Įkraunama...
Įkraunama...

=^..^= Mūsų katytės ir katinėliai=^..^=

Šponkiau, susukimo taktika jau aišku, bet gi kaip paimti! Vienas bandomas pagauti, kitas gi už kompaniją bijo ir šoka ant manęs (save gina ar brolį - beje nežinau gi net lyties...)

Gal šiandien tegu dar tupi, ryt gal mažiau jiem baimės bus. Tik ką gi su mama lauke bėgiojo, o čia kažkokia kaka narvan supakavo ir dar lenda...

Atsakyti

Colomba  uzklausiu.  dabar vartojam enarenal ir stebesim ar nėra pašalinio poveikio kokio ir jei viskas ok didinsim dozę. 

 

Pagooglinau apie abu, tai kaip suprantu abiejų ta pati paskirtis.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 02 gruodžio 2016 - 19:05

Ruste,  užmesk rankšluostį prieš imant. 

Atsakyti

Ruste,  užmesk rankšluostį prieš imant. 

 


Bandžiau - išlenda iš puola jį :D

 

Oi čia man toks atvejis pirma,s kad tokie baisiai bailūs...nors labai gražūs, labai jau fainučiai, tikrai čia jiem namų paieška neužtruktų, nu bet kur toookius dėti :D

 

Oi kantrybės man sms atsiųskit kas nors :D

Atsakyti

Ruste,  pirmus kartus bus sunku, po to įgusi,  reikia staigiai veikti ir nebijoti :)

Bet jei jie tokie bailiai,  šiandien gal palik ramybėje 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 02 gruodžio 2016 - 19:08

Ufff, po darbų savaitės jau ant sofkutės susirangiau :) ir žinoma pirmiausia įkišau nosį į SM, kaip gi kitaip  :) 

Lapyna tobulai nufotografavo simpatiškąją Pelytę :wub:  teko gyvai pamatyti - jau tokio mielumo katytė :wub:

Kingui ir Tašytei daug sveikatos :4u: :4u:  ir Zugučiui taip pat :4u:

Rustei - kantrybės kibiras auklėjant baltukus :4u:

Ozzis koks mažutėlis šalia Olio :wub: bus smagu stebėti kaip jis Olį vysis ir praaugs  :) 

Jau matau, kad mano gruodis visas suplanuotas - šį šeštadienį susitkimas su senais gerais draugais, kitą šeštadienį - SM kompanija, o toliau jau Busy, Busy, Busy :D

Busyt - tuoj mudvi atsgriebsma, kožną dieną uliavosim :D

Atsakyti

Tai jei gerai nužiūrėjau tai abi katytės baltos :) gal dėl to tokios agresyvios :)

Atsakyti
Ruste, santechniko pirštinė gerai...o su rankšluoščiu, man Kobrytė į minkštą vietą įsegė.... biggrin.gif kiek joms amžiaus? pirmą dieną gerai palikt ramybėj, paskui reikia kuo dažniau imt į rankas...beje po vieną socializuojasi geriau.... o kantrybės manau pas tave tikrai daug. Sėkmės sutramdat 4u.gif

Šponkiuk, aš praleidau, o kreatinas kiek ?
Atsakyti

Dinka, amžius tai faktas, kad 3mėn turi, gal net daugiau. Storos, gerai privalgę, pasverčiau, gal būtų aiškiau.

Bet va progresas koks! Prieš tai miegojo kakadėžėj, ir faktas, kad pridėjo man tortų į guolį. Išrinkau, sudėjau į kakadėžę - gi pamatė, kad kasa, kad stengiasi! valio, daiktų paskirtis išsiaiškinta :)

Atsakyti

Šponkiuk, aš praleidau, o kreatinas kiek ?

323

Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2016 12 02, 19:19)

<p><strong>Busyt </strong>- tuoj mudvi atsgriebsma, kožną dieną uliavosim biggrin.gif</p>


jau greit, labai greit biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas, kaip miegojot?

Vietoj rytinės mankštos siūlau sušokti Bugi-vugi :)

54fe0d7b1e638e14048de745a22c0301816.jpg

Atsakyti