Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Ačiū, Para, gerai, tik kelios dalelės tempos. Bet čia nieko, galima sakyt neskauda, jei paklebena, 1 nestiprios tabletės užtenka.
Anksčiau pjovėm, spėjom visus darbus, kur esu reikalinga, nudirbti iki ligoninės, nors skauskas pjovė dažnai, kad žingsnio negali žengti. Dabar nieko, sakau, gal čia kas su tuo buvo susiję.
Atsakyti
Labas. Išdorojau du paukščius, dar trys laukia. Seubas, vidurnaktis ateis.
Atsakyti
Laba 4u.gif

ramiai gyvenat ,įnešiu diskusijai tinkamą temą biggrin.gif

o buvo taip....,parvilko vyras šerno kumpį,nukreipiau į balkoną,bet pas mus pliusas,per žiemą ten neišbus tas mėsgalis,tai per dvi dienas susikaupiau ir ėmiau dorot... j k l m n o p r s š t doh.gif umn.gif

nei vieno nėštumo metu taip nepykino virtuvėj,sėdžiu dabar,skrandį skauda,rankos dreba... ,lyg būčiau kokią beždžionę dorojus,nežinau kodėl tokia mintis šovė biggrin.gif ,smarvė baisi,gumulas gerklėj...,nežinau kur kišt tą gėrį,bet įtariu ryte keliaus į konteinerį,nes aš neprisiversiu į virtuvę eit kol virs,o vyras šiuo metu parvažiuoja tik naktį,jei dar virt atsisės,tai man teks miegot laiptinėj kai naktį aromatas bute pasklis

geriu šaltą vandenį,bet ir tas smirda,rankas du kartus feiriu ploviau,neturėtų iš tikro smirdėt,bet matyt jau užsifiksavo nosį ir nors tu ką,kaip išvėdint savo kaminą? unsure.gif

vakar visą vakarą guglą kankinau,ieškojau patarimų ir receptų,nieko atrodo baisaus ten,rašo kaip apie eilinę mėsą,dar ir skanu pasirodo unsure.gif ,džyzus ...

Laukiau atomazgos to Lyžukos sveikinimo Lady,išieškojau kur tik sugalvojau ką ana švenčia,pasveikint reikia,bet kokia proga niekas nerašo,o ir sveikintoja dingo,tai laukiu toliau biggrin.gif

šiandien dešimt laipsnių šilumos buvo,be lietaus,be vėjo,momentais saulutė šypteldavo,smagu wub.gif

supirkot dovanas kalėdines? ,aš dar tik pusę ax.gif ,namų dar nepuošiu,man per anksti,tik lempučių šiandien nusipirkau,radau tokių ,,nematomų,, mažulyčių, ant eglės tarp žaisliukų tokių norėjau,nors eglės dar irgi neturiu biggrin.gif ,pustrečios savaitės iki atostogų,tada dar dvi savaitės darbo ir laisvė kurį laiką,toliau bus matyt
Atsakyti
Esu mėsinėjusi ir šerno, ir stirnos šmotus, nu skani mėsytė. Ką čia, Frau, išsigalvoji biggrin.gif
Merginoms veltas dovanas pasiimti, jau gal padarytos, o su žentais dar klaustukai. Anūkui irgi nupirkau žaisliukų.
Atsakyti
Na as nedorojus,tik valgius,tai nesmirda..Frau,gal sugedus jau mesa,jei tsip smirda g.gif

Va pas mane namie kazkokuais svylanciais laidais smirda ir nerandu kur..

Dovanu dar nepirkau,nors minciu jau turiu biggrin.gif Egles nepuosiau,gal savaitgali biggrin.gif
Atsakyti
O negali buti, kad kuilio mesa? Kada ruja prasideda?
Paklausiau kaip medziotoju rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 06 gruodžio 2016 - 22:45
nesugedus mėsa,pjaustosi lengvai,jauno brudo biggrin.gif
tiesiog turi tą savo kvapą kuris su mano uosle nedraugauja,iki dabar bloga prisiminus...,man ir jautiena nėra labai kvapni,bet valgau,tiesa tik troškinius,jokių steikų,na dar į faršą perpus su kiauliena malu

ėriena irgi turi savo kvapą,skonį irgi,tai šitą macavoju stipriau,nebūna bloga gi,normaliai viskas,o šitas paršas nu niekaip neįsipaišys į mano puodus

paskambino vyras,aš leisgyvė...,papasakojau nuotykius,liepė mest,bet jau gaila pasidarė doh.gif ,tiek vargau
dievaži,kaime žarnas ploviau,vištas smirdančias rakaliojau,nu nebuvo taip britku

gerai,kad jau sena,o tai dar testų lėkčiau pirkt lotuliukas.gif

atsidariau marinuotų agurkų,du suvalgiau,šviesiau akyse

Para,nežinau kieno ji,matau tik mėsgalį,vyras kyšio gavo,firmoj kažkoks medžiotojas yra,bet tas vietinis,o maniįkis vokiškai šprechina kaip aš japoniškai,tai nepaklausė nieko,tik tiek ir suprato,kad jauna švainė ir duos dar... ,bet prisakiau širdingai padėkot ir bėgt kuo toliau biggrin.gif

Liniuk,o ką darei su šernu? gal galima ją kažkaip nukenksmint tą švainę? vizualiai graži mėsa,minkštutė,bet tas dvokutis.... ,gal su kokiu prieskoniu pamerkt? ar sausai sumarinuot? norėjau troškint,tikrai nekepsiu,nors buvo paruoštas gatavas gabalas,apdorotas taip,kad dėk į skardą ir kept,bet padariau tvarką,liko tik raumuo,taukai britkesnį įtariu,išmečiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frau J*: 06 gruodžio 2016 - 22:58
QUOTE(Para @ 2016 12 06, 23:43)
O negali buti, kad kuilio mesa? Kada ruja prasideda?
Paklausiau kaip medziotoju  rolleyes.gif  bigsmile.gif

O aš, kaip turinti reikalą su kiaulėm, pažiūrėjau googlėj, kad jų ruja lapkričio, gruodžio mėn. tai gal tikrai smirdi?
Nu užtručinau Frau durna mintim ir einu miegot, nes šiandien kažko tempa virš 38, gersiu tablietką, kad ryt būč sveika.

Papildyta:
Nebežinau, gal prieš kokius 25 metus tai buvo. Tada viskas buvo skanu, kotletus man rodos, kepiau. tai vistiek daug česnako, pipirų turėtų padėti, jei.... ne Paros hipotezė biggrin.gif
Atsakyti
Drauges tevas medziotojas,tai daznai zverienos turi.Tsi ir daug cesnako deda,ciobreliu.Kisa i maisa ir kepa.Nu skanu,kiek valgius,visada skanu ir be kvapo buvo..Marinuoja kelias dienas.
Atsakyti
skerdiena vasaros galo,užšaldyta buvo,pagal kaulus paršas nedičkis,toks pusbernis ko gero,neturėjus artimo kontakto,sunku spėliot

nupyliau vandenį,nuploviau ir vėl pamerkiau,dar kraujo matosi,tegu išsiplauna,paskui suvarysiu viskuo ko rasiu,gaus aromatų sočiai biggrin.gif

aš dirbau medžiotojo šeimoj aukle,jie maitinosi tik tuo ką jis sumedžiodavo,bet prie manęs negamino,o ir man neteko,rasdavau gatavą maistą,o kadangi dirbau tik po kelias valandas,tai nevalgiau pati,tik mergaitę maitinau,nesmirdėjo,tik apetitnai neatrodė,daržovės susmegę,mėsa tamsi,nilabai ten man patiko vaizdelis,gaspadinė jaunutė,nevirėja,o jam matyt dzin,suvertė -išvirė ir tiek žinių biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atvažiuoki
Tu nor savaitgaliui sūneli atvažiuoki
suspaudziau sūrį,smetonos parinkau
ba mano sveikata ne kokia jau, žinok
tavi va pamatysiu, pasdarys mažu ,geriau.

Katė,katukų,mūsų apturėjo
ir kur ji velnias susgriebė tep grait
višta jau vištukus, raiboji, ištupėjo
reikėtų an kapų, kažkap nuait.

Kaimyno Jurgis pasmirė nedėlion
ant pagrabo buvau, kapuosna ,jau nėjau
ir kopūstus su Moniku,abidzvi jau sudėjom
tu atvažiuok, surask to laiko pagaliau.

Aš obuolių pririnkus ir sklepan padėjus
turiu ,senosios mūsų obelies
kiaušinių du desėtkus,tau padėjau
anūkus atsivežk, jeigu norės.

Martynas malkų anų dzien miškan pririnko
ir atvežė,dzvi pilnas padvadas
nat sakė ty padvadon kas sulinko
bet atvežė jis ne puvėkus ,o geras.

Paskiau su drūžbu jas supielavojo
sukrovė malkinėn, jau žiemų bus ramu
kur storos buvo, pats Martynas sukapojo
gerai kap svieti yr gerų žmonių.

Blogai, kap nėr savų vaikų pašonėn
prašytc in talkų raikia svetcimų
ar tau sūnau mintcis in galvų dar nešovė
sugryštc ir būtci su mamu kartu.

Tai parvažiuok sūneli, pasiilgau
seniai tavi bandu aš vaišinau
kad ir pripratus, bet vis tciek vienai ca ilgu
jeigu norėsi rasi čėso, aš žinau.
Pokalbio pabaiga

Vakar užkabino,šįryt skaičiau ir vėl ašaros riedėjo. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 07 gruodžio 2016 - 07:40
Labas
kazkaip tu cia liudnai ryta pradejai ax.gif
As zinau, kad vaikis gyvas, sveikas ir man to uztenka. Per skype du kartus ar tris pakalbam ir gerai. Tegu kuriasi gyvenima kur jam geriau, jei jam gerai, man taip pat biggrin.gif
Atsakyti