Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

QUOTE(Oneiga @ 2018 07 13, 20:27)
<p>Mergos,nu visokias nesamones mes cia valgom ,bet kad ledus kondensuotu uzsipilt,va cia tai atradimas lotuliukas.gif</p>
<p> </p>

As visaip valgydavau, zmones taip nevalgo kaip as valgiau, apsirijele be saiko jausmo biggrin.gif ir visokius mixus biggrin.gif
Atsakyti
Rebutia,prisijunk,o tai mes jau baigiam ,,pasileist".Jei pasiseks rimtai laikytis tai visai rimtai sukusi mirksiukas.gif Bet jei kaip mes...tai tada ilgai cia ant kiausiniu tupesi biggrin.gif
Kiek sveri,su kuo lenktyniausi mirksiukas.gif pas mus dvi lenvosios kategorijos ir mes su Jurgiskiu sunkesniosios tongue.gif
Kas del batono,tai paskrudintas jis labai skanu,ypac kai negalima jokiu bulkyciu,pyrageliu.O ir kiausiniai nEra taip baisu kaip atrodo.As DEl ivairumo juos pasikepu.Aisku kai laikiausi pati pirma syki tai viska dariau pagal taisykles ax.gif Tada ir rezultatas buvo grazus rolleyes.gif

Oneiga,nu ir atmintis pas Tamsta blink.gif
Papildyta:
QUOTE(wixxxx @ 2018 07 13, 22:29)
As visaip valgydavau, zmones taip nevalgo kaip as valgiau, apsirijele be saiko jausmo biggrin.gif ir visokius mixus biggrin.gif

Kaip visa tai pazystama ax.gif
Papildyta:
Doroju antraja zuvyte blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 13 liepos 2018 - 21:39

Tai kaip gali tokiu perliuku neatsimint :D Prisimenu,kad ir saviskei si recepta sakiau,nes ji pienisko sokolado megeja  :rolleyes:

Atsakyti
Daber prisiminiau,ji mano juodaji nusiciupus nakino ir bambejo,kad koks kartus,o veliau kondensuotu ,,pataise'' biggrin.gif
Papildyta:
gurksnoju metu arbata,bandau zuvi nuplaut...ir koks kipsas mane sugunde ta antraja pribaigt hmm.gif visai nenorejau,o dabar feee..
Papildyta:
kazko truko,ogi apelsina uzmirsau...ex as..einu lupt,gal jis nustums ta zuvies skoni..
Atsakyti

Rebutia,prisijunk,o tai mes jau baigiam ,,pasileist".Jei pasiseks rimtai laikytis tai visai rimtai sukusi mirksiukas.gifBet jei kaip mes...tai tada ilgai cia ant kiausiniu tupesi biggrin.gif
Kiek sveri,su kuo lenktyniausi mirksiukas.gifpas mus dvi lenvosios kategorijos ir mes su Jurgiskiu sunkesniosios tongue.gif
Kas del batono,tai paskrudintas jis labai skanu,ypac kai negalima jokiu bulkyciu,pyrageliu.O ir kiausiniai nEra taip baisu kaip atrodo.As DEl ivairumo juos pasikepu.Aisku kai laikiausi pati pirma syki tai viska dariau pagal taisykles ax.gifTada ir rezultatas buvo grazus rolleyes.gif

 

 

Rimtai, tai gal ir neišeis :unsure: dar nei vienos dietos neišėjo laikytis nepatobulinus pagal save :D ar nepaklydus vakarui kitam į šoną :D todėl namie stengiuosi nieko neturėti nereikalingo... bet parduotuvėj paslystu :D ypač kai mylimas PMS ateina :D tada lankom einu kaip turi būti :D :D :D

O dėl batono.. kartais nuo jo mane išberia :D kartais ne.. tai stengiuosi per daug ir nevartoti, nes niekad nežinai, ant veido bus pora spuogų ar ant rankos daug... o gal nieko :D

Nežinau su kuo aš čia lenktyniausiu, ryte rodė, kad 75,4... bet sakyčiau neblogai, prieš atostogas buvo 74,3.. bet vos ne visas 9 dienas bent kartą į dieną buvo makdonaldas, picos, burger king, kebabai ir pan. :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rebutia: 13 liepos 2018 - 21:56

Labas rytas, -200g :) sveika prisijungus Rebutia :4u:

Atsakyti
Sveikos,pas mane 0 ax.gif Nereikejo vakar persivalgyti,oi nereikejo..Jurgiski,jauciu,kad mane aplenksi unsure.gif Pas man77,3 kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 14 liepos 2018 - 11:34

Pas mane irgi 0.

Bet jau Jurgiskis,kad isivaziavo :4u: Kiba vyras bulkyciu namo nebenesa :D

 

Atsakyti
Paleisk jos vyra ,tegu su bulkom grizta namo,o tai Jurgiskis verziasi i prieki blink.gif
Kaip skaniai sulindo tie plokstieji persikeliai,vakar du nugvelbiau,dar nepilnai sunoke buvo,o siandien tiesiog m..mm... wub.gif Reikia lekt is namu kol nesusivirskino tongue.gif Gal nuvaziuot is sodo agurku parsitempt,svogunu laisku pasiskint ax.gif Pastarieji jau i pabaiga,kazkaip anksti nulinko.Po lietaus turbut juos rasiu priplotus prie zemes.Sulaukus sauletu dienu teks turbut raut ir dziovint.Kaip pas Tave svogunai ir cesnakai,kada rausi?
Atsakyti

Aha,taip imsiu ir paleisiu.Kad Tu nuciuptum :P ?

Svogunai dar zali,bet cesnakai,tai gelsta.Gal rugpjucio pradzioj rausiu,net nezinau.

As taip tingiu dirbt siandien,taip tvanku.Pabijojau lietaus,niekur is namu neisjudejau,o dabar siuntu.Aprekiau visus i vaikstau nosi suraukus.Kaltu ieskau :D​ 

Atsakyti
biggrin.gif ,tai kaip cia dabar,kokia bite ikando,gal alkana mirksiukas.gif
As niekur nespejau isjudet,lietus kad uzlijo,sedziu susiruosusi i PC,reikia orhidejas persodint,vos saknu nesupudziau...laukiu kol lietus baigsis.Irgi nieko veikt nesinoris.
Spejau saldiklyje rukyta kumpi susirast,buvau ji ten paslepus ir pamirsus...dabar jau jo neber rolleyes.gif Gavosi kumpio karpacio biggrin.gif

Atsakyti
..ir kada griaustinis liausis griaudes ir lietus lyjes....Oneiga,ne viena Tu cia pasiutus,dangus irgi baras biggrin.gif
Atsakyti