Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Ši dieta tapo ypač populiari po to, kai nemažai žymių žmonių paskelbė, kad jiems pavyko numesti nereikalingus kilogramus valgant vien kiaušinius. Pavyzdžiui, Adrian Brody, besiruošdamas filmo “Pianistas” filmavimui laikydamasis šios dietos atsikratė apie 14 kilogramų. Jis teigė, kad nesimaitino tik kiaušiniais, bet įvairiai keitė racioną – pusryčiams valgė kiaušinius, pietums – šiek tiek keptos vištienos, o vakarienei – gabaliuką žuvies su garuose virtomis daržovėmis. Taigi, egzistuoja nemažai skirtingų kiaušinių dietos variantų, tačiau populiariausia jų vis dėlto ta, kurios laikantis reikia valgyti tik kiaušinius, taip gaunant organizmui reikalingus baltymus. Salotų bei mažai angliavandenių turinčių daržovių kiekiai beveik neribojami, o vaisių geriau valgyti kuo mažiau. Tokių produktų, kaip duona, makaronai ar bulvės vartoti visiškai negalima.
user posted image


Įprasti kaip ir visoms dietoms bendri patarimai:

* Gerkite kuo daugiau vandens;
* Daržovės verdamos vandenyje, galima įberti nebent druskos, pipirų, svogūnų, česnakų;
* Jokiu būdu nepridėkite sviesto, grietinės, kitų riebalų;
* Gazuoto vandens galite gerti bet kada ir du kartus per dieną galite gerti limonadą;
* Bet kuriuo metu galite gerti kavą ar arbatą, tačiau be cukraus ir pieno;
* Jeigu esate labai alkanos, galite užkrimsti morkų, pomidorų ar salotų, tačiau po paskutinio valgio turi būti praėjusios ne mažiau negu dvi valandos;
* Privalote valgyti būtent nurodytus produktus ir tik nurodytais kiekiais, nevalia pietų meniu sukeisti su vakarienės ir pan.;
* Jeigu seksite, kaip kinta Jūsų svoris – sverkitės kartą dienoje, ryte, grįžusios iš tualeto;
* Jeigu dietą tenka nutraukti, negalite pradėti nuo tos vietos, ties kuria sustojote – turite pradėti iš naujo. Ta pati taisyklė galioja, jeigu padarėte klaidą;
* Patartina sportuoti;
* Po šios dietos, Jūsų skrandis įpras prie mažo kiekio maisto ir tai tęsis dar kokius du mėnesius. Stenkitės vartoti mažiau kaloringą maistą;
* Jeigu norėsite dietą pakartoti, kartokite tik du kartus pirmąją ir ketvirtąją savaites;
* Jeigu nenurodomas maisto kiekis, vadinasi, galite valgyti kiek norite;
* Šios dietos gali laikytis bet kokio amžiaus žmonės ir nebūtina vartoti papildomų vitaminų.

PIRMOJI SAVAITĖ

Kiekvienos dienos pusryčiai: pusė apelsino arba greipfruto ir 1-2 virti kiaušiniai.

Pirmadienis

Pietūs: kokie nors vieni iš šių vaisių bet kokiu kiekiu (apelsinai, obuoliai, kriaušės, abrikosai, arbūzai).
Vakarienė: kepta arba virta mėsa (liesas faršas arba raumuo). Negalima avienos.

Antradienis

Pietūs: virta arba kepta vištiena be odos.
Vakarienė: 2 virti kiaušiniai, salotos (agurkai, salotos, pomidorai, pipirai, morkos), skrudinto batono riekė ir vienas apelsinas arba greipfrutas.

Trečiadienis

Pietūs: neriebus sūris, viena skrudinto batono riekė, pomidorai.
Vakarienė: kepta arba virta mėsa (liesas faršas arba raumuo). Negalima avienos.

Ketvirtadienis

Pietūs: kokie nors vieni iš šių vaisių bet kokiu kiekiu (apelsinai, obuoliai, kriaušės, abrikosai, arbūzai).
Vakarienė: kepta arba virta mėsa (liesas faršas arba raumuo). Negalima avienos. Salotos.

Penktadienis

Pietūs: 2 virti kiaušiniai, virtos daržovės (aguročiai arba pupelės, arba morkos, ar žirneliai).
Vakarienė: kepta arba virta žuvis, salotos, vienas apelsinas arba greipfrutas.

Šeštadienis

Pietūs: kokie nors vieni iš šių vaisių bet kokiu kiekiu (apelsinai, obuoliai, kriaušės, abrikosai, arbūzai).
Vakarienė: kepta arba virta mėsa (liesas faršas arba raumuo). Negalima avienos. Salotos.

Sekmadienis

Pietūs: virta arba kepta vištiena be odos, pomidorai, virtos daržovės, vienas apelsinas arba greipfrutas.
Vakarienė: virtos daržovės.



ANTROJI SAVAITĖ
Kiekvienos dienos pusryčiai: pusė apelsino arba greipfruto ir 1-2 virti kiaušiniai.

Pirmadienis

Pietūs: kepta arba virta mėsa, salotos.
Vakarienė: 2 virti kiaušiniai, salotos, vienas apelsinas arba greipfrutas.

Antradienis

Pietūs: kepta arba virta mėsa, salotos.
2 virti kiaušiniai, vienas apelsinas arba greipfrutas.

Trečiadienis

Pietūs: kepta arba virta mėsa, agurkai.
Vakarienė: 2 virti kiaušiniai, vienas apelsinas arba greipfrutas.

Ketvirtadienis

Pietūs: 2 virti kiaušiniai, bet koks baltas sūris, virtos daržovės.
Vakarienė: 2 virti kiaušiniai.

Penktadienis

Pietūs: kepta arba virta žuvis.
Vakarienė: 2 virti kiaušiniai.

Šeštadienis

Pietūs: 2 virti kiaušiniai, pomidorai, vienas apelsinas arba greipfrutas.
Vakarienė: sumaišyti švieži vaisiai (apelsinai, mandarinai, arbūzai, persikai, obuoliai).

Sekmadienis

Pietūs: kepta arba virta vištiena be odos, pomidorai, virtos daržovės, vienas apelsinas arba greipfrutas.
Vakarienė: arba virta vištiena be odos, pomidorai, virtos daržovės, vienas apelsinas arba greipfrutas.


TREČIOJI SAVAITĖ

Pirmadienis

Visą dieną valgykite bet kokiu kiekiu vaisių, išskyrus: vynuoges, bananus ir datules.

Antradienis

Visą dieną valgykite bet kokias virtas daržoves, išskyrus bulves.

Trečiadienis

Visą dieną valgykite bet ką ir kiek norite anksčiau minėtų daržovių, salotų ir vaisių.

Ketvirtadienis

Virta žuvis, salotos (tik salotos arba kopūstai), virtos daržovės.

Penktadienis

Kepta arba virta mėsa, tik ne aviena, galite valgyti vištieną. Virtos daržovės.

Savaitgalio dienos

Kažkokie vaisiai (tik abuoliai arba tik kriaušės, arba tik persikai, ar tik abrikosai).


KETVIRTOJI SAVAITĖ
Minimus produktus turite pasiskirstyti per visą dieną, nevalia valgyti daugiau, tačiau valgymo laikas neribojamas ir nenurodomas.

Pirmadienis

4 riekelės keptos arba virtos mėsos, arba ¼ virtos vištos;
3 pomidorai, 4 agurkai;
1 tuno savo sultyse skardinė;
1 skrudinto batono riekė;
1 apelsinas arba greipfrutas.

Antradienis

2 gabalėliai virtos arba keptos mėsos (daugiausiai 200 gramų);
3 pomidorai, 4 agurkai;
1 skrudinto batono riekė;
obuolys arba kriaušė, arba 1 riekė arbūzo, arba vienas apelsinas ar greipfrutas.

Trečiadienis

1 šaukštas varškės arba balto sūriaus;
maža lėkštutė virtų daržovių;
2 pomidorai ir 2 agurkai;
1 skrudinto batono riekė;
1 skrudinto batono riekė;
1 apelsinas arba greifrutas.

Ketvirtadienis

½ virtos arba keptos vištienos;
3 pomidorai, agurkas;
1 skrudinto batono riekė;
1 apelsinas arba greifrutas.

Penktadienis

2 virti kiaušiniai;
1 salota, 3 pomidorai;
1 apelsinas arba greifrutas.

Šeštadienis

2 virtos vištienos krūtinėlės
1/8 kilogramo varškės arba brinzos sūrio;
1 skrudinto batono riekė;
1 pomidoras, 2 agurkai;
1 apelsinas arba greifrutas.

Sekmadienis

1 šaukštas varškės;
viena tuno savo sultyse skardinė;
maža virtų daržovių lėkštė;
2 pomidorai, 2 agurkai;
1 skrudinto batono riekė;
1 apelsinas arba greifrutas.



DĖMESIO!

Jeigu parašyta, kad reikia valgyti mėsos, vadinasi privalote valgyti mėsą, jeigu žuvies – žuvį.

Virtos daržovės – visos kokias tik žinote daržovės, išskyrus bulvės.
Sūris – ne riebesnis nei 16-17%.

Jeigu nustebote, kodėl ši dieta vadinasi kiaušinių dieta, nors jų ne tiek ir daug, tai įsidėmėkite mokslininkų pateiktas išvadas – moterys, kurios pusryčiams valgo kiaušinius, lieknėja 65% greičiau ir sėkmingiau nei tos, kurios renkasi kitokius pusryčius.


Dar vienas trumpesnis dietos variantas,gal kam labiau patiks mirksiukas.gif http://skonis.lrytas...-kilogramu.htm-
---------------------------------------

GERO IR MALONAUS VISOMS BENDRAVIMO. DŽIUGINANČIŲ REZULTATŲ. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 07 gruodžio 2016 - 21:19
,, Labas,
nei kepiau,nei valgiau,o siandien ryte 0.Nu kodel taip nekrenta blink.gif ?Miego stygius gali tai itakot?Ieskau kaltu tongue.gif ''


O as ir valgiau ,naikinau iki galo ir ryte -700g tongue.gif Na bet pas mane ohoho kiek pripliusuota, tai ir krenta rolleyes.gif
Siandien pirma negriesna diena gavos didis.gif Va tik vandens negeriau ax.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

na, kaip gyvenat? as jauciu atradau stebuklinga lieknejimo buda biggrin.gif nezinau, jau tiek dietu esu bandzius, bet dazniausiai efektas laikinas, laikaisi laikaisi, savaite dvi, o poto paslisti ir vel viskas grizta. Kaip zinia buvau jau kelis menesius pastrigus ant 72-73, vos vos dasivarydavau iki kokiu 70,8 ir poto vel ziurek pora laisvesniu dienu ir vel 73. Jau tikrai neviltis buvo ka cia daryt, ieskojau internete info kaip numest, ka valgyt, ko nevalgyt, gal dar kokia dieta nebandyta pradeti, zodziu... visai atsitiktinai narsant youtube atradau sia mergina ir jos video bigsmile.gif Nu zinokit sugunde, atsisiunciau as ta Fitness pal programele, pradejau skaiciuot kalorijas, pradejau darytis low carb ir high carb dienas, dabar jau pora savaiciu praejo, tai nuo 73,1 esu jau 69,6 bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ir kas geriausia - as nesijauciu kad laikyciausi kazkokios dietos bigsmile.gif ir neisbraukiau is savo mitybos nieko ko negaleciau valgyt, tiesiog tuos skaniuosius dalykus (sokolada ledus bandeles ar traskucius) leidziu sau tik per high carb dienas, aisku viska sveriu ir skaiciuoju su programele kad zinociau kiek ko suvalgiau ax.gif
Atsakyti
Sveikute smile.gif Kazkada ir as kcal skaiciavau,geras sprendimas,bet...Matai kai su amziumi procesai suleteja,o kaupimas pagreiteja reikia grieztumo tongue.gif Kai pasieksiu norimo rezultato skaiciuosiu ir as kalorijas. smile.gif
Saunuole,geras rezultatas 4u.gif As tiek prisiauginau,kad dabar dietinimosi likotarpis nusites laaaaaabai ilgam biggrin.gif Jei jau organizmas linkes i tukima atsipalaiduot negalima-faktas rolleyes.gif O as dar nervus ir stresiukus uzryju bash.gif ,veliau aisku kas buna tongue.gif
Smagu ,kad pasirodai ir dar su gerom naujienos drinks_cheers.gif Mus paskatini pasitempti,sugenini biggrin.gif
Oneiga ,po saziningos dienos pas mane +100g,vo taip blink.gif
Atsakyti
Pas mane siandien -500g.Bet va ka tik suedziau bulka,nes labai alkana grizau,tai ryt bus +.
Mute,kaip cia taip gavosi,kad po saziningo laikymosi +?

as**,o kaip ta programele parsisiust?Idomu ir man pasidare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2016 12 08, 18:22)
Pas mane siandien -500g.Bet va ka tik suedziau bulka,nes labai alkana grizau,tai ryt bus +.
Mute,kaip cia taip gavosi,kad po saziningo laikymosi +?


Pliusas turbut del vandens negerimo ir miego trukumo ax.gif
Siandien antra sazininga diena ...tik be H2O blush2.gif Dabar kepuos pora kiaulienos nugarines kepsniu,su lasiniu ir kaulu ir svogunu biggrin.gif Jokiu saldumynu ,jokiu bulku ir t.t.-turbut surimtejau tongue.gif
Pietums buvo 4 dideli gerai sunoke kiviai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 08 gruodžio 2016 - 21:04
Labas rytas smile.gif -900g thumbup.gif Ryta pradejau nuo stiklines vandens tongue.gif Taisausi!
Idomu kiek per sia savaite kg neliks,dabar -2,1kg.
Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2016 12 08, 17:22)

as**,o kaip ta programele parsisiust?Idomu ir man pasidare biggrin.gif

as is cia siunciaus
galima ir paciam kompe uzsiregistruot, nebutinai appse, https://www.myfitnesspal.com/ tik gal su telefonu patogiau naudotis, galima praskanuot iskart barkoda ir isivedi tik svori kiek suvalgai
Papildyta:
QUOTE(Mutė @ 2016 12 08, 12:27)
Mus paskatini pasitempti

tikiuosi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mutė @ 2016 12 09, 10:39)
Labas rytas smile.gif -900g thumbup.gif Ryta pradejau nuo stiklines vandens tongue.gif Taisausi!
Idomu kiek per sia savaite kg neliks,dabar -2,1kg.

sauniai thumbup.gif as ir pradejau paprasto vandens daugiau gert
Atsakyti
Na ka,trecia diena baiginejasi,jokiu nukrypimu dar neturejau.Va tik valgymu laikai pasislinko i vakara.Tik dabar atsisildau panangasijos file.Pietums kepiausi du xl kiausinius,viriausi puse kalafioro.Vakarienei prie zuvytes zali kalafiorai ir kokie 4 mandarinai.Pastaruosius dabar neuzilgo suraitysiu tongue.gif
Idomu ar pavyks per sia savaite netekti 3kg ax.gif
Rytojaus pietums apelsinai.Prisiminiau,kad su citrusiniais lengviau svoris issijudina biggrin.gif
Atsakyti
oi o as tai jau "prisukau" kaloriju sian, turejo buti "kudesne" diena, bet jau gavos tai arti 2000 blink.gif biggrin.gif

ai beje, gal kam bus idomu, radau tokia formulyte, kaip pasiskaiciuoti kiek turim suvartot kaloriju
447,593 + (3,098 x ugis cm)+(9,247 x svoris kg) - (4,33 x amzius metais)
toliau gauta skaiciu dauginam atatinkamai koks fizinis aktyvumas
1,2 sedintiems(jokio sporto)
1,375 lengvas fizinis darbas/aktyvumas 1-2k.p.s. sportas
1,55 vidutinis fizinis aktyvumas 3-4k.p.s
1,75 labai aktyvus 5-7k.p.s.
1,9 fizinis darbas +fizinis aktyvumas/sportas 5-7k.p.s.


tai gautas skaicius yra dienos norma jei nei metam, nei priaugam svorio. Norint mest reik sumazint kokiais 2-3 simtais (max galima atimt 500, daugiau nepatartina, kad organizmas nepereitu i kaupima).

man gaunasi 1752, ir cia be jokio fiz aktyvumo, tai kudejimui lyg ir pakaktu 1300-1500 bigsmile.gif tai visai neblogai, nebadas biggrin.gif

Atsakyti
Nezinau,sudetinga man cia su tuo kaloriju skaiciavimu,o gal per didele tingine esu biggrin.gif

Mute,aplenkei mane visu 100g.As kol kas tik 2kg numeciau,bet kavineje suvalgiau pyrageli,o namie dar ir keli sumustiniai su bulkyte ir desryte sulindo.Pliuso nelaukiu,bet garantuotai bus.Matyt ir man teks didesniu sukneliu eit pirkt tongue.gif

as**,paziurejau lentele,na Tu ir sugebi.Tikrai jau daug numetei.Ot ka reiskia jaunyste 4u.gif
Atsakyti
Tikrai nebadas biggrin.gif Bet va jei tas kcal gausi is bulkyciu ir saldainiu tikrai nesukusi.
As tai savo kailiu istyrinejau,kad vakare griesyt galima baltyminiais produktais(be cukraus,o tai ledu prisiraityciau,nors kazkada taip ir dariau tongue.gif ).
As**,kaip matau savaitgalinis paisdykavimas niekur nedingsta mirksiukas.gif biggrin.gif
Man geda pries jus,kad sitaip nusiritau...dabar bandau istvermingai rimtet-sekasi... kolkas bigsmile.gif
Ir zuvytes tik viena nemaza file tesuvalgiau,mandarinu tai kieki padidinau tongue.gif
Dabar arbatos dar pagersiu ir leksiu arciau lovos,toliau nuo pagundu.
Papildyta:
QUOTE(Oneiga @ 2016 12 09, 22:32)
Nezinau,sudetinga man cia su tuo kaloriju skaiciavimu,o gal per didele tingine esu biggrin.gif

Mute,aplenkei mane visu 100g.As kol kas tik 2kg numeciau,bet kavineje suvalgiau pyrageli,o namie dar ir keli sumustiniai su bulkyte ir desryte sulindo.Pliuso nelaukiu,bet garantuotai bus.Matyt ir man teks didesniu sukneliu eit pirkt tongue.gif

as**,paziurejau lentele,na Tu ir sugebi.Tikrai jau daug numetei.Ot ka reiskia jaunyste 4u.gif

Kur aplenkiau unsure.gif kai atauginsi iki 78 tada galesi lygint biggrin.gif Tai manes palauksi kol daroposiu iki Tavojo svorio mirksiukas.gif


Papildyta:
As**,tikrai grazi Tavoji liniuote,apsipavydejau rolleyes.gif Ziurek nesugalvok atsipalaiduoti,o tai bus kaip man!!!!!!!!!!!
Atsakyti