Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

79,1kg blink.gif ot prisidirbau blink.gif Griztu rimtai prie kiausiniu,labai rimtai,nebenoriu i 8 pereit fear.gif
Atsakyti

O aš žiūriu, bandau nesąmonių nevalgyt ir vistie, svoris tik didėja. Mistika... jau nebežinau ką daryti :D nebent apsiėsti iš nuoskaudos :D

Atsakyti
QUOTE(Rebutia @ 2018 10 15, 23:30)
<p>O aš žiūriu, bandau nesąmonių nevalgyt ir vistie, svoris tik didėja. Mistika... jau nebežinau ką daryti biggrin.gif nebent apsiėsti iš nuoskaudos biggrin.gif</p>

Ai geriau neapsiesk,as jau apsiedziau,dabar save edu uz tai tongue.gif Siandien dukra parvilko visa desra ledu-atsisakiau,dar kazkokios koselienos is zirniu privire-atsisakiau,katik ledu isimete-atsilaikiau didis.gif Jau kaip laukiu rytojaus sverimosi,juk net vandens 5stiklines per diena isgeriau smile.gif Beje,startavau su antra savaite ax.gif
Atsakyti

Labas rytas, ateinu nudelbus akis.72,2kg :unsure: Pirmos savaites pirmadienis!

Mute,bet tai kokia valia.Paskolink ir man jos,ka????

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oneiga: 16 spalio 2018 - 08:53
sveikos, o man sian nulis unsure.gif
Atsakyti
-1,4kg ,va ir isbeginau beveik 1,5litru biggrin.gif Vel 77,7kg tongue.gif
Na ka,gera pradzia puse darbo,siandien reiketu neatsipalaiduot,gal tada vel iki 74,9 grizciau rolleyes.gif
Atsakyti

Laba,

 

šiandien pas mane minus kažkiek.. nepamenu kiek vakar buvo :D Tai arba minus 300 arba 600... 

 

Paskutiniu metu esu priklausoma nuo džiovintų sūriukų.. Kiekvieną vakarą po vieną sudoroju... kažkaip patraukė :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rebutia: 16 spalio 2018 - 20:15
QUOTE(Rebutia @ 2018 10 16, 22:14)
<p>Laba,</p>
<p> </p>
<p>šiandien pas mane minus kažkiek.. nepamenu kiek vakar buvo biggrin.gif Tai arba minus 300 arba 600... </p>
<p> </p>
<p>Paskutiniu metu esu priklausoma nuo džiovintų sūriukų.. Kiekvieną vakarą po vieną sudoroju... kažkaip patraukė smile.gif</p>

Cia teisingas uzkandis mirksiukas.gif
Antra diena be grieku ir su keliom stiklinem vandens smile.gif Gal ir ryt svarstykles padziugins rolleyes.gif
Atsakyti

Labas rytas,

-700g.Su mazais nukrypimais :rolleyes: .Sausainiukai, surelis, kumpio gabalelis.

Atsakyti
Laba smile.gif -1kg smile.gif 76,7kg.Kad taip dar pora kg rolleyes.gif
Pas mane jokiu nukrypimu nebuvo,va tik vandens mazokai isgerta,pietus velyvi,velyva vakariene ir vietoj griekeliu naktinis pomidoras ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 17 spalio 2018 - 10:39

Bet kokios jūs šaunuolės :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Rebutia @ 2018 10 17, 21:02)
<p>Bet kokios jūs šaunuolės 4u.gif </p>

O pati kaip? mirksiukas.gif
Siandien labai dideli vistienos ketvirti surijau,nu jau laaaabai dideli,namines vistos...nezinau ar stipriai nepadauginus busiu unsure.gif Kai saziningiau pora dienu pasilaikiau jau ir bijau ka netaip padaryt tongue.gif
Vakariene suvalgyta:pasikepiau 2XL kiausinius,beliko greipfruta sudorot ir bus viskas.Tada sekmingai virtuves zona apeit biggrin.gif
Jurgiski,kur dingai,gal su as** bulkutes su kavute raitot biggrin.gif
Oneiga,turbut po darzus kapstaisi,ruosi zeme ziemai mirksiukas.gif As kazkaip nesusitvarkau vis....laukiu turbut kol orai atsal,subjurs,..tada varvancia nosim darbuosiuos tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 17 spalio 2018 - 19:29