Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Labas ,vistik vakar prisidirbau ax.gif +400g Nereikejo tiek saldainiu ir migdolu riesutu vakare prislamst rolleyes.gif
Savaites rezultatas -1,9kg. Imsiu pakartotinai 1 aja savaite.Startuoju su 79,3kg.Pasistengsiu savaite isbuti be jokiu saldainiu ir sausainiu smile.gif Savaites tikslas sverti 77,7kg biggrin.gif
Atsakyti

Aš tai su tais pačiais 75,8kg :D​ 

Atsakyti
O tai ko nepripliusuoji? mirksiukas.gif As tai pasizadejau nieko netinkamo i burna nebeisimest...ledas jau ten,vietoj mesytes kalakutienos troskinys su darzovemis,toks nepasakyciau ,kad dietinis ax.gif Ryt minuso nelaukiu...
Atsakyti

-400g, o tikėjausi nors -1kg :D​ 

Atsakyti
Siandien visai diena sumakaluota,valgyta ne pagal dieta,kad tik ryt nebutu pliuso blink.gif
Ryte buvo 0 ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

-1kg.Nervas pagraužė, naktis nemiegota, jaučiuosi, kaip zombis.

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2020 05 27, 07:18)
<p>Labas rytas,</p><p>-1kg.Nervas pagraužė, naktis nemiegota, jaučiuosi, kaip zombis.</p>

blink.gif tai kas ta nerva pazadino blink.gif ?Teigiamas to rezultatas-1kg,ane mirksiukas.gif
Pas mane nervo nebuvo tai +400g ax.gif 79,4kg,kaip negerai doh.gif
Siandien palakstysiu su zoliapjove,trimeriu-nupurtysiu tuos pliusus!!!
Atsakyti

Ai, turėjau padaryt vieną sprendimą ir sukau galvą.Dabar antra bemiegė naktis laukia, nes nežinau ar teisingai nusprendžiau.Nu žodžiu :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2020 05 27, 21:21)
<p>Ai, turėjau padaryt vieną sprendimą ir sukau galvą.Dabar antra bemiegė naktis laukia, nes nežinau ar teisingai nusprendžiau.Nu žodžiu biggrin.gif </p>

Tai tada antro kilogramo neteksi blink.gif O as pasipjauscius rukytos sonines ...Ryt vel be minuso busiu ax.gif ...pasileidau blush2.gif
Atsakyti

Kažin kažin, nes kumpio ripką atsipjoviau ir be jokio skonio prarijau :rolleyes: Ir dar brangusis taip sunervino, kad negaliu.Kur saviškį išgrūdai?Sakyk ir aš ten grūsiu :D  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2020 05 27, 22:24)
<p>Kažin kažin, nes kumpio ripką atsipjoviau ir be jokio skonio prarijau rolleyes.gif Ir dar brangusis taip sunervino, kad negaliu.Kur saviškį išgrūdai?Sakyk ir aš ten grūsiu biggrin.gif  biggrin.gif </p>

blink.gif oho blink.gif as saviskio labai laukiu,tas virusas neleidzia grizt.Negrusk saviskio,po to gailesies mirksiukas.gif As saviskio niekur nebeisleisciau,labai liudna be jo ax.gif
Ryt vel su sulininkais nervuosiuos doh.gif doh.gif doh.gif Jau kaip man tas sulinys ...r.r.r...zodziu nebeturiu!
Pririjau visko:saldainiu,sausainiu paragavau,sonines,banana,persiku ploksciuju,vynuogiu keke...nezinau kiek ryt uzsiridenus busiu,gal nesisvert tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas,kaip ir reikejo tiketis +200g ax.gif Siandien jokiu soniniu,jokiu saldainiu ir nieko draudziamo.Laikysiuos grieztai pagal dietos meniu!!!
Oneiga,kaip pas Tave?-1kg mirksiukas.gif
Rebutia,susiimam,as jau pasiruosus tam biggrin.gif
Atsakyti