Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

As per savaite virs 3kg privalgiau ir nieko,grizau i rezima ir sumazinau pliusa iki 1.3 . Juk pacios valgom,tai pacios ir susiimt turim,nieks uz mus nemes to svorio.
Pas mane 75,7
Atsakyti
Sveikos, ir pas mane nieko gero, 75, nors po savaitgalio sodyboje buvo 77,2. Kažkaip atsikračiau, bet geriau savaitgaliais tiek neprisiėsti, o mesti jau turimus lašinukus.
Atsakyti
Laba diena,
74,5 kg.
Buvo nervinis nevalgymas, dabar nervinis valgymas biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Sveiki, man irgi šią savaitę visai nesiseka nieko numest unsure.gif 89,5 šiandien. Ir nekemšu, bet svoris nė iš vietos, matyt organizmas nusiteikęs išlaikyti žiemai lašinukus biggrin.gif
Bet nenusimenu, užsispyrimas vistiek nugalės smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Na, merginos, gerai mes čia pavarėme, visa lentelė raudona biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2018 10 23, 07:37)
Na, merginos, gerai mes čia pavarėme, visa lentelė raudona  biggrin.gif

Butu pries kaledas,tai galetume teisintis kad sventem nudazem,o daba biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū Die, Maksėje baigėsi nuolaida saldainiams Vilnius ir Sostinė, tai gal reikalai pajudės, bet taip knieti visokius obuolių pyragus ir keksus kepti, o iškepus negi nevalgysi?
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2018 10 23, 09:15)
Ačiū Die, Maksėje baigėsi  nuolaida saldainiams Vilnius ir Sostinė, tai gal reikalai pajudės, bet taip knieti visokius obuolių pyragus ir keksus kepti, o iškepus negi nevalgysi?

Oi nesakyk,sedziu,namie salta,lauke lyja,gerai butu ka prasikept,bet kai pagalvoji kad vel i pliusa viska varysi,tai kazkaip nekyla rankos smile.gif bent pakolkas biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta,pas mane 77
Atsakyti
Labas rytas, žiūriu, daugelio entuziazmas blėsta. Merginos, laikas ruoštis kalėdoms ir įlįsti į TĄ suknelę. Netinginiaukime. Pas mane 74,5
Atsakyti
Labas rytas, pas mane 85,2 šiandien. Entuziazmo ir užsispyrimo yra, tai kas kad svoris vietoj dabar, vistiek aš nugalėsiu tongue.gif
Atsakyti