Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Labas ax.gif jokio surimtejimo pas mane nesimato....0.Jau nesumastau kaip save motyvuot ir kaip i naga suimt unsure.gif Kaip tik vakaras ir prasideda...
Siandien numacius lekt ,,pasportuot'',gal kazkiek issijudinsiu.
Nujauciu ,kad ir Jurgiskiui nesekas dietintis tongue.gif Oneiga,kaip pas Tave? mirksiukas.gif
Atsakyti

0 ir pas mane.Ėdu :rolleyes:​ 

Atsakyti
...rytoj abi su pliusiukais susibegam biggrin.gif
Siandien buvau erkiu aplankyti,t.y. pirma karta i miska ilindau,radau siek tiek grybu,bet labai jau isrinkti,o ir pakirmijusiu nemazai.sviezuteliu nesimate.
Apvirinau grybus,skystymeli sriubai panaudojau,kuria jau ir suvalgiau ax.gif Dvi dideles porcijas ax.gifO jau kaip skanu buvo tongue.gif
Atsakyti
Laba,pliuso neradau,0 ax.gif
Atsakyti

Pamiršau pasisvert ryte, bet jaučiu, pripliusavus būsiu :rolleyes:​ 

Atsakyti
Labas,-1,1kg.vel sugrizau iki 83,3 biggrin.gif
Atsakyti

Laba,

už ką Tau taip gerai :D ?Pas mane 0 .Nu bet torčiuką turiu.Dukrai dariau, bet negi viena valgys :D​ ...

Atsakyti
Jau net ir nezinau uz ka man taip numinusavo rolleyes.gif Vakar ir bambonkiu ir kepintu pasudytu saulegrazu privalgiau.Bupirkau lukstentu saulegrazu sausainiams,sakau truputi pasmaliziausiu,ogi pasirodo nusipirkau suriu ir dar paskrudintu blink.gif ,tai emiau ir susveiciau visas tongue.gif
Siandien jau tvarkingiau laikausi,va tik kokias 9 dziovintas slyvas uz zando uzkisau ax.gif
O Tu ko isdykauji su tortukais?Argi grazu man nepasiulyt,va kavai pieno parsinesiau,o prie jos nieko deramo ner,labai tortukas butu tikes rolleyes.gif
Savaitgaliui prisiplanavau darbu...nezinau ar pavyks juos nudirbti.Reikia peraugusia zole nupjaut,lauke agurkus nuraut,aplamai viska sutvarkyt....Skalbianke issirinkt...jau nuo tp rinkimosi galva sukasi,pati su savimi nesutariu kokia rinktis.Va tik zinau,kad turi ir skalbti ir dziovinti.Bet ja kainos tai kazkoks kosmosas blink.gif Siandien senukuose ciupinejau iv.modelius-nieko ciupinejimas nepadejo,nezinau kokia rinktis ax.gif
Ai dar,lidla aplankiau,vistienos nusipirkau,o pro ledus isdidziai praejau,tiksliau paskaiciau etiketes,sudeti ir numeciau atgal biggrin.gif Jau kai pagalviji,kad su ledais privalgyt teks kokoso ir kt.augaliniu alieju..brrrr,neskaniai suskamba.Tai va,teks kazkada ledu gaminimo irengini isigyt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 19 rugsėjo 2019 - 22:00
Labas,+100g ax.gif
Atsakyti

+400g, o kiek bus ryt net pagalvot bijau.Dariau sušius ir valgiau, valgiau, valgiau :rolleyes: 

Nu bet tikrai, kaip aš Tau torto nepasiūliau :D  :hmm: Nepyk, pasitaisysiu :4u:​ 

Atsakyti
....laukiu ,laukiu ,nesulaukiu kada nauja tortuka sulipdysi essen.gif Jau kavyte isgeriau,dar 100g skrudintu ir pasudytu saulegrazu susiberiau.....ner tortuko unsure.gif
Sios dienos griekeliai:saulegrazos,pora obuoliu,vietoj zuvies pribaigiau triusienos troskini.Visai nebegeriu vandens ax.gif
Susiai,taigi jie dietiniai...nepriauginsi gramu!Zinai,vietoj tortuko geriau cepelinu prilipdyk rolleyes.gif jau kaip ju noriu wub.gif
Atsakyti

Sušiai pasitaikė nedietiniai, +dar 400g.Ir vėl juos suku.Kol mergiotė neatsivalgys, bus tik sušiai :D​ 

Atsakyti