Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Labas rytas  :4u:  Airise, sveikatos mažei :4u:  

Man šįryt nesimiega prieš "gimdymą" :D  82.7 kg  :)  

Atsakyti

Labas rytas :) Pas mane 97,4. Vakar danti isrove, tai kaip su sulauzytu zandikauliu antra diena kukuoju, nakti beveik nemiegojau. Slykstus jausmas. Bet ner to blogo, kas neiseitu i gera, gausis priverstine iskrova, atpirksiu nuodemes  :D 

Atsakyti
Labas rytas 114.0
Atsakyti
Sveikos, ar priimsit mane atgal? 4u.gif
Sugalvojau, kad noriu vel cia grizti, kazkaip truksta to pastovaus sverimosi, saves stebejimo, o ir pokalbiu su jumis taip pat. Per situs metus nieko nepriaugau, bet nieko ir nenumeciau, net nesistengiau tiesa sakant. Dabar turiu tiksla iki vasaros, tai jau rimtai kibsiu.
Pasisveriau po pusryciu jau, tai 101.4
Atsakyti

labas rytas :)

pas mane gyvenimas visokiu netiketu dalyku iškrečia, reikejo truputi laiko sau.. 

prisiduodu 99.5 :) reikia kaip nors butol nuo 100 saugiu atstumu :D

Atsakyti

Sveikutes ,

89

Nuosta , su gimtadieniu namuose ! o ka kitos veiksite si savaitgali ?  Mes kazkaip dar  be plano  

Atsakyti

Bevale sveika sugrizus! :bis  linkiu sikart sekmingai kratyti kg :4u: 

Jokiu planu neturiu,vaikai serga,vyras dirbs greiciausiai,tai ramus savaitgalis nusimato :rolleyes: 

Atsakyti

Sveika sugrįžus, bevale 🎈

Atsakyti
Aciu visoms uz priemima smile.gif
Pas mus irgi ramus savaitgalis namuose. Papuosem siandien eglute, tokia didele placia siemet pirkom wub.gif Vaikas namu darbus ruosia, ziuresim tv ir viskas, ai rytoj reikes i miesta iseit pasivaiksciot. Uz savaites mama atvaziuos i svecius Kaledoms, tai faina, laukiu.

Nuosta, su gimtadieniu tavo dukryte!
Atsakyti

12.02-12.09 Savaitės rezultatai:
4a033b7cff8b607a0fe3dac5b9ad2746959.PNG
94482176_16.png
 
Šaunuolės:
:first: waiduke
:second: nuosta
:third: Jerda
 
Visos merginos puikiai šią savaitę padirbėjot! Gražu žiūrėt. :notworthy: 
76c1da4e0bd3a85e2faf0e81e7cfb711666.png

Atsakyti

bevale, sveika sugrįžus! Pagaliau! Pasiilgom... :friends:
Nuosta, su gimtadieniu tavo dukriuką. :dovana: :birthday2:  :flirt2:

 

Pas mus rytoj turėjo būti koncertas, bet kadangi mažė serga, tai eisiu sportuot. Tada reiks namus apsikuopt, gal eglę papuošt, dar darbelio namo parsinešiau tai noriu pabaigt. Tokie ir planai.

Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 12 09, 19:55)
<p><strong>bevale</strong>, sveika sugrįžus! Pagaliau! Pasiilgom... friends.gif


Aciu. Ir as pasiilgau, zinok 4u.gif
Perskaiciau visa paskutine tema dabar, kad zinociau, kaip gyvenat, kokios naujienos, kaip kariaut su kg sekasi. Nepatinka, kad viska baltam fone matau, atrodo kaip citavimas. Kame cia reikalas dabar?
Atsakyti