Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Ir pas mane 0.

Pavargus ir apsiėdus guliu peteliškės poza.Tokios riebios peteliškės :D 

Mute, bet tai kokia Tu daržininkė :4u: Aš dar neturiu ko vakuot, viską suėdu :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 07 03, 22:25)
<p>Ir pas mane 0.</p><p>Pavargus ir apsiėdus guliu peteliškės poza.Tokios riebios peteliškės biggrin.gif </p><p>Mute, bet tai kokia Tu daržininkė 4u.gif Aš dar neturiu ko vakuot, viską suėdu rolleyes.gif </p>


Tai as ,kad nesuesciau suvakavau tongue.gif Avietes mygom sutryniau su cukrum...Kitavertus agurkai ir ugos negriesnas maistelis mirksiukas.gif As tai sunaikinau 2 porcijas kalakutienos kepsnius,suraiciau visa varskes suri....va cia tai apsirijimas blush-anim-cl.gif
Uzraugiau agurkeliu,turesiu kuom uzkandziaut,reikia rimtet!


Prisiminiau,praitais metais Tu vakavai,o as tik po kelis salotom tenuskindavau...apsikeitem vietom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 03 liepos 2019 - 22:01

Labas rytas,

0.Džiaugiuosi, kad ne pliusas po tokio šlamštimo :rolleyes:​ 

Atsakyti
Labas,0....as nesidziaugiu,mat nieko griesno neprikimsau unsure.gif
Atsakyti

Tai gi šaltis, Mute :D Va lašiniai ir kaupiasi.

Siuntu iš naujo.Buvau nutarus prie jūros nulėkt.Nu tai ką ten veikt tokiu oru????Teks namie sėdėt :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 07 05, 00:11)
<p>Tai gi šaltis, Mute biggrin.gif Va lašiniai ir kaupiasi.</p><p>Siuntu iš naujo.Buvau nutarus prie jūros nulėkt.Nu tai ką ten veikt tokiu oru????Teks namie sėdėt unsure.gif </p><p></p>

labas,vel 0,vakar net makaronu ir blynu prisikimsau....Tavo siutas lengvas,va as tai siuntu...tiksliau bandau nesiust...O prie juros gali maudytis-kai vesu vanduo siltesnis biggrin.gif ,vaikstinet,kalorijas degint,jodu kvepuoti-sveikata gerint...ir valgyti ,valgyti tongue.gif
Siandien bandau kiek imanoma tvarkingiau laikytis,jau save gasdinu bado dieta biggrin.gif Pasileidau visiskai,kur tas mano uzsispyrimas,protas hmm.gif doh.gif
Leksiu vakare sodan,pasikrapstinesiu ten,gal kazkiek aprimsiu ir neprisiesiu ...o dar ir pasportuosiu ax.gif
Jurgiskis sekmingai minusavo ,minusavo ir pradingo-turbut vel vyriskis skanestu pritempe,kemsa abu draugiskai,mums neduoda biggrin.gif Rebutia kogero atostogauja rolleyes.gif
Mes cia likusios namucius saugom drinks_cheers.gif Ale kaip Tave dasivyti?taip sekmingai atitrukai ir nebepriaugi-saunuole!
Atsakyti

Nu kaip nepriaugu?Gi 4kg, kaip užsimečiau,tai niekaip nenukratau.Jau kurį laiką buvo 69, o dabar vėl tas 7 priekyje :unsure: Dukrai atostogos, tai ate visoms dietoms.Veda ji mane iš kelio :D 

O ko Tu siunti?

-400g šiandien, bet jau keksiukų pavariau...

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 07 05, 16:55)
<p>Nu kaip nepriaugu?Gi 4kg, kaip užsimečiau,tai niekaip nenukratau.Jau kurį laiką buvo 69, o dabar vėl tas 7 priekyje unsure.gif Dukrai atostogos, tai ate visoms dietoms.Veda ji mane iš kelio biggrin.gif </p><p>O ko Tu siunti?</p><p>-400g šiandien, bet jau keksiukų pavariau...</p>

na va ir vel minusuoji mad.gif turbut lakstai nuo ryto iki vakaro,kad sitaip smaliziaudama iki 8 nedatrauki biggrin.gif
Lietus palijo,salta,likau namie...o siutimui daug nereikia...buna kartais dienu lyg tycia...ai,isgyvensiu,ledu neperku ir jau gerai tongue.gif Dabar mano ,,griekai''avizine kose,makaronai,lietiniai...siandien avizu eile rolleyes.gif
Atsakyti
Laba smile.gif prisiauginau+500g ax.gif Avizine kose ir varske su grietine ir uogiene nedietiniai maisteliai tongue.gif Oneiga,kaip Tavieji keksiukai,dietiniai?
Atsakyti

Nu žinok, ne :D +300g pridėjo.Nu ir nevalgysiu jų daugiau...nes nebėr.

Pietums nusipirkau ir suėdžiau visą kg trešnių.Oi meluoju, dvi trešnes nugvelbė diedas.Kovojau, bet vistiek prarijo.Dabar jaučiuosi nedavalgius :D .Gal kavos reik išgert :hmm: 

Vakar mano mergiotė ruošėsi į svečius, tai eina sau , kiek skudurų išsimatavo kas dera, kas ne ir t.t.Sėdžiu ir galvoju, nu kaip jai sunku :D O čia pradarei spintą, pasiėmei į ką telpi ir prašau, apsirėdžius :yahoo: 

Šalta man, nieko nedirbu.Ką Tu veiki?

Tai jaunyklės mūsų vėl plaukus pasileido???

Atsakyti

Kas del rubu tai mums tikrai lengviau nei dukroms biggrin.gif As beveik niekur nebetelpu...
Arba telpu ,bet atrodau kaip sardele apvalkale unsure.gif
Vaziuoju agurku skint,jauciu perauge bus...valgysiu juos ir kava uzgerinesiu tongue.gif Va tik kaip i parduotuve bevaziuojant neuzsukt....tada jau kavyte ne su agurku gersis tongue.gif

Atsakyti

Labas rytas,

+1kg.Einu burna uzsisiut, kitaip nieko nebus. :unsure:​ 

Atsakyti