Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Labas rytas, -100g, mazoka :)​ 

Atsakyti

Laba,

-400g.

Atsakyti
Laba smile.gif nezinau kiek ir ko ax.gif Oneiga,nu kas cia dabar,kodel minusas po grieku blink.gif o dar ir koks!!!Netvarka tongue.gif Jurgiski,o kaip cia taip mazai,gal kazka is draudziamojo sarasiuko prarijai netyciom? mirksiukas.gif
Darbuojuosi sode,tiksliau sakant slepiuos po obelimi nuo saules,saslys kepsiu...kvieciu prisijungt mirksiukas.gif
Atsakyti

Oi prie maisto aš visada prisijungiu :D Lauk, tuoj atvarau :D 

O ko slepiesi po obelim :hmm: ?Gi sakė jurgiškis, kad lašinius reik ant saulytės tirpdyt :P​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 06 18, 16:10)
<p>Oi prie maisto aš visada prisijungiu biggrin.gif Lauk, tuoj atvarau biggrin.gif </p><p>O ko slepiesi po obelim hmm.gif ?Gi sakė jurgiškis, kad lašinius reik ant saulytės tirpdyt tongue.gif </p>

Jau baigia iskept,kur jus!!!Jau ir kavytes paruosiau...akis praziurejau belaukdama biggrin.gif Na gerai,truputi saulei lasiakus parodysiu,gal patirpins kiek tongue.gif
Atsakyti

Mute, del maistelio atleksim, ypač jei prie kavytes dar ko turetum :D taip, taip ir sausainuku, ir saldainuku buvo :rolleyes:​ 

Atsakyti

Laba,

svarstyklės parodė -900 :hmm:​ Kažin ar taip gali būti.

Atsakyti

Labas rytas, -200g :) oho, Oneiga ir pavarei tu cia, prasau :4u: o as buvau susiruosus jau tave pasivyti, reik ir man rimtai susiimti :)​ 

Atsakyti

Laba, 

Savaitgali buvau pa stevus. Minuso neliko. Pliuso uztai sociai. Ir dar svarstykles neberodo, reiks batarke nepamirst nusipirkt. Ramiai gyvensiu kuri laika, be streso :D

Atsakyti

Jurgiški, ramiai :D Pas mane savaitgalį vaikai atvaro, o tai reiškia, kad minuso neliks.Kol prikepsiu, privirsiu, priragausiu, tai ne tik kad pasivysi, dar ir aplenksi :) 

Rebutia, kiek per savaitę numeti, mama per porą dienų atstato ir dar dadeda :D Lepūnėlė :P 

Kur Mutė?Dar vis po obelim? :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 06 19, 13:07)
<p>Jurgiški, ramiai biggrin.gif Pas mane savaitgalį vaikai atvaro, o tai reiškia, kad minuso neliks.Kol prikepsiu, privirsiu, priragausiu, tai ne tik kad pasivysi, dar ir aplenksi smile.gif </p><p>Rebutia, kiek per savaitę numeti, mama per porą dienų atstato ir dar dadeda biggrin.gif Lepūnėlė tongue.gif </p><p>Kur Mutė?Dar vis po obelim? biggrin.gif </p>

...Oneiga,nu jau baig sitaip mane nervint,kiek galima sitaip svori metyt!!!juk ir isimeti kas neleista,o vis kudeji blink.gif Nesazininga taip dry.gif
Ryte pabudau palengvejus ant 200g,bet visvien 84,1kg yra baisiai baisus skaicius verysad.gif
nieko ta saule netirpina riebaliuku...
Tai va,nusiminiau ir prisiedziau visko ka radau....
Atsakyti
...nezinau kaip jums diena praejo,mane tai uzpuole apsirijimas blink.gif Surijau kalna braskiu su pienu,su jogurtu,su lietiniais ir grietine...sedziu kaip didele braske ispampus,vos beprakvepuoju ax.gif
O sako,kad per karscius apetito nebuna-NESAMONE!!! Pasiguodziau rolleyes.gif
Atsakyti