Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

QUOTE(dontstop @ 2019 06 20, 09:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72455792" data-time="1561014270"><div><p>Aš liepos menesi irgi leisiu Aureja su teciu plaukti baidaremis su kompanija, be to, ir palapinej nakvoti 🙂</p></div></blockquote><p>Nu ir viskas bus gerai  4u.gif​ </p>

Manau turetu patikti, daug ispudziu ir nuotykius, svarbu, kad oras palankus butu😉
Atsakyti

Manau turetu patikti, daug ispudziu ir nuotykius, svarbu, kad oras palankus butu😉

Maniškiams labai patinka palapinė :) Kažkada klausėm, kaip norėsit, ar viešbutyje miegot, ar palapinėje, sakė, aišku, kad palapinėje  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 06 20, 12:27)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72455864" data-time="1561019836"><div><p>Manau turetu patikti, daug ispudziu ir nuotykius, svarbu, kad oras palankus butu😉</p></div></blockquote><p>Maniškiams labai patinka palapinė smile.gif Kažkada klausėm, kaip norėsit, ar viešbutyje miegot, ar palapinėje, sakė, aišku, kad palapinėje  biggrin.gif​ </p>

Aureja dar nebandzius, bet siaip viesbutis kolkas be konkurencijos 😁😁😁
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 06 20, 09:48)
<p>Mes važiuojam į Ventspilį šį savaitgalį. Kiek nerimauju dėl Ligo, spėju oš kempingas visą naktį  biggrin.gif</p>
<p>Per Mindaugines užsirezervavom namuką Gyžicke. Būsim 4 dienas ten, į Mikolaikas užsuksim.</p>
<p>Dėl rugpjūčio dar neaišku, norim per sūnaus gimtadienį kažkur nuvažiuot. Beje, viena iš jo idėjų yra Kopernikas, nors ir buvo jau ten  smile.gif  Dėl 2 sav nesu tikra, bet kad iš anksto reikia rezervuotis bilietą, tai faktas. Nesirezervavus vietoj  eilėj tektų stovėti minimum 2 val, jei išvis išeitų tą pat dieną patekt...</p>
<p>Dar rezervavom rugsėjui Liepoją, bandysim vaikus mano mamai primest ir nuvažiuot su vyru dviese  wub.gif</p>


Pas latvius tikrai turėtų būti didelis Joninių šventimas. Net mano kelios bendradarbės važiuos švęsti pas kaimynus. smile.gif

O kas yra Mikolaikos? Girdėta, bet nežinau. unsure.gif

Ačiū, kad parašei dėl Koperniko. Reiškia, reikės rezervuotis bilietus prieš kelionę.
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2019 06 20, 12:27)
Maniškiams labai patinka palapinė smile.gif Kažkada klausėm, kaip norėsit, ar viešbutyje miegot, ar palapinėje, sakė, aišku, kad palapinėje  biggrin.gif​ </p>


Maniškėms taip pat. smile.gif Mūsų šeimoje tik aš mažiausia palapinių gerbėja. ax.gif
Atsakyti

Pas latvius tikrai turėtų būti didelis Joninių šventimas. Net mano kelios bendradarbės važiuos švęsti pas kaimynus. smile.gif

O kas yra Mikolaikos? Girdėta, bet nežinau. unsure.gif

 

Yra Lenkijoj toks regionas - Mozūrai. Jie įžymūs vandens turizmu, vandens pramogomis ir tt, nes tai yra ežerų kraštas. Pagrindinis turistinis miestas skaitosi Gyžickas. Pernai mes važiavom į Augustovą, plaukėm kanalais su šliūzias, na ir šiaip smagiai leidom laiką  :)  Užpernai važiavom į Olštyną, žiūrėjom daugiau pilis, pakeliui daug buvo. O Mikolaikos yra dar vienas kurortinis miestukas iš to Mozūrijos krašto, įžymus akvaparku, bet taip pat ten yra galimybė paplaukioti ežerais visokiais būdais  :)​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 21 birželio 2019 - 10:58
QUOTE(dontstop @ 2019 06 21, 10:58)
<p>Yra Lenkijoj toks regionas - Mozūrai. Jie įžymūs vandens turizmu, vandens pramogomis ir tt, nes tai yra ežerų kraštas. Pagrindinis turistinis miestas skaitosi Gyžickas. Pernai mes važiavom į Augustovą, plaukėm kanalais su šliūzias, na ir šiaip smagiai leidom laiką  smile.gif  Užpernai važiavom į Olštyną, žiūrėjom daugiau pilis, pakeliui daug buvo. O Mikolaikos yra dar vienas kurortinis miestukas iš to Mozūrijos krašto, įžymus akvaparku, bet taip pat ten yra galimybė paplaukioti ežerais visokiais būdais  smile.gif​ </p>


Kažkodėl ir pagalvojau apie vandens pramogas. smile.gif Ir, kad palyginus, netoli nuo Lietuvos. smile.gif
Atsakyti

Kažkodėl ir pagalvojau apie vandens pramogas. smile.gifIr, kad palyginus, netoli nuo Lietuvos. smile.gif

Jo :) Iki Augustavo išvis 2 val nuo Kauno  :super:​ 

Atsakyti
Labas rytas,

Dontstop - kaip kelionė į Latviją? Ką nuveikėt, ką pamatėt? smile.gif

O aš pasigirsiu, kad vakar mano panos užmigo vienos savo kambaryje be migdymo. rolleyes.gif Suprantu, greičiausiai čia tik atsitiktinumas. Vakar buvom maudytis Lampėdžiuose, ilgai vakarojom lauke, tai tiesiog pervargo ir greit užmigo. Bet vistiek, norisi tikėti, kad tokių atsitiktinumų tik daugės. smile.gif

Dar vyras pabaigė daryti terasą. Smagu, kai kiemas neapgriozdintas statybų įrankiais. smile.gif Bet, kad negalėtume pamiršti remonto darbų, šiąnakt pradėjo varvėti vandens katilas. unsure.gif Galvojam, gal kažkokia riba yra, kai pragyvenus beveik dešimt metų pradeda viskas griūti/gesti. hmm.gif
Atsakyti

Semtama, mūsų išvyka buvo labai smagi :) Aišku, spėjom pamatyti palyginti nedaug. Kempinge mum davė turistinį žemėlapį su sužymėtais 4 pėsčiųjų maršrutais. Tai tikėjausi per 3 dienas apeit visus 4, o pavyko tik 2  :D Vieną dieną plaukėm laivu po uosto akvatoriją. Buvom 3 parkuose su žaidimų aikštelėmis - tie tai atima daugiausia laiko, nes ištempt iš ten vaikus be ašarų - misija neįmanoma  :B Buvom buities muziejuje po atviru dangum, ale mūsų Rumšiškės. Labai pasisekė su orais, buvo nekaršta - +21-23, vandens temperatūra jūroje +22. Nudegėm visi, grįžom raudoni kaip vėžiai, nors naudojom kremą su 50+ SPF (kremas lidlinis, turbūt nepatikimas  :hmm: ). Dėl pačių Joninių, tai kiek pasigailėjau, kad nėjom į pagrindinę jų šventimo vietą, nes kempinge atrakcijų buvo ne per daugiausia. Degino vieną didelį laužą, paleido muziką, bet ir nieko daugiau. Kažkaip tikėjausi daugiau triukšmo  :dan:  :laugh:  Tai iki 12 pabuvom prie laužo, paskui iki 2 šokom prie palapinės  :laugh:  :laugh:  Vaikai miegojo. Grįžtant aplankėm dar Jaunmoku pilį. 

Mano pana jau kuris laikas miega kartu su broliu dviaukštėjė lovytėje ir užsimigdo pati. Tfu tfu tfu  :bijau2:  Pradžioj dar vis prabusdavo naktį ir kviesdavosi manęs, bet jau kurį laiką miega gerai  :bigsmile: Labai vėlai pradėjo miegoti atskirai nuo manęs, net vėliau, nei brolis, bet jau kas vaikas pribrenda tam, tai pribrenda. Pratinti nereikia, nes nori pats  :ax: 

Atsakyti

Labas rytas,


Dar vyras pabaigė daryti terasą. Smagu, kai kiemas neapgriozdintas statybų įrankiais. smile.gifBet, kad negalėtume pamiršti remonto darbų, šiąnakt pradėjo varvėti vandens katilas. unsure.gifGalvojam, gal kažkokia riba yra, kai pragyvenus beveik dešimt metų pradeda viskas griūti/gesti. hmm.gif

Mes gyvenam 11ti metai mūsų bute, ir taip, jau antro raundo remonto reikia pirmiems remontuotiems kambariams  :angel_not:​ 

Atsakyti
Labas 🙂 Kas naujo? 🙂

Buvau darbo biržoje – nieko naujo. Ieško tikybos mokytojos miestelyje už 25km, bet toloka kasdien važinėti 🤔 Dar galvoju, nes sritis kaip ir tinkama ir patiktų, bet tada jau vaikų mokykloje renginiuose dalyvauti negalėčiau ☹️ Kitą kartą aš psilankyti 08.27d, kai mokyklų administracijos ir mokytojai grįš iš atostogų ir trūkstamų darbuotojų puls ieškoti (čia aš taip spėju) – gal darbų atsiras 🙂
Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2019 07 03, 10:35)
Labas 🙂 Kas naujo? 🙂

Buvau darbo biržoje – nieko naujo. Ieško tikybos mokytojos miestelyje už 25km, bet toloka kasdien važinėti 🤔 Dar galvoju, nes sritis kaip ir tinkama ir patiktų, bet tada jau vaikų mokykloje renginiuose dalyvauti negalėčiau ☹️ Kitą kartą aš psilankyti 08.27d, kai mokyklų administracijos ir mokytojai grįš iš atostogų ir trūkstamų darbuotojų puls ieškoti (čia aš taip spėju) – gal darbų atsiras 🙂


Labas 4u.gif

Jei sritis tinkama ir patiktų, aš, jaučiu, bandyčiau. Kiek žinau, mokykloje galima ir ne visas 5 dienas per savaitę dirbti. Tavo atveju priklausytų ne vienas mamadienis per mėnesį. Mokinių atostogos, gripo karantinai sumažina darbo laiką...
Tarkim man iki darbo važiuot irgi apie 25km. Rytinėmis valandomis per kamščius. doh.gif Bet kažkodėl nesijaučiu dirbanti toli... unsure.gif


Beja, ryt paskutinė diena darbe. Pagaliau atostogos biggrin.gif Laukiu - nesulaukiu. ax.gif
Kaip ir turėtume šeštadienį plaukti su baidarėmis. Bet orų prognozės prastos. Bijau, kad teks atšaukti plaukimą. verysad.gif

Atsakyti