Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(Jolancike @ 2018 10 26, 10:19)
Labas rytas, pas mane 85,2 šiandien. Entuziazmo ir užsispyrimo yra, tai kas kad svoris vietoj dabar, vistiek aš nugalėsiu  tongue.gif

A svori gerai parasei? Nes praeita sav buvo 89,2
Atsakyti

Sveikos! praejusia savaite nebeprisidaviau,daug reikalu buvo,vestuves :) siandien 79.7 :)

Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2018 10 26, 10:40)
A svori gerai parasei? Nes praeita sav buvo 89,2


Vau, pasimažinau rolleyes.gif 89,2 biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Mielosios,o kokiais būdais jūs šiuo metu lieknėjate? :) mažinat porcijas? kokios nors savo dietos laikotės? Įdomu sužinoti :)

Atsakyti
QUOTE(faneses @ 2018 10 26, 22:33)
<p>Mielosios,o kokiais būdais jūs šiuo metu lieknėjate? smile.gif mažinat porcijas? kokios nors savo dietos laikotės? Įdomu sužinoti smile.gif</p>


Aš laikausi mitybos režimo, na būna ir nukrypimų, aišku biggrin.gif Ryte valgau angliavandenius, pvz. juodą duoną su grūdais, užtepu avokado ir užpjaustau pomidoro; avižų košė su džiovintais abrikosais; perlinių kruopų košė - čia mano mėgstamiausi pusryčiai. Pietums ir vakarienei - baltymai su daržovėmis, dažbniausiai orkaitėje kepta vištienos krūtinėlė, žuvis. Kartais keičiu avinžirniais su daržovėm, grūdėta varške su daržovėm, mocarelos ir pomidorų užkandžiu. Per dieną dar dukart užkandžiauju - saujelė riešutų arba pora pik-nik lazdelių, arba virtas kiaušinis. Kai labai labai noriu, suvalgau ir ką nors neteisingo, bet pyragėliais, cepelinais ar kugeliu stengiuosi nepiktnaudžiauti smile.gif Paskutinis valgymas ne vėliau kaip septintą.
Atsakyti

Ačiū už pasidalinimą :) aš vis blaškausi,kalorijų skaičiavimas jau matyt įaugo į kraują :D kad ir ką bevalgyčiau,vis tiek primetu kiek būtų kalorijų  :D  o šiaip galvoju gal reikėtų kreiptis į ką nors,kad sudarytų taip pat planą valgymui,nes pas mane tokio kaip rėžimo nėra,kartais valgau tik 1 kartą per dieną,nes pusryčių man nesinori,o paskui lieka tik pietūs arba tik vakarienė :) tai manau,kad nepilnavertė mano mityba,baugu dėl sveikatos problemų galimų :)

Atsakyti
QUOTE(faneses @ 2018 10 28, 23:31)
<p>Ačiū už pasidalinimą smile.gif aš vis blaškausi,kalorijų skaičiavimas jau matyt įaugo į kraują biggrin.gif kad ir ką bevalgyčiau,vis tiek primetu kiek būtų kalorijų  biggrin.gif  o šiaip galvoju gal reikėtų kreiptis į ką nors,kad sudarytų taip pat planą valgymui,nes pas mane tokio kaip rėžimo nėra,kartais valgau tik 1 kartą per dieną,nes pusryčių man nesinori,o paskui lieka tik pietūs arba tik vakarienė smile.gif tai manau,kad nepilnavertė mano mityba,baugu dėl sveikatos problemų galimų smile.gif</p>


Valgant kartą ar du per dieną sulėtėja medžiagų apykaita ir sunku numesti svorio. Reikia valgyti dažniau, bet po mažiau, stengtis valgyti maždaug tuo pačiu laiku ir nepraleisti pusryčių. Kai peralksti, tada per daug suvalgai, išsitampo skrandis, tai tikrai nėra gerai. mirksiukas.gif
Atsakyti
As anksciau skaiciavau kalorijas,tai ir dabar primetu mazdaug kiek kas gaunas. Pati geriausia dieta yra maziau est smile.gif tai va to principo ir laikaus,valgau tris kart dienoj,nes jei uzkandziauciau tai jausciaus kad.taip ir valgau istisai.
Atsakyti
Laba ryta,pas mane 75,4
Atsakyti
Labas rytas, 74,3.
Atsakyti
Labas rytas, 88,7 biggrin.gif Judam judam rolleyes.gif
Atsakyti