Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Aš tai ne šaunuolė :D šiand +100.. ryt sunku pasakyt :D :D :D diena neįpūdinga :D atsikėliau jau alkana, tai nu taip ir gavosi, kad dramblį bandžiau suėst :D :D :D

Atsakyti
Jums visoms dar galima paisdykaut,juk man reikia jus dasivyt ir gal kaip nors aplenkt ax.gif
Atsakyti

Aš tikiuosi, kad per atostogas kišdama jūros gėrybes pilnais žandais sukūsiu :D :D :D kad jau čia nepavyksta, gal kitur pavyks :D :D :D gražios svajos :D :D :D

Atsakyti
QUOTE(Mutė @ 2018 10 17, 19:28)

Jurgiski,kur dingai,gal su as** bulkutes su kavute raitot biggrin.gif


xixi, kaip zinodama biggrin.gif dukra vakar ikalbejo nutelos pardej paimt, tai abidvi priraitem batono su kremu, jetus, tai net vakarienes nebevalgiau, o ir sian ant svarstykliu nelipau, grauziu kopusta pusryciam, kalte ispirkineju biggrin.gif

sveikos 4u.gif
Atsakyti

Sveikos,

apskritas nulis.Nu bet as Mutes laukiu :D

Rebutia, leksi kur silta?

Su tuo aplinkos tvarkymu, tai ne kazka.Pradedu, metu, vel pradedu.Ai...Cesnakus pasodinau, jei ka :D

Atsakyti
Sveikos smile.gif siandien sprendziau dilema,dvi el.svarstykles skirtingai rodo blink.gif .Vienos
rodo 75,7kg,tai gautusi -1kg,o tai labai man patiktu tongue.gif Kitos 76,4kg,tai butu -300g.Issitraukiu mechanines svarstykles,o su jomis ir toki ir kitoki svori radau biggrin.gif Nu nezinau dabar kaip elgtis,ar cia dziugauti ar sakyti ex tik tiek hmm.gif
Prisidaviau rezultatus,lauksiu rytojaus rezultatu ir tada bus aiskiau,turbut tongue.gif
Oneiga,kokia Tu draugiska-lauki 4u.gif Ir kokios mes vienodos tongue.gif as sode taip pat elgiuosi-ciumpu viena darba-metu,kimbu i kita-vel numetu ax.gif Dar cesnaku nesusodinau,sakiau sukisiu i naujai susodintas braskes,taip sutaupysiu vietos .Tarpai tarp sodinuku nemazi,pakeltos lysves,gal pasiteisins mano sprendimas.
Patiko man ta antroji savaite smile.gif Jau buvau pavargus nuo tos pirmosios,dabar gal su antra gyvensiu lotuliukas.gif
Atsakyti

Prisiedziau meduoliu :unsure: Bet as tai ju net nemegstu.Jau viskas man, visai kvankt :hmm: ?

Noriu kavos ir pries saulute sedet, o galimybes neturiu :D

Atsakyti

:yahoo: jau gavau teisiteisingos kavos puoda.

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2018 10 18, 14:52)
<p>Prisiedziau meduoliu unsure.gif Bet as tai ju net nemegstu.Jau viskas man, visai kvankt hmm.gif ?</p>
<p>Noriu kavos ir pries saulute sedet, o galimybes neturiu biggrin.gif</p>

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai biggrin.gif
O as kaip didziausia griekeli obuoliuka grauziu it jau,kad kalta jauciuos tongue.gif
Lekiu i soda,kaltes kiek ispirksiu ax.gif saulutei save parodysiu biggrin.gif
Atsakyti

Šiand vėl +100 g... Vakarienei fritkės, bet keptos orkaitėj, tai iškart beveik dietinis maistas :) 

Oneiga, jap kur šilčiau, į Kanarus :) 

Atsakyti
Aha,tai cia tada pries atostogas pasipildai,kad ten galetum apie edesi negalvot tongue.gif Deginsi atsargas,grisi kudute mirksiukas.gif EX...
As vakariene du kartus dariaus,nezinau kaip cia ryt bus ax.gif Pasikepiau pora kiausiniu-maza,tada dar pora-beveik gana,beeeeet...nu kazko norisi tongue.gif po sodo apetitas sukiles essen.gif Sedziu ir misliju ka cia tokio nekalto sukrimtus rolleyes.gif
Jurgiski,islysk!Kiek sveri,kiek man dasivijimui liko numest?
Tokia mintis toptelejo;o ka jei kiekviena diena imt meniu is skirtingu savaiciu hmm.gif
Einu morku skust,gal padirbejus praeis noras kazka sunaikinti.Verdu ziemai makalose is pomidoru,papriku,morku ir dar ten is kazko-pasiskaitysiu,o tai pamirsau tongue.gif
Atsakyti

Aha,tai cia tada pries atostogas pasipildai,kad ten galetum apie edesi negalvot tongue.gifDeginsi atsargas,grisi kudute mirksiukas.gifEX...
 

 


Tai kad svajoju jau dabar  :D krevetės, kalmarai, krabai, omarai :D :D :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rebutia: 18 spalio 2018 - 20:50