Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

PAsidalink idėjomis :) Man virtos daržovės beveik visos neskanios :D bet gal rasiu, ką skanaus, ko dar nežinau :)

Atsakyti

Padaza ceburekams sumakaluoju is majonezo,pomidoru padazo,grietines arba graikisko jogurto ir cesnako.

 

Atsakyti

O va po patažo recepto, jau ir aš čeburėkų noriu :) NOrs gal prieš 3 metus paskutinįkart valgiau. Arba kibinų dar visai norėčiau :D

Atsakyti

Ponios,kibinu siandien nebus :P .Prasom „ant cebureku ”su padazu  :D

Siandien kaip tik galvojau kibinus ar ceburekus gamint.Kibinai ilgiau,tai patingejau.

Kazin ar tik Mute nekemsa kokiu ledu :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oneiga: 11 spalio 2018 - 20:40
QUOTE(Oneiga @ 2018 10 11, 22:37)
<p>Ponios,kibinu siandien nebus tongue.gif .Prasom „ant cebureku ”su padazu  biggrin.gif</p>
<p>Siandien kaip tik galvojau kibinus ar ceburekus gamint.Kibinai ilgiau,tai patingejau.</p>
<p>Kazin ar tik Mute nekemsa kokiu ledu hmm.gif</p>

...ne ,svajoju ir mintyse kemsu Tavuosius kibinus,man ir be padazo gerai jie lenda biggrin.gif Ryt turbut bus pliusas,busiu as ju padauginus tongue.gif Jau nebepamenu kada ju bevalgius,reiketu kada prisiversti seimynai svente ceburekine suruost biggrin.gif
Atsakyti

O as ne svajonese,bet rimtai prikimsau.Dabar turiu +500g :unsure: .

Labas rytas.

Atsakyti

Pa stave bent nuo cebureku, o pas mane is kur tiek :D Jauciu miego trukumas ateina pliusu ant svarstykliu :) 

Atsakyti
labas rytas, na ir as mintyse pasivaisinau tais ceburekais, man jei dietiskai suveike biggrin.gif sian -200

Oneiga, kiek sveri, gal jau mane pasivijai? mirksiukas.gif as dabar 71
Atsakyti

Siandien 70,7 :unsure: Ir labai valgyt noriu.Kiausinius sukimsau 3 ir dar su duona.Nu gal nemirsiu is bado :D

Atsakyti
+600g, blink.gif viskas,nebgaliu ne mintyse cebureku valgyt tongue.gif Vakar rukytos sonines padauginus busiu ,dar ir italisku sausaineliu..ax.gif
Reiketu viena karta pradet rimtai vandeni gert,viso to apsirijimo priezastis-vandens negerimas! umn.gif Va tik kaip ... ax.gif
Atsakyti

Ne velnio.Bandziau gert - edu vis tiek :irnesakyk:

Atsakyti
...SIANDIEN PIETUMS IMPROVIZACIJA....mocarela su pomidorais ir riesutai su kava tongue.gif
Ruosiuosi i soda,nuvaziuosiu viena ir padirbesiu-pasportuosiu nuo dusios,gal nukratysiu koki kilograma biggrin.gif
Ir jokiu net isivaizduojamu gardesiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 12 spalio 2018 - 13:03