labas iš ryto,
QUOTE(Muka @ 2017 10 20, 08:17)
* kavasucitrina ką tavo farmacininkė patartų nuo hroninio nuovargio

Ir kada darysi užsakymą mažu prijungtum mane
* * Ai dėl plaukų slinkimo tai man Jusdy patarė gerti cinką na žinote padėjo labai... reiks ir dabar paieškoti pagerėti man jo nes kudlos irigi slenka..
* aš nefarmacininkė liepčiau tau rast priežastį ir ją pašalint

. Farmacininkas kažką pasiūlytų, nes jam reikia parduoti. O mano buvusi farmacininkė nesuinteresuota, bet kad jau kvalifikaciją praranda po truputį

. Nors aš dar vis jos klausiu, vis daugiau už mane supranta. Paklausiu ir dėl nuovargio

Užsakymui prijungti neišeina, nes gi iki 22 eur galima siųstis, tai žinai - 2-3 dalykėliai ir siuntinys pilnas. Kartais ir vienas tik telpa. Va, tau atskirai, tavo adresu tai galiu atsiųst, tik kaip jau rašiau - reikia pakombinuot krepšį, kad siuntimas pigesnis būtų.
* * gėrus ir cinką... Nežinau, kiek kas padeda, nes aš ištisai kažką geriu

. Pagal literatūrą gerai plaukams zinkas, gerai selenas, gerai biotinas, gerai B12 ir t.t. - o kas žino, ko labiausia tiems plaukams tuo metu trūksta. Jei pataikai, gerai, o šiaip tai gal vis tik geriau mixas, kaip tas iherb'o Maxi hair.
QUOTE(Dusia37 @ 2017 10 20, 08:54)
* Tik įmetu , nieko neplaku . Kartais abu riebalus kartu metu , pagal norą , nuotaiką ir tt. Geriu diideli puodą kavos

Arklišką dozę. Antras puodas būna tik po pietų . Arba visai nebūna.
* * Darau . Dar darbe vyrai buvo parvežę iš lenkų , 99 pr. bet ne ghi. Irgi geras.
* nu... man neskanu. Atsisakiau šito reikalo.
* * iš lenkų, tai gal kur parašyta klarowane masło? Kibiriukas gelsvai rudų spalvų? Tai ten išvertus yra lydytas, o lydytas tai ir yra ghi. Tas pats reikalas.
amorosa, bet tu nepamiršk, kad tu irgi ES gyveni, taigi, 22 eur siunčiant iš iš amerikės viršyti nepatartina
Muka, pažįstu ne vieną žmogų, kuriam tik Maxės višta skani ir gink dieve, jokių naminių