Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Laba,

+1kg.Ėdžiau vakare :unsure:​ 

Atsakyti
Labas smile.gif 84,6kg ,nu nezinau kaip cia tie ledai,buviniai blynai,begale braskiu su viskuom,cebatos kepalas...,nepriaugino svorio bigsmile.gif Jau maniau,kad bus 86 tongue.gif
Akyse prasviesejo,dabar reiketu kazkaip pajudet tirpimo link biggrin.gif Kaledos juk ne uz kalnu lotuliukas.gif (cia su mano metimu).
Lekiu iki kapiniu,palaistysiu geles,o veliau i soda paparcio ziedo paieskot...va kaip cia jis ledu pavidalo neigautu ,o papartissaldytuvu nepavirstu tongue.gif
Atsakyti
Tai visos is Joniuku negrizusios?Pas mane siandien ledu dieta tongue.gif O gal ir pasiteisins biggrin.gif Lasinius ant saules isvertus bunu,gal sutirps rolleyes.gif Ryt rimteju,t.y.startuoju biggrin.gif
Atsakyti

Iš Jonuko tai grįžau, bet šiandien ant ežero tikra to žodžio prasme :D Koks geras daiktas tas pripučiamas ratas.Teliuskuojuosi sau,o į tarpus vis kokio ėdesio nutveriu :D 

Ryte buvo 72,3kg, o va kas bus ryt ryte...

Savaitės rezultatas -1,2kg.

Atsakyti
Prirasavau 300g,mat pas Joniukus nebuvau tongue.gif Startuoju su 84,9kg.Vakar belekiek ledu porciju suslamsciau doh.gif
Kazkaip uzsimaniau braskiu su pienu rolleyes.gif skaitytusi,kad griesnas mastas?
Atsakyti

Negana, kad kavą pienu gadini,tai dar ir braškes :P .Manau, negriešnas vis tik.

Pas mane 0.Ištisas kramtymas nieko gero neduoda, pasirodo :D​ 

Atsakyti
tai ka ,Tu braskiu su pienu nevalgai blink.gif
Kol nepamaciau,kad vis kramtydama 0 turi,tol nebuvau nieko griesno i burna isimetus...jau pols leda isimeciau,braskes nuploviau,su cukrum trisiu,aisku ,kad ir su pienu pasitaisysiu...o dabar uz zando ,,Rasu" lauzo saslykas.Ryt minuso lauksiu tongue.gif
O Tu baik maista gadinus,jei jau valgai tai prasau ir pripliusuot! biggrin.gif
Atsakyti

Laba, 

As vis dar be svarstykliu :) kazkaip net valgosi be streso :D Ryte atsistoju sonu prie veidrodzio, paziuriu i pilva ir nusprendziu - priaugau ar ne :D

Atsakyti

O čia tai geras svėrimasis :lol: 

Mute, aišku, kad nevalgau braškių su pienu :D Ne maistas čia man :P

Ir baik čia tuos ledus kimšt.Per tave atsikėliau iš lovos pusę dėžutės ledų suėdžiau.Siaubas, kaip iš doros kelio išvedei :unsure:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oneiga: 25 birželio 2019 - 22:17
QUOTE(Rebutia @ 2019 06 25, 23:48)
<p>Laba, </p><p>As vis dar be svarstykliu smile.gif kazkaip net valgosi be streso biggrin.gif Ryte atsistoju sonu prie veidrodzio, paziuriu i pilva ir nusprendziu - priaugau ar ne biggrin.gif</p>

Sveika,ale gerai cia gyveni,gal ir man saviskes i atostogas isleist hmm.gif Jokio streso,gal ir pilvas uzsimanytu atostogu kur toli toli isvykt rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Oneiga @ 2019 06 26, 00:13)
<p>O čia tai geras svėrimasis lotuliukas.gif </p><p>Mute, aišku, kad nevalgau braškių su pienu biggrin.gif Ne maistas čia man tongue.gif </p>

..ispeikei mano meniu,tai pasitaisiau tongue.gif issikepiau lietiniu ir sutrynus braskes sumakalavau su grietine(aisku cukraus isimeciau)-kaip toks patiekaliukas mirksiukas.gif ar vel sugadinau braskes ax.gif
Atsakyti

Nu va, iškart geriau, jau ir aš pavalgyčiau :D ,nors grietinės, tai nedėčiau :ax: Čia dukra taip mėgsta makaluot.

-300g.

Rebutia, kiek veidrodis rodo :lol: ?

Varau atostogaut, tai ne tik kad be svarstyklių, bet ir be veidrodžio būsiu.Oi nežinau kiek pliuso parsivešiu.

Mute, o Tu turi sausmedį sode?Jei neturi, tai ir nesusigundyk sodint.Nei šis nei tas tos uogytės.

Jurgiški, vaikams atostogos, tai ir Tu nuo dietos išėjai pailsėt :bigsmile:​ ?

Atsakyti
Labas,siandien +400g-nedietiniai blynai buvo.Sausmedzio neturiu ir tikrai nesigundau,va aktinidijos tai noreciau ax.gif
Kur isleksi,kad net veidrodzio nebus blink.gif gal kur su palapinem rolleyes.gif ?Kas darzus priziures?Ar ilgam?
Tai kaip cia mes su Rebutia liksim vienos,nusivalgysim is ilgesio biggrin.gif
Atsakyti