Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Gal ir neblogai butu, kad paskaitytu, gal nustotu tas bulkas namo nest lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o bandele liko nepaliesta, uzsisukau siandien, visus namus issikuopiau, tai dabar sedziu ir kefyra gurksnoju visa nusikalus smile.gif tai kas dar ryt i antra savaite mirksiukas.gif
Atsakyti

Kiaušiniai pusryčiams išvirti, vyšnios, persikai, nektarinai pietums bei pavakariams sudėti, stirnienos kotletukai orkaitėj vakarienei paruošti... Kaip ir pirmai dienai pasiruošusi jaučiuosi :D Tikiuosi po tokių menkų pietų nepramuš kirminas vakare :)

Kaip ir pavakariai pagal meniu nepriklauso.. bet aš pėstute namo einu (apie 5 km), tai man pasisotinti norisi  :unsure:​ 

Atsakyti
blink.gif wub.gif kokia vakariene rolleyes.gif Jau medziotoja namie turi bigsmile.gif
O as muset ryt i pirmaja ,vistik vakar ziauriai nusidejau,nenusipelniau antrosios...o taip jau norejau ax.gif
Atsakyti

blink.gifwub.gifkokia vakariene rolleyes.gifJau medziotoja namie turi bigsmile.gif
O as muset ryt i pirmaja ,vistik vakar ziauriai nusidejau,nenusipelniau antrosios...o taip jau norejau ax.gif

neturiu :D tėčiui pažįstamas stirniukę atvežė... aš kalakutieną labiausiai mėgstu, kartais vištieną... O kitų mėsų man gali ir nebūti :) Bet, kai jau yra, tai neišmesi :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rebutia: [b!]Šiandien[/b!], 21:46