Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Vaikams tai cia kaip svajones issipildymas, nereikia i mokyklas, darzelius 😂😂 negirdejau nei vieno nepatenkinto del to. Va tevam biski reikalu bus, kaip viska sustrateguot ir speti.
Atsakyti

maniske tai liudi del darzelio, namie nuobodu, ypac kai tevams dirbti reikia:)))

Atsakyti
QUOTE(mimimimimi @ 2020 03 13, 16:10)
<p>maniske tai liudi del darzelio, namie nuobodu, ypac kai tevams dirbti reikia:)))</p>

Seniai girdeta mirksiukas.gif kaip jus gyvenat? Su kuo buna mazoji?
Maniske neliudi nei kiek biggrin.gif
Atsakyti

Tai mes visi namie sedim, su vyru is namu dirbt bandom:) jei dirbt nereiktu gal taip nenuobodziautu, bet dabar neiseina nuolat jos organizuojamose veiklose dalyvaut.

 

ka su gimtadieniu darysit, jei gerai pamenu sekmadieni bus? As tai kambari zaidimu uzsakius kitam savaitgaliui, jauciu gali tekti atsaukineti..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimimimimi: 13 kovo 2020 - 17:02
QUOTE(mimimimimi @ 2020 03 13, 18:00)
<p>Tai mes visi namie sedim, su vyru is namu dirbt bandom:) jei dirbt nereiktu gal taip nenuobodziautu, bet dabar neiseina nuolat jos organizuojamose veiklose dalyvaut.</p>
<p> </p>
<p>ka su gimtadieniu darysit, jei gerai pamenu sekmadieni bus? As tai kambari zaidimu uzsakius kitam savaitgaliui, jauciu gali tekti atsaukineti..</p>

Gerai atsimeni, gimtadienis sekmadieni, svesim rytoj. Uzsakytas kambarys irgi, siandien skambinausi klaust, ar neatsauke, tai viskas vyks, uzdara svente, be pasaliniu, sveciu nebus daug, keletas atkrito ir taip.. Atsvesim, o tada jau tupesim karantine
Atsakyti

Gerai atsimeni, gimtadienis sekmadieni, svesim rytoj. Uzsakytas kambarys irgi, siandien skambinausi klaust, ar neatsauke, tai viskas vyks, uzdara svente, be pasaliniu, sveciu nebus daug, keletas atkrito ir taip.. Atsvesim, o tada jau tupesim karantine

Sima_1, su praėjusiu taviškę   :4u:  :4u:  :4u:  Ar pavyko atšvęsti?

Atsakyti

Pas mus naujienos tokios. Penktadienį grįžo vyras, kiek ilgiau užtruko oro uoste, nes neįleidinėjo, pasitiko "žmonės su skafandrais", nuvedė į patikrą pirmą. Patikrino tai tikrai minimaliai, tik tempą pamatavo  :unsure: 14 d karantinas griežtas, net kurjeriams neturi teisės durų atidarinėt... Jaučiasi kol kas gerai, bet tik laikas parodys, ar neužsikrėtė...

Šeštadienį susivokiau, kad tik aš dabar šeimoj atsakinga už maisto pirkimą, vyras gi negali išeiti... Apėjau 4 šalia namų esančias parduotuves, lentynos tuščios, neradau elementariausių dalykų, svogūnų pvz... duoną tik trečioj pardėj radau ir tik vienos rūšies  :oh:  Gerai, kad turim dar lenkiškų produktų, apie 1,5 mėn turi užtekt atsargų...

Šiandien atėjau į darbą, nieko nebuvo, paskambinau viršininkei, tai dar bart gavau, ko savo užkratą į žmones nešu  :oh: Pasiėmiau darbinį kompą namo, į kurį dar ketvirtadienį turėjo instaliuot programas, kuriomis galima būtų dirbti nuotoliniu būdu - iki šiol nesuinstaliuota niekas. Kalbėjo su manim taip nemaloniai, kad net pradedu galvot, kad gal atleis - verslas mūsų garantuotai nukentėjo, aš bandomajam laikotarpyje, dirbiniais klausimais dar žiauriai nesavarankiška, namie nuotoliniu būdu galėčiau atlikti tik apie 10 % darbo krūvio, tai menka nauda iš manęs...

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 03 16, 11:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72629445" data-time="1584132385"><div><p>Gerai atsimeni, gimtadienis sekmadieni, svesim rytoj. Uzsakytas kambarys irgi, siandien skambinausi klaust, ar neatsauke, tai viskas vyks, uzdara svente, be pasaliniu, sveciu nebus daug, keletas atkrito ir taip.. Atsvesim, o tada jau tupesim karantine</p></div></blockquote><p><strong>Sima_1</strong>, su praėjusiu taviškę   4u.gif  4u.gif  4u.gif  Ar pavyko atšvęsti?</p>

Taip, pavyko. Spejom atsvest na ir va paskelbe visuotini karantina. Nors ne visi sveciai dalyvavo, kas apsirgo, kas siaip pabijojo, bet svente pavyko ir visiems buvo smagu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2020 03 16, 11:54)
<p>Pas mus naujienos tokios. Penktadienį grįžo vyras, kiek ilgiau užtruko oro uoste, nes neįleidinėjo, pasitiko "žmonės su skafandrais", nuvedė į patikrą pirmą. Patikrino tai tikrai minimaliai, tik tempą pamatavo  unsure.gif 14 d karantinas griežtas, net kurjeriams neturi teisės durų atidarinėt... Jaučiasi kol kas gerai, bet tik laikas parodys, ar neužsikrėtė...</p><p>Šeštadienį susivokiau, kad tik aš dabar šeimoj atsakinga už maisto pirkimą, vyras gi negali išeiti... Apėjau 4 šalia namų esančias parduotuves, lentynos tuščios, neradau elementariausių dalykų, svogūnų pvz... duoną tik trečioj pardėj radau ir tik vienos rūšies  doh.gif  Gerai, kad turim dar lenkiškų produktų, apie 1,5 mėn turi užtekt atsargų...</p><p>Šiandien atėjau į darbą, nieko nebuvo, paskambinau viršininkei, tai dar bart gavau, ko savo užkratą į žmones nešu  doh.gif Pasiėmiau darbinį kompą namo, į kurį dar ketvirtadienį turėjo instaliuot programas, kuriomis galima būtų dirbti nuotoliniu būdu - iki šiol nesuinstaliuota niekas. Kalbėjo su manim taip nemaloniai, kad net pradedu galvot, kad gal atleis - verslas mūsų garantuotai nukentėjo, aš bandomajam laikotarpyje, dirbiniais klausimais dar žiauriai nesavarankiška, namie nuotoliniu būdu galėčiau atlikti tik apie 10 % darbo krūvio, tai menka nauda iš manęs...</p>

O tai neturejot ir jus visa seima izoliuotis, ne tik vyras?
Darbdavi suprantu, dabar verslui neramus laikas, visi bijo nuostoliu, bankrotu..
Atsakyti

Sima_1, SAM taip nurodo:

Asmenims, turėjusiems sąlytį su didelės ar mažos rizikos sąlytį turėjusiais asmenimis, saviizoliacinės priemonės netaikomos. Pvz.: 3 iš 4 šeimos narių keliavo į COVID-19 paveiktą teritoriją, grįžusiems trims – saviizoliacija namuose, o ketvirtąjam (nebuvusiam toje teritorijoje), netaikomi saviizolaicijos apribojimai.


Na gal pagal sąžinę žiūrint, nevertėtų ir mum su vaikais nosies kišt į lauką... ką gali žinoti  :hmm:  Bet kokiu atveju, į darbą keliavau pėstute, ofise nieko nebuvo, gretimuose ofisuose (verslo centre) žmonių buvo, bet į jų kabinetus nelindau, su niekuo kontaktų neturėjau. Instaliavo man jau ką reikia, bandau dirbti, nors vaikai žviegia ir nuolat mane judina  :oh: 

O dėl jūsų šventės džiūgu, kad spėjot  :4u:​ 


Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 03 16, 15:40)
<p><strong>Sima_1</strong>, SAM taip nurodo:</p><p><span>Asmenims, turėjusiems sąlytį su didelės ar mažos rizikos sąlytį turėjusiais asmenimis, saviizoliacinės priemonės netaikomos. Pvz.: 3 iš 4 šeimos narių keliavo į COVID-19 paveiktą teritoriją, grįžusiems trims – saviizoliacija namuose, o ketvirtąjam (nebuvusiam toje teritorijoje), netaikomi saviizolaicijos apribojimai.</span>
</p><p><span></span>
</p><p>Na gal pagal sąžinę žiūrint, nevertėtų ir mum su vaikais nosies kišt į lauką... ką gali žinoti  hmm.gif  Bet kokiu atveju, į darbą keliavau pėstute, ofise nieko nebuvo, gretimuose ofisuose (verslo centre) žmonių buvo, bet į jų kabinetus nelindau, su niekuo kontaktų neturėjau. Instaliavo man jau ką reikia, bandau dirbti, nors vaikai žviegia ir nuolat mane judina  doh.gif 
</p><p>O dėl jūsų šventės džiūgu, kad spėjot  4u.gif​ 
</p>

Man tai logiskiau atrodo visiems izoliuotis.. unsure.gif o i parduotuves juk ejai?
Atsakyti

Man tai logiskiau atrodo visiems izoliuotis.. unsure.gifo i parduotuves juk ejai?

Tai taip, ėjau ir į parduotuves, vaikščiojom parke su vaikais savaitgalį, priėmiau siuntą iš kurjerio... sakau, iki šiandien, kol manęs nesugėdino darbe, nė galvon nešovė, kad kažką ne taip darom - vadovavomės nurodymais  :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 03 16, 16:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72629739" data-time="1584363368"><div><p>Man tai logiskiau atrodo visiems izoliuotis.. vartotojo įkelta nuotraukao i parduotuves juk ejai?</p></div></blockquote><p>Tai taip, ėjau ir į parduotuves, vaikščiojom parke su vaikais savaitgalį, priėmiau siuntą iš kurjerio... sakau, iki šiandien, kol manęs nesugėdino darbe, nė galvon nešovė, kad kažką ne taip darom - vadovavomės nurodymais  blush-anim-cl.gif​ </p>

Tikekimes, kad viskas bus gerai, bet atsarga gedos nedaro 4u.gif Ar pavyksta dirbti namuose? Gal geriau biuletenį imt? unsure.gif
Atsakyti