Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Labuka
Lyžuka kiek visas džiovinsi iš smalsumo,kas per proga pas mane,kad net aš nežinau
Su dukromis dažnai kalbamės,o su sūnum rečiau,bet yra kaip yra
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2016 12 07, 22:59)
Lyžuka kiek visas džiovinsi


vakar mačiau skaitė,bet taip ir neįnešė šviesos į tamsų mišką unsure.gif biggrin.gif ir aplamai kažkur dingo,kasdien gi rašė,tikiuosi nieko negero nenutiko? blink.gif

Labi 4u.gif

išviriau vakar tam paršui ,,grogo,, ,pamerkiau,tegul geria biggrin.gif
rašo,kad parą marinuot reikia,tikiuosi mačys? ,pats marinatas kvepia,bet ar nebus sausa mėsa kai rūgštyme mirksta? suminkštės verdama?

vyras uostė tą mėsą,kvapas jautėsi,bet jam nebaisus,sakė tiesiog mėsa ir tiek,jautiena jam smardesnė

prisikepiau kepenėlių ,,vokiškai,, prikimšau,dabar pajudėt bijau,nuo šeštos valandos sėdžiu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Frau J* @ 2016 12 07, 21:56)

prisikepiau kepenėlių ,,vokiškai,, prikimšau,dabar pajudėt bijau,nuo šeštos valandos sėdžiu  biggrin.gif



Smalsu pasidare, kaip tas kepenis gamini? Kaip tik turiu versienos k.

Labukas, nesimiega ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 08 gruodžio 2016 - 05:40
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas,
Man skanu tik vištienos kepenėlės,vat galvijų jau ne.Nors galvijų tai tikrai maistingesnės?Arba aš nemoku paruošti? ax.gif
Atsakyti
LAbukas

Nemegstu jokiu subproduktu...Nors karta valgiau kazkoki kepsni is kepeneliu,nu valgomas buvo,bet ten buvo baliuje patiekti,tai nelabai kito pasirinkimo turejai...
Dar viena ukrainiete vaisino tokiu a la tortu.Vnz kepeneles sumali,jos gi praskysta,ten kiausa,kelis saukstus miltu,na kad gautisi kaip lietiniu blynu tesla.NA ir iskepi is tu kepeneliu lietinius blynus.Tada pasidarai cesnakini majonesa ir sutepi kaip torta-blynas,majonezas,blynas majonesas.Valgem salta,supjaustyta gabaliukais..NA kai tas cesnakinis majonezas uzmuse kepeneliu skoni,tai man valgoma buvo biggrin.gif Gal kuri isbandys,gal patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
O man skaniausios galvijų kepenys, jos mažiausiai kartumo turi. Višų kepenėlių neperku. Tik naminių vištų kepenis valgau rolleyes.gif Man visi patiekalai iš kepenų patinka. essen.gif

Blynų iš kepenų nekepsiu. Su kraujais taškytis nenoriu ax.gif Skaniausi kai pamuši ir pakepi, paskui padažiukas. Dar kepeninė patinka arba tokia alia mišrainė - užtepėlė (kepenys, kiaušinis, majonezas, česnakas)
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2016 12 08, 07:39)
Smalsu pasidare, kaip tas kepenis gamini? Kaip tik turiu versienos k.

Labukas, nesimiega  ax.gif


vakare surašysiu,nors man atrodo pernai rašiau,gyriausi,kad nusižiūrėjau mugėj kaip vokiečiai jas gamina,patiko,tai namo parlėkus bandžiau,gavosi,bet tik iš trečio karto

čia šventėse kepenėlės ir bulviniai blynai valgomi kaip kaziuko mugėj šašlykai,o šašlykų aplamai nėra,tai valgai ką siūlo,bet skanu labai,tai bent tiek gerai

veršienos kepenys skaniau už mėsą,jos nepanašios skoniu į jokias kitas,kaina aišku irgi ,delikatesinė,, ,o vokietijoj šviežių kilogramais nebūna pirkt,tik pusgaminiai kepsniui arba paštetai gatavi,kaip pvz žąsų kepenėlių,delikatesas ir brangus

man skanu visokie mėsos -nemėsos dalykai,pvz širdelės,kepenėlės,jaučio uodega,kiaulės smegenys,liežuvis...,tik labai retai valgau,nes vaikai šiaušiasi,vyras iš paskos biggrin.gif ,laimė,kad žentukai palaiko,prisigaminam ir kertam
pusžentis jau prieš dvi savaites iškamantinėjo ką šventėm gaminsiu,ateis padėt ruošt,tai prie viso kito mudu kažką tik sau pasigaminsim biggrin.gif

aplink namą aplinką tvarko,paskutinius lapus grėbia,nupūtinėja nuo takų,triukšmas baisus nuo pusės aštuonių,o galvojau parpsiu iki devynių... ,papusryčiavau,slenku darban ,panašu,kad lietaus gausiu
Atsakyti
QUOTE(Frau J* @ 2016 12 08, 11:13)


veršienos kepenys skaniau už mėsą,jos nepanašios skoniu į jokias kitas,kaina aišku irgi ,delikatesinė,, ,o vokietijoj šviežių kilogramais nebūna pirkt,tik pusgaminiai kepsniui arba paštetai gatavi,kaip pvz žąsų kepenėlių,delikatesas ir brangus

man skanu visokie mėsos -nemėsos dalykai,pvz širdelės,kepenėlės,jaučio uodega,kiaulės smegenys,liežuvis...,tik labai retai valgau,nes vaikai šiaušiasi,vyras iš paskos  biggrin.gif ,laimė,kad žentukai palaiko,prisigaminam ir kertam
pusžentis jau prieš dvi savaites iškamantinėjo ką šventėm gaminsiu,ateis padėt ruošt,tai prie viso  kito mudu kažką tik sau pasigaminsim  biggrin.gif




thumbup.gif Draugė friends.gif , aš irgi viską valgau, dar skaniau nei gryna mėsa bigsmile.gif Namuose irgi nevisi viską valgo, tai jau reikia paderinti. Jaučio uodegos neesu valgiusi bigsmile.gif
Atsakyti
Labas
vistos subproduktus valgau, dar kiaules. Versiena, jautiena, triusiena - man tabu. Apie jaucio uodega bijau net pagalvot ax.gif
Islindau i kiema. Oras - jei gali niekur is trobos neiti, tai ir neik. Bet reiks i pasta nueit, ataskaitas issiust, kurias turejau issiust pries gera savaite mirksiukas.gif
Nuplauks man eglutes iziebimas, i drauges gimtadieni reiks eit.
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2016 12 08, 13:20)
Jaučio uodegos neesu valgiusi  bigsmile.gif


pabandyk,nesigailėsi mirksiukas.gif ,tik virimo laiko netaupyk,skaniausia kai nuo kaulo mėsa lengvai nusiima,aš troškinau ant pečiaus,taip buvo skaniausia,o mama kišdavo į pečių tam špižiaus puode,apsirijimas

skanu ir puode troškinta,jau užsimaniau,bus bėdos,ne taip paprasta čia jų rast,lakstau kaip dūra po visą miestą kol prisirankioju tokių ,,delikatesų,, ,nes prekiauja tik didžiausi centrai

vakar per lietuvius paleidau žinią,kad mačiau kiaulės smegenų šviežių parduotuvėj,po pusantros valandos pasipylė skambučiai -kur matei? kada?, nes nei žymės nelikę blink.gif ,matyt kažkas surinko viską,retenybė

laukiu automobilio,planas buvo eglę nusipirkt,bet kažkaip galvoju,kad šiandien neišdegs,dar darbe sėdi,o parduotuves tuoj uždarys
Atsakyti
Bendrabutyje, kai kaimynė bendroje virtuvėje troškindavo žverieną, taip smirdėdavo, kad dar po to savaitę visas koridorius ir laiptinė dvokdavo. Na, bet restorane "Medžiotojų užeiga" ragavau stirnienos kepsnį, tai jokio kvapo, tik spalva neįprasta, visai skanu buvo. Na, bet, kai pagalvoju, kad gyvūnas ne maistui gimęs, gaila pasidaro ir sąžinę graužia. Na, bet kartais neina suprast, kodėl pasielgiame vienaip ar kitaip, tiesiog taip pasielgiame ir tiek.
Frau, pavirus, žiūrėk, kad puodą mesi, na, bet gal išsiplaus : mastau.gif
Atsakyti
Kaimynės vyras sakė, kad kaimuose visi mėsą iš miško valgo, t.y. brakonieriauja.
Atsakyti