Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(Mulka70 @ 2018 03 30, 06:45)
Išaušo tiesos akimirka, kadangi ateina ne velykos, o kalėdos, tai dar galima truputį pasiauginti masės, prisiduodu - 74,800. O kur kitos, bijote pasirodyti?

Man dar atostogos nuo sverimosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2018 03 30, 08:29)
Man dar atostogos nuo sverimosi smile.gif

Geriau darykite atostogas nuo valgymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2018 03 30, 10:17)
Geriau darykite atostogas nuo valgymo  biggrin.gif

Neiseina 😂
Atsakyti
Sveikutės, prisiduodu😎97,2 4u.gif
Merginos, kada pavasaris bus😫?
Atsakyti
sveikos,

minimaluuuus, bet vis dėlto minusas biggrin.gif 113.1 kg
Atsakyti

Sveikos merginos negalejau prisiduoti internetas buvo atjungtas tai vistiek kad ir paveluotai 84.5kg

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Su artejanciom sventem ;)
Atsakyti
sveikos, pampuškos biggrin.gif

Bent jau aš jaučiuosi dar ir antrą dieną išpampusi nuo vakarykščio maisto kiekio biggrin.gif Atrodo, lyg ir ne taip daug visko prisiragavau, bet dar namo gavom iš uošvijos maisto, aišku, sušveitėm viską dar vakar biggrin.gif Tai taaaip negera buvo, jausmas, kad tikrai sprogsiu, sunku net oro įkvėpti rolleyes.gif Daugiau nebenoriu tokių švenčių biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Su SV,Velykom 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, savotiškai džiaugiuosi, kai baigiasi šventės, nes vėl tada grįžti į normalų režimą ir gyvenimą, kaip sakau, pajauti, kad ir kasdienybė turi žavesio. Atrodau ir jaučiuosi kaip paršas, beveik +2 kg per šventes, metas susiimti. Pradėsiu sportuoti po mėnesio pertraukos, gydžiausi traumą, jau kūnas išsiilgo sporto, vis koks gramas dings. Vasarą laukia didelė šventė, gerai, kad dar keli mėnesiai, tai tikiuosi numesti pilvą, nes reiks pasipuošti ir sau patikti.
Atsakyti
laumir, is kur gavai mano sventine foto? biggrin.gif

kol kas turiu plius 1 kg, tikejausi baisiau po kiauladieniu biggrin.gif
Panos, susiimam, kol kas dar galim maskuotis po ilgomis striukemis, bet sita laime greit baigsis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lietaus daina @ 2018 04 03, 12:19)
laumir, is kur gavai mano sventine foto? biggrin.gif

cia mano mirksiukas.gif -taip jauciuosi tongue.gif
Atsakyti