Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Aš tai, Rebutia, nevalgau, aš ėdu :unsure: Šiandien va suėdžiau degalinės bulką, o ji dar ir neskani buvo.Tada grįžau namo ir prasidėjo- nomeda, kažkokie kukurūzai, o ant viršaus 4 naminiai čeburekai, ir dar nne vakaras :rolleyes:​ 

Atsakyti
Vakar taip graziai iki vakarienes laikiausi...o tada ..3 lekstes barciu su 2 vistienos blauzdelem,veliau sokolado juodojo su druska ir milkos su riesutais,,degustavimas'' ax.gif
+200g.Reikia ramintis,o tai tie saldumynai prie gero nepriveda!!!
Atsakyti
Sveikos,savaite prdedu su 81,2kg.Praitos savaites rezultatas +200g ax.gif
Atsakyti

Aš tai vis augu, platėju :rolleyes: Pradėjau su 75,8kg.Matai, Mute,kaip draugiškai laukiu :D Kondensovkės šaldytuve turėjau... :ax:​ 

Atsakyti

Laba,

-400g.Neteisinga kondensovkė buvo ir suėstas kiekis neteisingas :rolleyes:​ 

Atsakyti
biggrin.gif ale kas tokia gera pagamino bigsmile.gif reiketu ir man tokios uzsipirkti bigsmile.gif
-1kg.Jau kaip smagu matyti 80,2 smile.gif Gal pasiseks i 79,999perbegt bigsmile.gif Labai tikiuosi,kad svartykles nesuklydo ax.gif
Vakar zole pjoviau,peraugo ,slapia,...vargau ,vargau..t.y. sportavau sportavau..
Atsakyti
Laba,siandien skysciai susilaike,galva skauda.-100g,nereikejo vakar ledu ir ,,pingvinu''valgyt ax.gif Nepatiko organizmui sitiek saldesiu...Gal ryt jau i 79,999 izengsiu rolleyes.gif
Atsakyti

Pas mane 0.Ai, vėl kažko priėdžiau, ir dar naktį...

Atsakyti
Ai, suraiciau leda su suria karamele ax.gif ai, vietoj surio su pomidorais buvo varske su saldytom braskem (atsilusiom ir pacukruotom),vakare pribaigiau varske,mat laaabai nemaza porcija buvau pasiruosusi-abzora tongue.gif Tai ryt laukiam minusu mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 20 gegužės 2020 - 22:40
Labas rytas smile.gif-700g bigsmile.gif Jau galu gale pabegau nuo 80 ploja.gif 79,4kg yahoo.gif
Anksciau sis skaicius butu soka keles,o siandien dziaugsmas neispasakytas tongue.gif Belieka laukti kada is 70,, pabegsiu'' tongue.gif Oneiga,dabar tikslas Tave aplenkti,arba bent dasivyti biggrin.gif
Vakaryksciai ledai dietiniai bigsmile.gif Ir dar,zoles pjovimas geras sportas!
Atsakyti

Mute :4u:  :4u:  :4u: 

Aš valgau ir laukiu, ir jaučiu,kad tikrai aplenksi :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2020 05 21, 23:22)
<p>Mute 4u.gif  4u.gif  4u.gif </p><p>Aš valgau ir laukiu, ir jaučiu,kad tikrai aplenksi biggrin.gif </p>

Kaip man patiko tavoji nuojauta wub.gif ,kad tik ji issipildytu rolleyes.gif
Nezinau ar tvarkingai praleidau diena,bet jau kiek prisportavauuuuu showoff.gif Pusryciai kaip ir tvarkingi,pietums silauoges su pienu,vakarienei kiaulienos nugarine su( ridikeliai+aizbergo sal.+svoguno laisk.+krapai+grietine=)salotomis.Katik kazkaip netycia ikrito sostines saldainis,tas su valerijonu tongue.gif Ale,kad ramiau miegotus biggrin.gif
Ryt laukiam mminusu ,ane? mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti