Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Truputi pavasario,kačiukai jau sprogsta. wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jau turiu porininkę, ale turtų prisikaupė per tris metus, kol viena dirbau, ryzų visiems gyvenimo atvejams, vaistų ir šiaip visko, teko ką išmesti, ką namo parsitempti, o centų, centukų, gal septyni kg, vis per kojų skaudėjimą nenešiau į banką keisti, į kasą savus popierinius dėjau. Tai su vyru eisma, mokinsiu priduoti, tas nori prasivaikščioti, o man nereiks svorio tempt.
Porininkė atvarė su norkine šuba, visa išsifrantinus, matyt, pasirodyt norėjo. Kaip čia kai toks prastas darbas, ale prie pensijos vis kapeika. Neatrodo, kad skurstų. Galės pjautis su pirkėjais, Tai aš tokia kuklutė, patylinti.
Varysiu po dvylika valandų tris dienas, tas labai neramina, sveikata mano ne kažką juk. Bus išeiginių daugiau, galėsiu daktarus apvaikščioti. Nu vienžo ax.gif Nešiuos megzti ar siuvinėti, popiet kažin ar bus ten pirkimo, abejoju. Ir aplamai ar ilgai dvi laikys. Nu valdžia geriau žino.
Mano labai prastos rožėstos maksiminės, niežti nagus išmesti, bet dar vis tikiuosi, kad sustiprės, raminu save, kad jaunutės. Latviškos man labiausiai pasiteisinę,vokiškų neturėjau. Rožė ir yra rožė, kaip mersas ir Afrikoje mersas biggrin.gif
Atsakyti
Meri, truputį atsipūsi. Vis tiek vakarais ar kas beperka.
Maksiminės rožės kaip loterija. Veislės sumaišytos, kartais tokios varganos.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar tokia graži diena buvo,šiandien jau makalynė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 02 10, 15:08)
Meri, truputį atsipūsi. Vis tiek vakarais ar kas beperka.
Maksiminės rožės kaip loterija. Veislės sumaišytos, kartais tokios varganos.

Bet torpedos vagys lankosi, tik žiūrėk.
Pas mus vėjas, dargana, tik namie sedėt, bet jau vistiek einam link pavasario,
Vakar buvau lidle, privežta vasarinių, iš vazoninių nieko gero. Dar ne laikas,
Taip norisi ko skanaus ir ko vakar nepasiėmiau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
O išsikpeti neišeina Meri kažką?Šiandien kepsiu keksiukus ,artėja Valentino diena.Nusipirkau keksiukams popieriukus su širdukėmis,vėliavytės su love yuo.Paliksiu po du keksiukus.
Niekas nevalgo obuolių sūrio,tai kasdien po porą gabaliukų palieku svečiams ir suvalgo,nebrokija.o man pliusas dėmesio. ax.gif Sunki savaitė nusimato,kasdien svečiai. bigsmile.gif
Atsakyti
Gal ir galima būtų išsikepti, bet didelis mano valios neturėjimas, gi surysiu viską, mažai kepti, neapsimoka. Be to,mano skonis dėl ligos ir vaistų išsikraipęs, kas seniau buvo skanu, dabar būna visaip/
Žiūriu Schulz trąšas reklamuoja, brangokos, reik rožėms. Mačiau ispaniškos pigios bet ar jos veiksmingos. Kai pagalvoju, tai Ispanija ant olos ir trąšų viską augina, dirvožemis turėtų būti skurdokas.
Kažin kiek kainuoja kaip rodo telike Svajonių soduose suprojektavimas ir apželdinimas, ęt, garsiai pasvajojau bigsmile.gif
Atsakyti
Meri, nusipirk lietuviškas pomidorines trąšas ir bus tas pats efektas. Labai geros yra Yara Mila Komplex kompleksinės su mikroelementais. O papildomam tręšimui gali imti rožinės spalvos , kur Komplex 14-11-25.
Visos tos rožėms petunijoms ir kitokioms šūdunijoms- tai tiesiog marketingo išmislai. Sudėtis skiriasi minimaliai ir pareguliuojama amonio salietra. Ką ir namie gali padaryti.

Projektą samdyti - na, žinai... Pasidairyk panašių, yra pilnas internetas nuotraukų. Jei sodelis mažas - , erdvei sukurti patrauki viską patvoriais, jokių paraitymų, griežtos taisyklingos linijos, pasikartojantys elementai. Vaizdas bus geras tiek pro langą žiūrint, tiek išėjus. Juk turi kokią tai malkinę, pratęsk ją, bus poilsio kampelis. Tai va, pasižiūri pro langą, nusiniveliuoji aukščius, patinkančius akims.Tai ir bus augalų aukščiai, žiedų aukščiai. Pasižiūri iš malkinės - irgi panašiai, kad akių neerzintų. Pagalvok, ką nori paslėpti ir kokiu kampu.

O šiaip - yra augalai, kurie atrodys visada gerai. Iš krūmų: rožės ir hortenzijos. Prie jų gerai miskantai. Iš žolinių augalų - alūnės ir melsvės, katžolės, šalavijai. Papildyti gali kokiu vilkdalgiu ar vienadiene. Nors šitos - daug vietos turintiems žmonėms.
Jokių ten akmenynų, alpinariumų. Žodžiu, principas toks : mažiau yra daugiau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Meri,skaičiuok pradžioje namuko aplinkai tvarkyti buvome pasikvietę apželdintoją,visas gerbuvis,drenažas,kainuotų aras-3 tūkstančiai,pas mus kažkur 10 arų,skaičiuok. bigsmile.gif
Atsakyti
Rimtai, tokios kainos ?
Viskas, grįžtu prie pradinės profesijos. Mano pirmoji darbovietė, mano pirmosios pareigos darbo knygelėje : agronomė-apželdintoja.
Aplankiau prieš kelis metus savo sodintą parką. Na, kaip dabar atmatyti ? Panašu, kad žemes iki ežero išdalino, tai kas antras išsikirto medžius ir padarė ganyklą. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 02 13, 20:28)
Rimtai, tokios kainos ?
Viskas, grįžtu prie pradinės profesijos.  Mano pirmoji darbovietė, mano pirmosios pareigos darbo knygelėje : agronomė-apželdintoja.
Aplankiau prieš kelis metus savo sodintą parką. Na, kaip dabar atmatyti ? Panašu, kad žemes iki ežero išdalino, tai kas antras išsikirto medžius ir padarė ganyklą. blink.gif

Patikėk IK,tikrai tokios kainos.
Čia mano mažosios dRAUGO TĖVAI TUO UŽSIIMA.tĖVAS TURI VISĄ FIRMĄ SU TECHNIKA,O JI ŠIAIP VAŽINĖJA Į vILNIŲ AKUŠERE PUSĘ ETATO,PRIIMINĖJA GIMDYMUS,O laisvu laiku baigė neakivaizdiniu apželdintoja.Padeda vyrui.Jie pasistatė namą(jei žinai Speičių ūkį,važiuojat pas juos yra senas malūnas,)netoli Kabelių,dabar mačiau pasistatė didelį namą rastinį priiminės gal svečius?Mūms konkurentai bus. mirksiukas.gif Ten greičiau baliai bus,nes didelis namas. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 13 vasario 2023 - 20:57
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti