Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Vakar +100, šiandien -100, taip ir trypčioju vietoj :)

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 05 29, 20:59)
<p>Aš tai tyliu...+600g.Nieko nesuėdžiau, tik užkandau šio bei to biggrin.gif Jeigu šiandien kanelės pasitaikė nedietinės, nu tai nežinau tongue.gif </p><p>Mute, o Tu šaunuolė 4u.gif </p><p>Rebutia, minusą turi ir dar bėdavojies biggrin.gif Sąžinės turėk, nu.</p>

...O AS ZIURESIU KAIP RYTOJ SVARSTYKLES SUREAGUOS I NAKTINI MAKARUNSA ax.gif DUKRYTE ISVEDE IS DOROS KELIO tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 05 27, 12:13)
<p>Laba,</p><p>vienas kg kažkur išgaravo, tai startuoju su 72,2kg.O jau alkana...Nu bet gal kaip nors biggrin.gif </p><p>Vilmux, tai kiek planuoji numest iki 8d?</p><p>Mute, sportuoji?Aš taip.Prisitempiau visokių augaliukų ir bandau kažkur juos sukišt biggrin.gif​ </p>


Numesti daug man nereikia, apie 1,5 - 2 kg. būtų optimistinis scenarijus. Esu baisiai žema, svoris visada svyruodavo nuo 53 iki 58 kg., o kiek dabar sveriu tiksliai nežinau. Šiuo metu esu su svarstyklėmis susipykusi, nelipu. Manau kažkur ties ta aukščiausia riba. Bet esmė ne ta... neįtelpu į suknelę, tiksliau telpu, bet oi kaip braškančiai. Bandysiu ryt su svarstyklėm susitaikyti... Tikiuosi parodys į tą pusę ką matyti noriu, nes kitaip, vėl pyksimės :-)
Laikausi iki negalėjimo... Dieną visai neblogai, na bet vakare - ir šaldytuvas ir spintelės akį merkia, kviečia, kviečia... Bent jau nuo sekmadienio pavyko atsispirti saldumynams. O man čia super pasiekimas didis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmux79: 30 gegužės 2019 - 09:55
Labas smile.gif -300g,jau 83,8kg :ax:Kazkiek nuotaika pakilus kai is sastingio pajudeta bigsmile.gif
Siandien jokiu pyrageliu,saldaineliu-geriau pasikepsiu sonines tongue.gif O jei rimtai tai vakarienei nusimato vistienos krutinele arba blauzdeliu mesyte.
vilmux79,svertis reikia,nesvarbu,kad pyksti ant svarstykliu mirksiukas.gif kitaip gali netycia prisiaugint daugiau nei manai....man taip buvo ax.gif
Ale Jurgiskis kad uzgastroliavo blink.gif
Atsakyti

Laba,

-200 g. 

Atsakyti

Labas, mergaites :) begioju, lakioju. Siandiena paskutini gimtadieni sia svaite atsvenciu, tai jau bus trecias ir griztu i doros kelia :)​ 

Atsakyti
Tai jau prisiragavai tortu torciuku torteliausiuju....niam...kaip dabar su kavyte tiktu ,katik rugstoka vaisiu kokteili isgeriau(pietums vaisiai).
Atsakyti
Ryt minuso nebus blush2.gif o taip graziai iki pietu issilaikius buvau unsure.gif
Atsakyti

Ir pas mane nebus :unsure: Ir šiandien nebuvo :rolleyes:​ 

Atsakyti
Bandžiau su svarstyklėmis šiandien susidraugauti... 56,4 kg. šiandien unsure.gif Su tiek į suknytę netilpsiu doh.gif
Atsakyti

Laba,

-500 g. Ir savaitgalis pas tėvus laukia, tiek to minuso ir tebus :D

Atsakyti
QUOTE(Rebutia @ 2019 05 31, 11:35)
<p>Laba,</p><p></p><p>-500 g. Ir savaitgalis pas tėvus laukia, tiek to minuso ir tebus biggrin.gif</p>


Oi tos mamos... Manoji tikrąja ta žodžio prasme visą kalną žagarėlių sekmadienį prikepė, ir dar juokiasi iš manęs, kad bandau laikytis... Sakau jai, "į suknę netelpu", o ji "reikėjo didesnį dydį nusipirkti" frusty.gif
Atsakyti