Įkraunama...
Įkraunama...

=^..^= Mūsų katytės ir katinėliai=^..^=

Labas rytas naujoje temoje 4u.gif
Praėjusią temą sąžiningai visą suskaičiau, viską viską apžiūrėjau smile.gif .

Aš šią savaitę pasirašiau sutartį su nauju darbu. Nuo sausio vidurio pradėsiu dirbti kitoj firmoj, bet toj pačioj gatvėj, tam pačiam pastate, tik į kitam salone (kažkoks likimo pokštas, taip norėjau pabėgti, o pagėgau iki kitų durų..)
Atsakyti

Daredi, trumpais atstumais bėgioji :) Na, eisim atšvęst į kiniečius, ania?

Atsakyti
As irgi noreciau su jumis ir pasikavinti, ir pasiarbatinti. Gaila negaliu, tai apsieisiu biggrin.gif 4u.gif

Atstumas visai nedidelis?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2016 12 02, 12:18)
<p><strong>Daredi</strong>, trumpais atstumais bėgioji smile.gif Na, eisim atšvęst į kiniečius, ania?</p>


Nu, rimtai, trečias darbas tam pačiam pastate. Buvau vienam gale, dabar kitam gale ir būsiu per vidurį unsure.gif Būtinai eisim 4u.gif

Jezau, koks Olis didelis ir koks Ozis dar mažas bigsmile.gif
Atsakyti

Na gerai, prezentuoju paskutinę Colombos podiumo manekenę - Pelytę. :) (Buvo ir dar viena katė, bet ji sudalyvavo fotosesijoj ne lipdama ant scenos, bet murkdama mano pašonėje ir pakraudama mane gera energija :) )

O Pelytė tikra žvaigždė. Ji tiek kartų prašėsi ant podiumo ir tiek pripozavo, kad sunku buvo atsirinkti, kurie kadrai man patinka labiausiai. Tai jau dabar pateršiu eterį... :bigsmile: 

6224dae658234dacaad4b72af20d8dd65.jpg

e1236b9b949e6f90e5c87f62ac9e057b324.jpg

b7c6d3031f0419a1c1166446068a977c173.jpg

09ef11cf6844805256a2880cce4f23cc604.jpg22be205d55adcd83bcb99a599769aaaf963.jpg

Atsakyti
QUOTE(Lapyna @ 2016 12 02, 11:09)
kviečiu šį arba kitą šeštadienį (dar konkrečiai nenusprendžiau) popiet pas mane arbatos. Veiksmo vieta: Vilnius, Pilaitė. Norinčios/galinčios atsiliepkit, pridėsiu prie pokalbio. 4u.gif </p>


Aš norėčiau... jei kitą, šį jau nebespėsiu susidėliot visko į vietą

Laba

Pelytė fantastiška wub.gif


Atsakyti
Labai labai norėčiau sudalyvauti, tačiau šis šeštadienis su dideliu klaustuku (atvažiuoja rinkti baldų per pietus), o kitas užimtas (eisiu į kolektyvo vakarienę). O gruodžio 17d jau nebetinka?
Atsakyti
Pelyte wub.gif biggrin.gif nuostabi monekene ypac ant balto fono

Daredi sekmes naujame darbuke 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 02 gruodžio 2016 - 11:29

O gruodžio 17d jau nebetinka?

Oi ne, 17 jau niekaip. :) Tai MANO diena  :didis: 

Atsakyti

Man irgi 17 netinka.

Sakyč, puikiausiai būtų kitas šeštadienis, nes šį negali Magnuna ir Diinka. :rolleyes: 

Atsakyti
Oi, mergaitės, kaip jums bus faina bigsmile.gif net pavydu biggrin.gif

Tiesa, nepagyriau Pelytės, nuostabi katytė wub.gif
Atsakyti

Verčiau tik ką trumpą "civilinį" tekstuką - negaliu atsipeikėti, kad klampiai ir komplikuotai galima kalbėti apie prastus dalykus ( susirinkimą, laimei, ne mūsų) - kartais taip vargina žmonės, kurie kalba ir gėrisi savo balso skambesiu :rolleyes:  

Atsakyti