Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

sveikos smile.gif -1,1kg,kazkiek minuso atsikariavau biggrin.gif bet islieka misle,kaip po vakaryksciu ,,isdykavimu''sitaip gavosi blink.gif
Oneiga,kada sesim seklytes?laukiu Tavo generolo paliepimu mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos,

kazkaip 0, tai ta proga edu saldainius.

Daba taip, Mute, pasiimi gabala agropleveles, varai sodan ir uztiesi siltnamyje kazkiek zemes.Po keliu dienu paseji krapu, salotu, ridikeliu, spinatu ir vel uzkloji, kad butu silciau.Generolo nurodymas cia :D Pas ja visada visko labai anksti buna.As dar taip nepadariau, nes jokios pleveles namie neradau.Daugiau daryt nieko neliepe.Pati, maciau,kiema jau grebe.Nu ten kur sniegas nutirpes :D​ Ji kaip tas batareiku triusis is reklamos.

Atsakyti
na va,nespejau...katik is sodo parvairavau.Buciau uzdengus tongue.gif Siltnamis siltas,prirasojes,nesuluzes-reikes gal iskart pasodint ir uzdengt ax.gif Jei sauletos dienos pasilaikys susils zeme ir be pleveliu rolleyes.gif Reikia dabar seklas issirikiuot ax.gif
Jei sodyboje gyvenciau ir as to zuikio batareikas isideciau biggrin.gif Labai geras siandien oras buvo,taip nesinorejo miestan grizti ax.gif ta proga isimeciau pora sausainiu-geri gavosi,patikrinau ar nesudziuvo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 17 vasario 2019 - 17:58

Savaitės rezultatas +100 :blink:  o gi be dideliu nuklydimu.. bbeveik ju ir nebuvo... ta proga siandien iiseigine :D grizti prie pirmos ar judeti i trecia? :hmm:​ 

Atsakyti

Laba, 

Savaite seimininkavimo padovanojo 1.3 kg, savaitgalis paa tevus dar 700 g. Taigi turiu 2 kg pliuso... 

Atsakyti
Laba,,savaites rezultatas -1,3kg,vistik vakar sugebejau,, padirbet'' +1,1 tongue.gif
Bandau imt 2 savaite,gal man ji bus geresne hmm.gif
Irikira,imk 3 mirksiukas.gif spesi i ta pirma atbegt biggrin.gif
Rebutia,geras pliusiukas,toks apvalutis-gera seimininke biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos,

savaites rezultatas - 200g.Einu i pirma vel :rolleyes:​ 

Atsakyti
...kazkaip alkana jauciuos,ox ta pilnatis....Taip negerai kai namie sausainiai gyvena ax.gif
Apsikabinau buteli vandnens,bandysiu tik su juo draugauti tongue.gif Nejuokai,uz lango beveik pavasaris,gi i paltuka rudeni pirkta netilpsiu unsure.gif reiketu pasimatuot,bus paskata nekimst ko negalima smile.gif
Atsakyti
grįžtu iš šopingo :D nevykusi šiandien diena dietai, užtat pirkiniams visai gera, tik skausminga piniginei :D rytoj imsiu 3savaitę...
Atsakyti

Ka pirkai,Irikira?Greit sakyk,nes gal ir mums reikia :D 

Su dieta,tai labai negarai.Vietoj kiausiniu pusryciams buvo kruasanas priespieciams.Po to silkute su morkom,bet nedaug,o vakare nezmoniskas kiekis vistienos file dziuveseliuose ir salotos su grietine.Nu ir du menki saldainiukai :rolleyes: 

Noriu graziu ilgaauliu batu.Arba ner,arba nezinau ko noriu.

Atsakyti

Labas rytas, o pas mane sia savaite iseigine, kazko blogai jauciuos, gal zaraza kabinasi, o jegu visai nera :unsure:​ 

Atsakyti
sveikos,pas mane 0,o tai nera blogai,nes...vakar vakare nutrukau ir ciupau sauja sausainiu,veliau dukra partempe italisku ledu,gi kaip neparagavus,veliau dar pribaigiau moliuginius cukatus,1banana...va kaip ir kiek visko buvo ax.gif
jei ne nakti isgertas vanduo turbut butu buves pliusas unsure.gif
Jurgiski,prisidaryk citrinos su imbieru ir medum ,ir kankinkis su arbatom mirksiukas.gif As su pora puodu tokios arbatos issigelbejau nuo rimto sirgimo.Bet jau tokia koncentruota arbata pasidarius buvau doh.gif
Irikira,tikrai prasom pateikt ataskaita ka gero sumedziojai mirksiukas.gif
Man tai visko reikia,bet nieko sau nepirksiu kol nesukusiu- supykau ant lasiniu biggrin.gif
Oneiga,o is kur tu kruasanu vis trauki,kad parnese?
Atsakyti