Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif

Su praėjusiomis ir atejanančiomis šventėmis smile.gif Užgavėnės Rumšiškese ne kokios buvo, vėjuotos labai smile.gif, mus ant blynu patrauke kazkodel visa savaitgali tai širdeles, tai vaflių formos kepiau mirksiukas.gif gal labai jau ta žiema pabodo bigsmile.gif
Atsakyti
Tik pagyriau orą ir prasidėjo...snygis. Blogai žiemą vijot mirksiukas.gif
Išleidau vyra apsipirkti maisto, tris valandos ramiakas, Man išeina pigiau, kai jį siunčiu, o tai aš prisiperku ko reikia ir nereikia, bile su akcija, paskui voliojasi penki šampūnai ir šiap visoks šlamštas. Nors ir sena ir praktikos turiu, bet vistiek neatsilaikau prieš visokius, gal reiks.
Kokius veido kremus naudojate? Aš pagrinde drėkunančius. Žiūriu, jau ant dugno. Sakau, gal kokį geresnį nusipirkt?
Atsakyti
Sėdžiu prie popierizmų visokių, pro langą į pūgą spoksau.
Meri, ale tu turi kantrybės su cikais. Man tai toks augalas - vėžlys. Nors Nicoje mačiau cikų, kurių kamienai po 2 m aukščio. Pasiteiravau, tai sakė, kad tokie užauga per 60 metų. Ir kas gražiausia- jie iš apačios dar turi atžalas.
Kremus naudoju tokius, kokius gaunu dovanų. biggrin.gif Šiaip man patinka riebesni.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Tai bent cikas. blink.gif Aš saviškį palikau lauke numirti,niekaip neišnaikinau parazitų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2023 02 20, 12:20)
Tik pagyriau orą ir prasidėjo...snygis. Blogai žiemą vijot  mirksiukas.gif

Kokius veido kremus naudojate? Aš pagrinde drėkunančius. Žiūriu, jau ant dugno. Sakau, gal kokį geresnį nusipirkt?

kad dar tik šiandien vysim, bet matyt žiema pati išsigalndo, kad per naktį nei ženklo neliko mirksiukas.gif

Meri, va kokius, čia gal tau nelygis bus bet man tinka ir patinka biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 02 20, 21:53)
Sėdžiu prie popierizmų visokių, pro langą į pūgą spoksau.
Meri, ale tu turi kantrybės su cikais. Man tai toks augalas - vėžlys. Nors Nicoje mačiau cikų, kurių kamienai po 2 m aukščio. Pasiteiravau, tai sakė, kad tokie užauga per 60 metų. Ir kas gražiausia- jie iš apačios dar turi atžalas.
Kremus naudoju tokius, kokius gaunu dovanų. biggrin.gif Šiaip man patinka riebesni.



reikejo tyliai ramiai ta atželėlę nusilaužti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 21 vasario 2023 - 08:03
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mane irgi daugiausia dovanoja kremus,drėkinančius,sesuo va parvežė visą rinkinį iš Bulgarijos,rožiu vandeniu kvepia,tradicinis,marti padovanojo kalėdoms didelę dėžutę,tai kad aš prisimenu tik nusimaudžius pasitepti,kai jau traukia odą. ax.gif
Atsakyti
Buvau gavusi dovanų su pušies spyglių aliejumi, ar kaip ten skamba. Nuostabus kremukas. Bet dabar nerandu, kas jį gamina. Gal kokia super maža įmonėlė.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,gavote antradienį?
Atsakyti
Ką turėjome gauti ? Kasdien kažką gaunu biggrin.gif Pas mus prekės paštu non stop eina.
Miego liga užpuolė. Pasižiūriu pro langą ir vėl miegu.
Atsakyti
Labas

as snd. buvau kirpykloj Kupisky, nukirpo, padaze, dabar i zmogu panasi, o ne i laume.

Kur musu Jurginelis dingo, visai prapuole.

Mano vaikis i Kopenhaga grizo su corona, visa savaite namie sedi, bet is namu dirba.
Atsakyti
IK,vynuogių gavai actui?
O mane vaikai nusivežė į indų restoraną,paprastas vakaras,o pilna žmonių,nėra tuščių staliukų,gerai žmonės gyvena,tai ne provincija. mirksiukas.gif
Sapniuk,iš LT grįžęs parsivežė?Sveikatos.Dukra su pusženčiu prasirgo virusu,o marti su sūnumi nuskrido į Gran Kanariją,pusiau sirgdami,geras oras viską pataisė.Sakė geriau negali bebūti +20,pilna lietuvių . bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 23 vasario 2023 - 21:09