Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Laba, 

Nezinau kiek sveriu, bet jauciu pliuse sedziu :)

Ikira, kaip atrodo tavo dienos meniu? :) 

Atsakyti
87,6kg savaites rezultatas +1,200g ax.gif Siandien dar beveik nenusidejau(du mazi sokoladiniai saldainukai isoko),vandens litra isgeriau...gal ryt busiu minusu apdovanota rolleyes.gif
Atsakyti

Rebutia, stengiuosi nenukrypti nuo valgiarascio, daugmaz:

7ryto 2kiausiniai + mandarinas

10.30 kavos puodelis su cukrum

13.30 pagal meniu - jei mesa, tai kotletas ar korbonadas(pagamintas kaip ir visiems) +salotos + kava su cukrum

apie 18val pagal meniu, jei vaisiai tai 2obuoliai ar 3kriauses +arbata su citrina ir cukrum

na ir vanduo, vanduo ir vanduo

Atsakyti
Irikira,perskaiciau Tavaji meniu,labiausiai patiko pabaigoje uzrasas-,,na ir vanduo, vanduo ir vanduo" bigsmile.gif Siandien geriu ta vandeni ir geriu,o jau kad mintys apie
hematogena sukasi,sukasi... tongue.gif eisiu dar vandens biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas, -300g :)​ 

Atsakyti
Labas rytas -1,3kg bigsmile.gif ,neapsirikau,kad nusipelniau minuso,o ir du saldaineliai tam nesutrugde smile.gif
siandien saziningai be saldainiu issilaikysiu ax.gif vanduo ,vanduo ir vanduo,kaip Irikira sake biggrin.gif
Jurgiski,ar daug iki taves man?
Atsakyti

Sveikos, teisingai supratot, jei daug gerti vandens, tai galima ir saldaini suvalgyti  :B 

-300 šiandien :) 

Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2019 02 12, 11:30)
<p>Sveikos, teisingai supratot, jei daug gerti vandens, tai galima ir saldaini suvalgyti  cool.gif </p><p>-300 šiandien smile.gif </p>

...apie saldainius geriau neprimink mirksiukas.gif nereikia mums ju,nereikia biggrin.gif
Siaubas,man mazu maziausia reikia 20kg nukratyt blink.gif ot nusivaziavau.....jokiu saldainiu....vanduo,vanduo ir vanduo,tegu isplaukia lasiniai lauk is manes tongue.gif
Atsakyti

Labas rytas -1,3kg bigsmile.gif,neapsirikau,kad nusipelniau minuso,o ir du saldaineliai tam nesutrugde smile.gif
siandien saziningai be saldainiu issilaikysiu ax.gifvanduo ,vanduo ir vanduo,kaip Irikira sake biggrin.gif
Jurgiski,ar daug iki taves man?

Pas mane 76.6 kg :)​ 

Atsakyti

Sveikos,

-800g.Trys rafaelo sulindo vakar ir nebuvo vandens :rolleyes:​ 

Atsakyti
Oi Jurgiski,daug dar man numest kol dasivysiu...argi manes lauksi,o gal? tongue.gif
Oneiga,matai vandeni geriant lengviau krenta,isplauna jis saldainius biggrin.gif
Siandien as be grieku,vandeni apsikabinus laika leidziu...,,,sveciavosi'' migrena,nujauciu,kad ryt irgi geras minusas bus.Isgeriau vaista,laksciau i wc...buvo daug skysciu susilaikiusiu.Nebevalgysiu daugiau nesamoniu.rimtesiu!!!
Einu kiausiniu virt,salotas ruost.Apelsinas jau suvalgytas,beliks salotos su cebatos rieke,arbata ir vanduo +vanduo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,kur pradingusios? -1,1kg smile.gif
Atsakyti