Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Oho dontstop, sveikinu! Mistika dėl atlyginimo, kad pasiūlė didesnį nei sakei. Čia privati?
Atsakyti

Oho dontstop, sveikinu! Mistika dėl atlyginimo, kad pasiūlė didesnį nei sakei. Čia privati?

Ačiū  :) 

Taip, be abejo, privati įmonė  :) 

Aš ir pati maloniai nustebus  :)  Gal kad aš nedaug prašau  :D Spėju, už visus kitus kolegas aš šiuo metu uždirbu mažiausiai  :) 

Uoga_saujoj, kaip tau pačiai sekasi su darbu? Ar jau visiškai apsipratai, ar jautiesi savo vietoj esanti? Minėjai, kad gal ieškosi labiau apmokamo varianto, ar ieškai? Ar praėjai kursus pakartotinai, ar davė tai naudos?  :) 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 01 29, 22:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Uoga_saujoj" data-cid="72596008" data-time="1580241923"><div><p>Oho dontstop, sveikinu! Mistika dėl atlyginimo, kad pasiūlė didesnį nei sakei. Čia privati?</p></div></blockquote><p>Ačiū  smile.gif </p><p>Taip, be abejo, privati įmonė  smile.gif </p><p>Aš ir pati maloniai nustebus  smile.gif  Gal kad aš nedaug prašau  biggrin.gif Spėju, už visus kitus kolegas aš šiuo metu uždirbu mažiausiai  smile.gif </p><p></p><p><strong>Uoga_saujoj</strong>, kaip tau pačiai sekasi su darbu? Ar jau visiškai apsipratai, ar jautiesi savo vietoj esanti? Minėjai, kad gal ieškosi labiau apmokamo varianto, ar ieškai? Ar praėjai kursus pakartotinai, ar davė tai naudos?  smile.gif </p>

Jo jau pabaigiau kusą vėl biggrin.gif labai patiko,pasiteisino tikrai. Darbo kito neieškau, nes suvokiau, kad reikia laaabai daug ko išmokt. Darbe tai toks chaosas. Nėra niekam laiko rodos. Dabar jau apsipratau su pačiu produktu, bet va reikia kažkaip tobulinti savo darbą, nes jis pilnas neracionalumo.
Atsakyti

Sveikos  :4u:

Šiandien man pirmas šiam darbe mamadienis  :D Atsikėliau 6, turiu daug planų - pasportuot visų pirmą, nes nuo išėjimo į darbą nesportavau nė sykio  :( Mamadienį ėmiau ne šiaip sau. Tik man pradėjus dirbti, pana susirgo lyg tyčia, vyras ėmė biuletenį. Tik grįžo jis į darbą, vieną dieną padirbo, ir pana patyrė traumą - namuose nukrito ant baldo kampo, išsimušė priekinį dantį, praskėlė lupą, smakrą, apie mėlynes net nekalbu...Kraujo ir ašarų buvo belen kiek  :oh: Kai važiavom pas gyd, dantis dar kabėjo ant siūlo, bet visgi teko išrauti. Dabar vaikščios su skyle metus kaip minimum, o ir nuolatinis dantis toj vietoj tikėtina augs kreivai. Kiti dantys irgi pažeisti  :oh:  Buvom pas kitą gyd  - irgi nekokios prognozės, užrašė nuotraukai už pusmečio. 5 dienom išrašė antibiotikų, nuskausminamųjų, tepalų ir tt, tai vėl vyras ant biuletenio  :oh:  Vienai dienai šiandien išleidau jį į darbą, kad susitvarkytų būtinus reikalus. Tai va taip gyvenam  :( Vaizdelis dabar į dukrą pažuūrėjus - ne silpniems nervams. Veidas sudaužytas, ištinęs, žaizdotas...Nieko nevalgo, o ir valgyti galima tik šaltą ir ne kietą (ne aštrų, ne rūgštų) maistą  :oh:​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 02 06, 08:31)
<p>Sveikos  4u.gif</p>
<p>Šiandien man pirmas šiam darbe mamadienis  biggrin.gif Atsikėliau 6, turiu daug planų - pasportuot visų pirmą, nes nuo išėjimo į darbą nesportavau nė sykio  verysad.gif Mamadienį ėmiau ne šiaip sau. Tik man pradėjus dirbti, pana susirgo lyg tyčia, vyras ėmė biuletenį. Tik grįžo jis į darbą, vieną dieną padirbo, ir pana patyrė traumą - namuose nukrito ant baldo kampo, išsimušė priekinį dantį, praskėlė lupą, smakrą, apie mėlynes net nekalbu...Kraujo ir ašarų buvo belen kiek  doh.gif Kai važiavom pas gyd, dantis dar kabėjo ant siūlo, bet visgi teko išrauti. Dabar vaikščios su skyle metus kaip minimum, o ir nuolatinis dantis toj vietoj tikėtina augs kreivai. Kiti dantys irgi pažeisti  doh.gif  Buvom pas kitą gyd  - irgi nekokios prognozės, užrašė nuotraukai už pusmečio. 5 dienom išrašė antibiotikų, nuskausminamųjų, tepalų ir tt, tai vėl vyras ant biuletenio  doh.gif  Vienai dienai šiandien išleidau jį į darbą, kad susitvarkytų būtinus reikalus. Tai va taip gyvenam  verysad.gif Vaizdelis dabar į dukrą pažuūrėjus - ne silpniems nervams. Veidas sudaužytas, ištinęs, žaizdotas...Nieko nevalgo, o ir valgyti galima tik šaltą ir ne kietą (ne aštrų, ne rūgštų) maistą  doh.gif​ </p>

blink.gif vajetus, vargšiukė Jogailė, kaip čia taip nepasisekė nugriūt jai. Karstėsi kažkur? Maniškė mėgėja lipt "sienom", dažnai krenta irgi.. Buvo irgi dantis užsigavus, griuvo darželyje ant dantų kažkaip, klibėjo priekiniai, po kiek laiko patamsėjo, buvom pas odontologę, sakė nieko nedaryt, nebent labai judės ar skaudės, tada raut. Po kurio laiko aprimo ir net pašviesėjo. Paskui vėl vonioj kalėsi su dantim. Vėl judėjo biški.. kažkokios nesekmės su tais dantim, neįsivaizduoju, kiek laiko pabus ji su jais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 02 06, 07:31)
Tik grįžo jis į darbą, vieną dieną padirbo, ir pana patyrė traumą - namuose nukrito ant baldo kampo, išsimušė priekinį dantį, praskėlė lupą, smakrą, apie mėlynes net nekalbu...

Eina sau, gaila vaiko.. unsure.gif

Adelia vakar dejo su kakta i duru stakta, i pati kampa, isgirdo, kad rakinu duris is darbo grizau, puole i koridoriu greitai sokinedama visaip ir trenkes, buvo su kojinem be guminiu rutuliuku ant padu, paslydo. Melynas gumbas iskilo nemazas, dejom ledo, siandien jau normaliau po nakties, susileido dalinai.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 02 06, 07:31)
<p>Sveikos  4u.gif</p>
<p>Šiandien man pirmas šiam darbe mamadienis  biggrin.gif Atsikėliau 6, turiu daug planų - pasportuot visų pirmą, nes nuo išėjimo į darbą nesportavau nė sykio  verysad.gif Mamadienį ėmiau ne šiaip sau. Tik man pradėjus dirbti, pana susirgo lyg tyčia, vyras ėmė biuletenį. Tik grįžo jis į darbą, vieną dieną padirbo, ir pana patyrė traumą - namuose nukrito ant baldo kampo, išsimušė priekinį dantį, praskėlė lupą, smakrą, apie mėlynes net nekalbu...Kraujo ir ašarų buvo belen kiek  doh.gif Kai važiavom pas gyd, dantis dar kabėjo ant siūlo, bet visgi teko išrauti. Dabar vaikščios su skyle metus kaip minimum, o ir nuolatinis dantis toj vietoj tikėtina augs kreivai. Kiti dantys irgi pažeisti  doh.gif  Buvom pas kitą gyd  - irgi nekokios prognozės, užrašė nuotraukai už pusmečio. 5 dienom išrašė antibiotikų, nuskausminamųjų, tepalų ir tt, tai vėl vyras ant biuletenio  doh.gif  Vienai dienai šiandien išleidau jį į darbą, kad susitvarkytų būtinus reikalus. Tai va taip gyvenam  verysad.gif Vaizdelis dabar į dukrą pažuūrėjus - ne silpniems nervams. Veidas sudaužytas, ištinęs, žaizdotas...Nieko nevalgo, o ir valgyti galima tik šaltą ir ne kietą (ne aštrų, ne rūgštų) maistą  doh.gif​ </p>


Vargšiukė 🎈🎈🎈
Atsakyti

Ačiū, mamos, už palaikymą  :4u:  satuacija gerėja, ryt bandysim eit į daržą...

Sima_1, nepasakyčiau, kad mano pana labai jau nenuorama būtų, kad dažnai kažkur lįstų ir užsigautų, kažkaip ir šį kartą tiesiog lygioj vietoj ar tai paslydo, ar tai kojos susipynė ir pargriuvo labai netinkamoj vietoj... Ale jūs bėdelių su dantim daug turėjot  :blink: , gal su amžiumi pasidarys Aurėja atsargesnė  :)  

Dzeuse, kaip dabar tas gumbas, praėjo jau viskas? Kaip šiaip jum sekasi, labai retai parašai  :) 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 02 09, 18:49)
Ačiū, mamos, už palaikymą  4u.gif  satuacija gerėja, ryt bandysim eit į daržą...

Dzeuse, kaip dabar tas gumbas, praėjo jau viskas? Kaip šiaip jum sekasi, labai retai parašai  smile.gif

Kaip tik norejau klausti kaip Jogailes reikalai, ziuriu tavo zinute nauja siandien.

Adelijos gumbas perejo i geltonai zalios melynes stadija, gyja.

Musu dienos daugmaz vienodos, Adelia iki 12val darze, kiti metai paskutiniai, eis ilgiau, atlaidziau ziuri, kad nedirbu normaliam darbe, plius lanko raidos centra, tai gales eiti iki 14 ar 16val.
Kaip esu minejus, DE negalima uzimti visai dienai vietos darze, jeigu nedirbi ir namie sedi tiesiog.

Per Velykas sesuo atvyks savaitei su seima, liepos menesi mama su seses sunum dviem savaitem.
I tevo metines rugsejo pradzioj grisiu viena keliom dienom, nevyksim sia vasara i Lietuva atostogu.

Ieskom namo, sklypo, norim kazkur kitur keltis, pas mus labai brangu viskas, o esam jau 40m. nenorim dideliu paskolu uzsikrauti, iki Adelijos mokyklos tikimes, kad gal pavyks nama nusipirkti ar pasistatyti. Keli bandymai nesekmingi buvo, buvo upas praejes ieskoti, dabar vel norim. Zodziu, bus matyt.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 02 09, 19:49)
<p>Ačiū, mamos, už palaikymą  4u.gif  satuacija gerėja, ryt bandysim eit į daržą...</p><p><strong>Sima_1</strong>, nepasakyčiau, kad mano pana labai jau nenuorama būtų, kad dažnai kažkur lįstų ir užsigautų, kažkaip ir šį kartą tiesiog lygioj vietoj ar tai paslydo, ar tai kojos susipynė ir pargriuvo labai netinkamoj vietoj... Ale jūs bėdelių su dantim daug turėjot  blink.gif , gal su amžiumi pasidarys Aurėja atsargesnė  smile.gif  </p><p></p><p><strong>Dzeuse</strong>, kaip dabar tas gumbas, praėjo jau viskas? Kaip šiaip jum sekasi, labai retai parašai  smile.gif </p>

Aš labai tikiuosi, kad pasidarys, nes užkniso, per aną savaitę du kartus griuvo smarkiai, nusibrozdinu dvejose vietose kojas.. unsure.gif
Atsakyti


Ieskom namo, sklypo, norim kazkur kitur keltis, pas mus labai brangu viskas, o esam jau 40m. nenorim dideliu paskolu uzsikrauti, iki Adelijos mokyklos tikimes, kad gal pavyks nama nusipirkti ar pasistatyti. Keli bandymai nesekmingi buvo, buvo upas praejes ieskoti, dabar vel norim. Zodziu, bus matyt.

Oho, kokie rimti jūsų šeimynos planai  :)  Tai net į kitą miestą galvojat kraustytis ar į užmiestį tiesiog?

Atsakyti

Mes savaitgalį buvom Klaipėdoje, jau kelerius metus iš eilės važiuojam į Šviesos festivalį. Pernai kažkiek renginių buvo ir Juodkrantėje, o šiemet - dar ir Kretingoje bei Kretingalėje. Mes, tiesa, apsiribojom tik Klaipėda.

2 vakarus važiavom žiūrėt šviesų (be vaikų ir su  :D ), dar važiavom prie jūros pasivaikščioti ir dar į naktinį kubą. Ir galutinai turbūt nusprendėm, kad nebe mūsų amžiui tokios pramogos  :D Sekmadienis prarastas po šeštadienio nakties kvailionių, pirmadienis irgi nedarbingas  :blush-anim-cl: 

Atsakyti