Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas

Ingrida, tu tikra misku feja biggrin.gif

Laukiu vyro, nu kaip ir nelaukiau rolleyes.gif , bet atvaziuos.
Atsakyti
Bože, kaip traukia į lauką. Vakar medžius genėjau, šiandien iškarpiau daugiamečių stagarus, dar pagenėjau. Nė rankų sugniaužti nebegaliu.
Baigia pašalas išeiti. Norėtųsi gėlynus išgrėbstyti, bet dar anksti, gali šalčiai užeiti.
Taip tingisi ką nors daryti. Nebent patalynės kalną išlyginsiu. Dukra skalbimais užsiėmė , bernas kambarius išsiurbė, dar vakar vaikai tinginį milžinišką pagamino. O man tinginys - pats paskutinis saldumynas, jeigu jau visai badas nebent. Skanus tik varškinis tinginys.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Ingrida kokia dar žiema pas jus unsure.gif

Vakar pakilnojau, pakilnojau patalynę ir sudejau į spintą biggrin.gif , gal užeis įkvepimas prieš pervelkant išlyginsiu, o gal apsieisu ir beto bigsmile.gif

Vakar irgi truputi norejau pagenet medžius, bet žiuriu kai kuriom šakom reikia rimtesnio dalyko negu genėtuvas tai taip ir palikau iki geresniu laiku mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Va pasigirsiu tongue.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 18 vasario 2019 - 13:24
QUOTE(Lyžuka @ 2019 02 18, 11:23)
Va pasigirsiu



Lyzuka,wau!Koks grozis!!
Atsakyti
labas 4u.gif

tikrai, Lyžuka, turi kuom girtis wub.gif wub.gif wub.gif

Ingridėlė puikiai atrodo wub.gif
Atsakyti
Lyžuka, turėsi kuo palangę papuošti. wub.gif
Va ko negaliu, tai vilkti nelygintą patalynę. Man vos ne krakmolyta turi būti.
Tokia graži diena iš ryto buvo, o dabar kažkoks rūkas užplaukė.
Atsakyti
Lyzuka, tu tik dazniau girkis.

Pas mus saule plieskia, jokiu ruku.

Labas
Atsakyti
jau šitais negqaliu tikrai susilaikyti nepasirodžius smile.gif, keli metai kaip man šitos geles patapo nr.1 iš kambariniu, nors žydi ir gana trumpai smile.gif

aš dar tik šeštadieni iš po sniego ištraukiau ir nukirpau šlamučio kasas iš vazonu prie viržiu paliktas biggrin.gif, o ir patys viržiai kaip įdomiai tie iš vis kur žali puikiai peržiemojojo o iš žydinčiu kas antras tik verysad.gif

o tu grožiu ant palanges nededu nes pas mus visur saule užkabina ir tada laaabai greit jie peržydi, jau geriau kur ant lentynos, komodos tai nors ilgiau pasidžiaugti leidžia tada mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 18 vasario 2019 - 16:19
O man gėlė nr.1 - tai kinrožė. Turiu ar ne 14 augalų. Tik kol vargšeles išgydau nuo augimo reguliatorių arkliškų dozių - praeina keli metai. Vasarą puldinėju nuo vienos iki kitos.Jų žiedas žydi vieną, maksimum 2 dienas. Tada jau lauki nesulauki kito.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti