas čia per testuotojų kursai, na ko gero ne, Uogos bent vyras visada padėtų, o man kas :unsure:

Žo, nežinau, aš visiškam pasimetime :unsure:

Aš žiūriu ne iš tos pusės, kas būtų man patrauklu, nes seniai praradau viltį tokį darbą gauti, o kas būtų realu - kad įmanoma būtų greitai išmokti, gauti tos srities darbą, darbo reikia dirbamo iš namų ar daliniam užimtumui ir aišku už normalų atlyginimą...

Man ir čia prieš metus atrodė, kad užčiuopiau savo sritį, ir kad pavyks dirbti dalį dienos. Deja, praėjo metai, dabar matau, kad išskirtines sąlygas (darbas iš namų ar dalį dienos) gauna direktorių giminės ir draugai, o tokie atėję iš gatvės stumia dienas nuo 8 iki 5...

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 02 13, 16:23)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72352349" data-time="1550064229"><div><p>Minejai, kad tenka isversti, tai galvojau, jog gan stipri esi tose kalbose. Aisku. O kokias nors kitas sritis jau turi nusimaciusi? Bent aptakiai? Prekyba, gamyba ar dar kas?😊</p></div></blockquote><p>Tai tekdavo ir tenka dabar paversti, na bent nemanau, kad galiu sudaryti konkurenciją tikroms vertėjoms hmm.gif
</p><p>Nenumačiusi. Pažiūrėjau šnd kas čia per testuotojų kursai, na ko gero ne, Uogos bent vyras visada padėtų, o man kas unsure.gif
</p><p>Žo, nežinau, aš visiškam pasimetime unsure.gif
</p><p>Aš žiūriu ne iš tos pusės, kas būtų man patrauklu, nes seniai praradau viltį tokį darbą gauti, o kas būtų realu - kad įmanoma būtų greitai išmokti, gauti tos srities darbą, darbo reikia dirbamo iš namų ar daliniam užimtumui ir aišku už normalų atlyginimą...
</p><p>Man ir čia prieš metus atrodė, kad užčiuopiau savo sritį, ir kad pavyks dirbti dalį dienos. Deja, praėjo metai, dabar matau, kad išskirtines sąlygas (darbas iš namų ar dalį dienos) gauna direktorių giminės ir draugai, o tokie atėję iš gatvės stumia dienas nuo 8 iki 5...
</p>

Sudetinga.. As irgi nelabai isivaizduoju tokio darbo is namu, kuris labai pelningas butu. As kol vaikai mazi, liksiu senajam darbe, veliau matysiu, irgi ieskosiu i kuria puse pasiduot 🙄
Atsakyti