Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

LABAS RYTAS,+300G ax.gif
Atsakyti

Laba, 

ir pas mane +300g.Pietums vel kugelis.Pildau mergiotes norus, o tuo paciu ir savo skrandi :D​ 

Atsakyti
biggrin.gif cia kaip as savajai sausainiu prikepu ir beveik visus pati sunaikinu tongue.gif
Atsakyti

Geros mamos visada viska daro del vaiku, o mes net paedam uz juos :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 05 24, 23:42)
<p>Geros mamos visada viska daro del vaiku, o mes net paedam uz juos biggrin.gif </p>

Va is kur tas posakis:,,gero zmogaus turi buti daug'' biggrin.gif
Papildyta:
..bet vistik ,kada pradesim laikytis sitos dietos??? blink.gif jau kaip ir laikas butu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 24 gegužės 2019 - 21:57

Viskas, pradedam nuo šiandien, nes svarstyklės mane karve išvadino ir parodė 72,2kg :dry2: 

Labas rytas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oneiga: 25 gegužės 2019 - 06:27
QUOTE(Oneiga @ 2019 05 25, 08:26)
<p>Viskas, pradedam nuo šiandien, nes svarstyklės mane karve išvadino ir parodė 72,2kg dry.gif </p>
<p>Labas rytas.</p>

Labas,cia tik telycaite isvadino,iki karvutes dar toli.Va kai pamatysi 82-tada jau karve mirksiukas.gif
-300g,85,1kg ax.gif reikia pradet rimtai dietintis umn.gif Tai startuojam bigsmile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 25 gegužės 2019 - 11:11
Labas,0g. ax.gif Oneiga ,ar vakar startavai,t.y.pradejai dietintis mirksiukas.gif As iki vakaro laikiausi,bet veliau....istorija nutyli blush-anim-cl.gif
siandien valgau ne pagal dietos meniu,ryt startas biggrin.gif
Atsakyti

:D geriau neklausk.+1kg.

Startas, kaip visada, rytoj :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 05 26, 14:25)
<p> biggrin.gif geriau neklausk.+1kg.</p><p>Startas, kaip visada, rytoj biggrin.gif </p>

ok.gif
Atsakyti
Aš startuoju šiandien... Tikiuosi kompaniją turėsiu... Tikslas - įlįsti į suknelę birželio 8 d. Bandžiau matuotis ją šeštadienį... vos įsibraškinau, bet jau kvėpuoti buvo be šansų, siūlės būtų iširusios.
Atsakyti

Laba,

vienas kg kažkur išgaravo, tai startuoju su 72,2kg.O jau alkana...Nu bet gal kaip nors :D 

Vilmux, tai kiek planuoji numest iki 8d?

Mute, sportuoji?Aš taip.Prisitempiau visokių augaliukų ir bandau kažkur juos sukišt :D​ 

Atsakyti