Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

O žalias burbuoles ar virtas/keptas? :) Nes man skaniausia žalios, bet gal nnemoku skaniai kaip paruošt :)

Atsakyti
Kokias 5-7 min. paverdu, tada truputeli uzdedu sviestuko ir druskytes ax.gif zaliu nebandziau.
Atsakyti
Turbut ,kad virtas ax.gif o ar su sviestu ir druskyte ?Man butent tokie laaabai tinka tongue.gif Jau senokai bevalgiau,dabar ledai mane suzavejo,niekaip negaliu nuo ju atsitraukti biggrin.gif Beje puse ledo neisgyveno flirt.gif
Vakarienei pora kotletu suvalgiau,tikiuosi,kad sotumas iki 24valandos neprdings,kitaip bus nekas....
Kotletus su moliugu dariau,nu zinokit labai skaniai gavosi,ne nesitikejau bigsmile.gif Buvo like moliugienes,tai ja suverciau i malta mesa.Tokie sultingi ir purus gavosi,o ir skonio gero,moliugo nesijaucia visiskai.
Atsakyti

Labas rytas,

kelkites kavos gert☕,kiek galima miegot :rolleyes:

Su svoriu pastrigau.Jei ir toliau taip bus - kersysiu.Kepsiu bulvynius blynus :D

Noriu vasaros.Tada nereiktu pirkti palto,kurio as nerandu,nes nezinau kokio noriu :unsure:

Ot problemos nuo pat ryto :D

Atsakyti
labas rytas, minus 800, o mane paskutiniu metu ant lasiniu traukia biggrin.gif kazi ka cia gali reiksti? hmm.gif

QUOTE(Oneiga @ 2018 10 11, 06:49)
<p>Labas rytas,</p>
<p>kelkites kavos gert☕,kiek galima miegot rolleyes.gif</p>
<p>Su svoriu pastrigau.Jei ir toliau taip bus - kersysiu.Kepsiu bulvynius blynus biggrin.gif</p>
<p>Noriu vasaros.Tada nereiktu pirkti palto,kurio as nerandu,nes nezinau kokio noriu unsure.gif</p>
<p>Ot problemos nuo pat ryto biggrin.gif</p>

gerai gerai, lauk manes, as dar koki gera kila turiu numest kad tave pasivyt biggrin.gif
Papildyta:
reiks pabandyt ta kukuruzu burbuole, niekad nebandzius, jauciu patiks rolleyes.gif

mano pusryteliai - verduos kopusta su petrazolytem, atsipjausiu lasinio gera gabala ir dar yra like keli kalakutienos troskinuko gabaliukai, niaaammm, valgau ir liekneju biggrin.gif
Atsakyti
76,9 kg +300g verysad.gif(( ,Oneiga,cia Tu man vakar priburei,kad ledai neisgyvens-neisgyveno ir pripliusavo devil.gif Viskas,nebepirksiu daugiau ju,dukra vakar vakare valgo ir sako,kad neskanus...po to akys praregi ir pamatau,kad jis netgi ne su klevu sirupu o su medumi!Nu zodziu ,praregejau ir gal.. buuuuut suprotingejau ir daugiau ledu nebepirkinesiu...gallll... tongue.gif
Pusryciai tvarkingai su virtais kiausiniais,balinta kavyte,va tik greipfruta pamirsau...O pietums turbut obuoliai su avietem-sode darbuosiuos tai kas po ranka papuls ta ir suvalgysiu tongue.gif
Vakarienei malta mentes mesyte,arba vakarykstis kotletukas.Ir vandens reikia pagert,vakar visai negeriau ax.gif
Paltuka tiksliau puspalti nusipirkau,bet va su batais problem...kaip ir turiu,bet blauzda netelpa,vis dar nesukudinau...tad negali dar orai atvesti kol kojos nesukude biggrin.gif
Atsakyti

Koki,kur,kaip? :D

Nu kodel pas Tave viskas geriau :frusty: ?????Ir zandus,ir blauzdas turi,o as tik pilva :zoo_taz:

Susinervavau,einu cebureku pasidarysiu ir priesiu :beee:

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2018 10 11, 14:09)
<p>Koki,kur,kaip? biggrin.gif</p>
<p>Nu kodel pas Tave viskas geriau frusty.gif ?????Ir zandus,ir blauzdas turi,o as tik pilva zoo_taz.gif</p>
<p>Susinervavau,einu cebureku pasidarysiu ir priesiu beee.gif</p>

..ir pilva dar turiu mirksiukas.gif O tai kas cia gero is tu blauzdu?!suprantu kur raumuo tai gerai,bet ten kur ta raumeni prispaudes lasinys slepia bloooogai!!!Tas pats ir su rankom doh.gif
O as cebureku galiu bigsmile.gif uzlekciau biggrin.gif jatau kaip nooooriuuuuuuuuuuuu...o tai tie obuoliukai taip pravale skonio receptorius,net nuo isivaizdavimo jau kvepia ir burnoje jauciu cebureka tongue.gif
Atsakyti

Atvaryk,cebureku palikau.Bevalgydama papasakosi kur ir koki puspalti nusipirkai. :)

Man storesnes blauzdos graziau ir jokiu ten lasiniu ant ju nesimato.Ir batai visi graziai atrodo...Ai,ka cia aiskint,nieko Tu nesipranti apie blauzdas,zandus,nu ir dar kava :P  :D

Padazo prie cebureku reik,ar ne?Padariau.

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2018 10 11, 16:56)
<p>Atvaryk,cebureku palikau.Bevalgydama papasakosi kur ir koki puspalti nusipirkai. smile.gif</p>
<p>Man storesnes blauzdos graziau ir jokiu ten lasiniu ant ju nesimato.Ir batai visi graziai atrodo...Ai,ka cia aiskint,nieko Tu nesipranti apie blauzdas,zandus,nu ir dar kava tongue.gif  biggrin.gif</p>
<p>Padazo prie cebureku reik,ar ne?Padariau.</p>

Nu nebesuspejau cebureku,ane? ax.gif Siandien niekur per savo panelyte nespejau....
O kas per padazas?Tiktu ir su ir be smile.gif
Kepu kotletus,jau taip reikia greiciau uzvalgyti,o tai keli sausainukai ibego blush2.gif Taip noreciau sia savaite 75,9 pamatyt rolleyes.gif
Atsakyti

Aš ir blauzdų dažnai neįkišu.. Šiemet Airijoj matavausi 2 batus, ir į abejus tilpau :D Matyt ten storablauzdžių daugiau :D :D 

Aš šiand išgyvenau su 3 kriaušėm, keliom vynuogėm, 700 ml kopūstų sriubos ir koše makaloše - svogūnai+morkos+pomidorų padažas. Nežinau kaip jums, bet man pomidorų padažas dietinis dalykas :D :D :D Tikiuosi ryt pamatysiu minusą, na bent jau atsikratyt užtektų 2 dienų pliuso :)

Atsakyti
...as mastau,kad jau reiketu kokius ivyniojimus blauzdom daryt,gal taip greidziau sukudinciau jas rolleyes.gif
Siandien trauksiu batus,ziuresiu kiek cm reikia nunaikinti.
Paskaiciau apie kose makalose ir tiek ideju kilo,dabar lauksiu virtu darzoviu dienos. tongue.gif Galejau morku i kotletus prikraut,ot nepagalvojau...
Atsakyti