Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Labas rytas, paragavau vakar džiugo prieš miegą, tai šiandien 0.. man 2savaitė nu nekaip nekrenta svoris, ir jau ne pirmą kartą pastebiu, reik grįžt prie pirmosios savaitės..

Atsakyti

Labas rytas,

+400g,net pati nesuprantu kodel :hmm: 

Antroj savaitėj ir man nekrenta.

Atsakyti
pirma reikia priaugint svorio kaip as tongue.gif ,o veliau galesit ir mest.
-400g,Oneiga mirksiukas.gif ar ne mano numinusuoti pas Tave subego biggrin.gif
Vakar buvo vienas saldainis,2 mazyciai sirdeles formos ledukai.Nakti prigeriau vandens ,griekeliai,kad ir menki,buvo isplauti smile.gif
siandien jokiu nukrypimu,gersiu vandeni,maitinsiuos pagal meniu!
Atsakyti
...tortus kepat?Sventei ruosiates mirksiukas.gif
Prisikepiau silkes tesloje,priraiciau su raugintais kopustais,saldutis apelsinas vietoj deserto-jauciuosi kazkaip kalta tiek visko privalgius blink.gif Juk viskas pagal meniu,na aisku neskaitant lydyto sviesto,teslos plakinio ax.gif
Dabar beliko vandu,vanduo ir dar vanduo biggrin.gif
Kaip pas jus dienele mirksiukas.gif Rebutia,laukiam svorio,labai smalsu kiek seimininkavimas pripliusavo,o gal atvirksciai isminusavo bigsmile.gif
Atsakyti

Nutrukau :angel_sadangel: Graikiškos salotos su česnakine bulka,spurgos 2,snikers šokoladukas.Ir net nežinau ar gailiuosi :D Man atrodo,kad maniškis susivienijo su jurgiskinu, pradejo bulkas namo tempt :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 02 15, 23:59)
<p>Nutrukau angel_sadangel.gif Graikiškos salotos su česnakine bulka,spurgos 2,snikers šokoladukas.Ir net nežinau ar gailiuosi biggrin.gif Man atrodo,kad maniškis susivienijo su jurgiskinu, pradejo bulkas namo tempt biggrin.gif </p>

Itariu,kad Taviskiui norisi minkstesnes zmonos biggrin.gif tokios kaip spurgyyyte tongue.gif
Mano svarstykles bludija blink.gif 86,3kg parode...tai iseitu,kad +1,5kg blink.gif
Nebent skysciai nuo zuvies su raugintais kopustais susilaike ax.gif arba svarstykles anksciau neteisingus rezultatus rode ax.gif Pirmadieni bus aisku kiek per savaite nukratyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 16 vasario 2019 - 12:33

Tikrai norėtų,todėl dar 300g pripliusavau :D​ Nesuprantu kas darosi,ištisai alkana.

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 02 16, 17:02)
<p>Tikrai norėtų,todėl dar 300g pripliusavau biggrin.gif Nesuprantu kas darosi,ištisai alkana.</p>

Turbut menulis pilneja.O gal visokiausiu E prisigaudei mirksiukas.gif Man taip buna.
Nu ir as nusidejau,suslamsciai akimirksniu kinder Maxi king skanuliuka rolleyes.gif Vandens negeriau beveik,ryt bijosiu svarstykliu.
Atsakyti

Šaltybarščiai su keptom bulvėm,mandarinai,kumpis,kruasanas...Kišu galvą į smėlį :unsure:​ 

Atsakyti

o aš stumdausi pirmyn atgal, šiandien +300 nežinia iš kur... tai rytoj turėtų būti dar daugiau, rūkytos dešros ta proga pavalgiau :D užtat eklero atsisakiau, va kokia šaunuolė :D

Atsakyti
...o as,o as prikepiau sausainiu su maltais migdolais,saulegrazom...paragaut kas gavosi juk reikejo ax.gif ar liko vietos smelyje mirksiukas.gif tongue.gif Nurasysim sventem biggrin.gif
Siandien islekiau i lauka su kailiniais,o ten pavasaris blink.gif Turbut is to nervo ir prikepiau sausainiu rolleyes.gif juk visi rubai,,susitrauke'',ka rengtis blink.gif
Atsakyti

Labas rytas, 0... 

Atsakyti