Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

QUOTE(Oneiga @ 2019 07 07, 09:39)
<p>Labas rytas,</p><p>+1kg.Einu burna uzsisiut, kitaip nieko nebus. unsure.gif </p>

Man taip pat reikia uzsisiut,+600g blink.gif Vakar buvo daug naktinio vakavimo,ledu dezute,pora bandeliu su kava....cia naktinis edesys ax.gif
Tai ryt startuojam lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Zadejau siandien dar sode pasportuot,nenakvojau,grizau namo agurkus ,,sutvarkyt''.O siandien taip lietus pliaupia ir griaustinis baras(cia uz naktini apsirijima),mastau,kad reikes pirmadieni gal i miska pasidairyt ilyst rolleyes.gif ,sodas palauks tongue.gif

O jau kaip norisi kokio skanesto,pvz.tortuko gabalo rolleyes.gif Einu vandens susipilt...
Atsakyti

Pas mane lietaus kokie trys lašai ir saulutė, tik vėjas didelis.Nieko neveikiu, mezgu ir sparną rėžiu aplink šaldytuvą.Nežinau ar ko nors vėl nenutversiu :unsure: Tikrai, rytoj eilinį kartą, rimtas startas :D 

O ledų dėžutė, tai visas litras ledų?Tiek įveiki per kartą :D ?Va čia tai pasiekimas :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 07 07, 16:59)
<p>Pas mane lietaus kokie trys lašai ir saulutė, tik vėjas didelis.Nieko neveikiu, mezgu ir sparną rėžiu aplink šaldytuvą.Nežinau ar ko nors vėl nenutversiu unsure.gif Tikrai, rytoj eilinį kartą, rimtas startas biggrin.gif </p><p>O ledų dėžutė, tai visas litras ledų?Tiek įveiki per kartą biggrin.gif ?Va čia tai pasiekimas biggrin.gif </p><p></p>

..pas mane truputi pragiedreja ir vel uzsitraukia dangus ,stipriai nulyja...taip visa diena..O as jau prisivaiksciojau aplink saldytuva;prisitepiau bulkos su sviestu ir medum tongue.gif cia ale torto improvizacija biggrin.gif
Ledus per 3 prisedimus sunaikinau,pradzioje visai nelindo,o veliau...nagi reikejo sunaikint,kad nebutu ax.gif
...siandien buciau be bulkos apsiejus,bet neskanu arbuza vakar parsitempiau,o taip daug zadanciai skambejo..prapjoviau siandien-neprinokes,beskonis...Buciau siandien puse jo sunaikinus,o ryt kita...Dabar nezinau ka rytoj pietums valgyt,baisu i PC eit,juk galiu kokiu nesamoniu prisigriebt..Reikia pleistra ir ant akiu uzsiklijuot biggrin.gif
Atsakyti

Kažin ananasas želėje bus dietinis ar ne :hmm: Rytoj pasakysiu.Dar melioną užpyliau.Irgi žiūrėsiu ar dietai tinka :D​ 

Mute, o tas sviestas ir medus ant vienos riekės tepamas?Nu taip dar neteko valgyt :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oneiga: 07 liepos 2019 - 19:46
QUOTE(Oneiga @ 2019 07 07, 21:43)
<p>Kažin ananasas želėje bus dietinis ar ne hmm.gif Rytoj pasakysiu.Dar melioną užpyliau.Irgi žiūrėsiu ar dietai tinka biggrin.gif </p>
<p>Mute, o tas sviestas ir medus ant vienos riekės tepamas?Nu taip dar neteko valgyt biggrin.gif</p>

Dietiniai pas Tave desertai mirksiukas.gif Dabar apie mano bulkos tepliojima biggrin.gif atsirieki storai minkstos bulkos(pas mane cebata),tepi sviesto,taip nelabai plonai,veliau plonai medaus,dar viska palygini,viskas beveik susimaiso.Ir taip beveik puse bulkytes nebelike ax.gif Juk ryt STARTUOJAM tongue.gif
Zinai,as jau pasigailejau ,kad norejau vesios vasaros ax.gif
Papildyta:
..tiek prilijo,gal grybu pridygs smile.gif
Atsakyti

Labas rytas,

nu ar aš nesakiau, kad karštis yra gerai????Prikalbėjai, tai dabar ir turim šaltį nepersvietną :D 

Žinok, žvengiu iš Tavo deserto.Niekaip nesugalvočiau ant sviesto medaus užsitept :lol: 

Startuoju su 74,5kg.Po vakar 0.Nebežinau kas buvo nedietiniai, želė ar virtinukai :ax: 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 07 08, 07:34)
<p>Labas rytas,</p><p>nu ar aš nesakiau, kad karštis yra gerai????Prikalbėjai, tai dabar ir turim šaltį nepersvietną biggrin.gif </p><p>Žinok, žvengiu iš Tavo deserto.Niekaip nesugalvočiau ant sviesto medaus užsitept lotuliukas.gif </p><p>Startuoju su 74,5kg.Po vakar 0.Nebežinau kas buvo nedietiniai, želė ar virtinukai ax.gif </p><p></p>

Labas,na ir ankstyva Tu siandien,nesimiega ? bigsmile.gif -600,startuoju su 85,4 ax.gif
Mano desertas geras,va tik sviestas minkstas buvo tongue.gif kitavertus ko ne sviestinis kremas biggrin.gif Pas Tave turbut virtinuku padaziukas nedietinis buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 08 liepos 2019 - 10:29

Dirbu nuo ankstyvo ryto.

Tai aisku, grietine sviestukas ir kad viskas plauktu :D

O uz ka Tau minusas ir dar toks :hmm:​ ????

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 07 08, 12:41)
<p>Dirbu nuo ankstyvo ryto.</p><p>Tai aisku, grietine sviestukas ir kad viskas plauktu biggrin.gif</p><p>O uz ka Tau minusas ir dar toks hmm.gif ????</p>

Nakti i wc begiojau tongue.gif turbut tas neskanus arbuzas suveike.As jo tik paragavau ,o jis va skyscius ir isgyne biggrin.gif Siandien ir atbulais dantim krimtau ji,viduriuka isknaisiojau,likusi i komposta mesiu.Valgyt noriu,nepasitenkinau tuo pasaldintu agurku-kitaip to arbuzo ir nepavadinsi.Dar tas lietus apetita kelia... ax.gif Kur ta siluma rolleyes.gif
Einam kavos mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas,

-900g :)​ Jei ne pusė bliūdo želės,tai gal ir didesnis minusas būtų.

Atsakyti
Labas,-1kg.,jei nebuciau nakti 4 persiku ir rukyto lasinio uzkrimtus.... tongue.gif Bet jau smagiau matyt 84,5kg ax.gif O kaip smagu jei priekyje butu 7 bigsmile.gif
Atsakyti

Labas rytas,

0, nors lyg ir neprarijau nieko griešno :unsure:​ 

Atsakyti