Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

...kad tik akys nesusiauretu susius bevalgant tongue.gif Pas mane ir +400g ax.gif Nezinau kodel cia taip,gal koks oras ar menulis kaltas tongue.gif
Siandien labai dirbau,sportavau,dabar pasikepiau bulviu,vistienos ketvircio mesos-puotausiu biggrin.gif Turetu ryt pasirodyt minusas smile.gif
Atsakyti
Labas,minusas pasislepes,nepasirode ax.gif Siandien vel dirbsiu,t.y. sportuosiu tongue.gif dar i miska nosi ikisiu...ir lauksiu minuso biggrin.gif
Kokia savaite imsim mirksiukas.gif ?
Atsakyti

Akys, tai gal nesusiaurės, bet va džinsai, tai jau susitraukė.Dar +400g.Vsio, rišu ėdimą...nuo rytojaus :D​ 

Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai ir as prisidesiu nuo rytojaus tongue.gif Siandien reikes vel bulvyciu pasikept-pasismaginsiu tongue.gif
Na ka,pasigirsiu,kad buvau miske,graziai prasivedinau,grybu krepsa prisirinkau....maniau nuo 17 valandos sode pasitvarkyt spesiu...gi is misko islindau,o ten lietus.Vistiek nuvaziavau iki sodo,agurkus pasiint vakar pamirsau,maniau visvien kazka nuveiksiu,bet taip staiga atveso blink.gif Pasiciupau agurkus ir namo.
Jau koks rugsejis saltas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mutė @ 2019 09 22, 19:56)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai ir as prisidesiu nuo rytojaus tongue.gif Siandien reikes vel bulvyciu pasikept-pasismaginsiu tongue.gif
Na ka,pasigirsiu,kad buvau miske,graziai prasivedinau,grybu krepsa prisirinkau....maniau nuo 17 valandos sode pasitvarkyt spesiu...gi is misko islindau,o ten lietus.Vistiek nuvaziavau iki sodo,agurkus pasiimt vakar pamirsau,maniau visvien kazka nuveiksiu,bet taip staiga atveso blink.gif Pasiciupau agurkus ir namo.
  Jau koks rugsejis saltas unsure.gif

Atsakyti
Labas rytas smile.gif +900g ax.gif Ir kam vakar nakti induka sutirstinto pieno atidariau...Baigiam est !!!!!!! biggrin.gif
Atsakyti

Startavau su 72,8kg, tik, jaučiu, nelabai sėkmingai :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 09 23, 23:44)
<p>Startavau su 72,8kg, tik, jaučiu, nelabai sėkmingai biggrin.gif </p>

drinks_cheers.gif as taip pat nesekmingai startavau,ryt turbut 85 pamatysiu fool.gif umn.gif cry.gif frusty.gif Kur mano valia ir uzsispyrimas unsure.gif
Zinai susimasciau,kazi kiek jau metu nesekas svorio pamest hmm.gif Sedziu,pykstu ant saves...gal nuo rytojaus surimtejam mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti

Labas rytas,

pasirodo aš jau nuo vakar surimtėjau :D​ -600g.

Atsakyti
Labas,pasirodo ir as nuo vakar kazkaip sugebejau sirimtet blink.gif -1kg blink.gif
Nu tikrai nesuprantu kaip cia taip blink.gif
Atsakyti
Labas,na ka,grizau prie 83,3kg .-400g smile.gif Visi pliusai nupurtyti,dabar galima toliau minusuot tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 25 rugsėjo 2019 - 09:43

Labas,

pas mane 0.Prišlamščiau visko, bus + :B​ 

Atsakyti