Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Startavau :D​  su tais pačiais 78,2kg.Jaučiu, ryt būsiu vėl bus tas pats.

Atsakyti
Laba,as startavau su 77,2kg.Ryte uzsiropsciau ant svarstykliu,rodo74,6 blink.gif nu galvoju kazkas netaip,lipu dar syki-77,2...palaipiojau dar,ta pati rodo ax.gif
Visa diena tvarkingai issilaikiau,pietums tik vienas didelis obuolys,o vat vakare balandeliai grietineleje troskinti su bulvytem rolleyes.gif Peralkus buvau,privalgiau belekiek rolleyes.gif Lauksiu minuso tongue.gif
Ai,vakar zole pjoviau,radau 1 rudmese smile.gif
Atsakyti
Ryt einam miskan? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 12 spalio 2020 - 21:25

Gerai Tau, kai miškas ant kiemo, o man važiuot reikia :P 

Nu kokią nesąmonę padariau...Privalgiau mėlynių uogienės, batono ir dar pienu užsigėriau.O pieno tai aš nemėgstu :D Tikrai nesuprantu kas kartais pasidaro :hmm:  :D​ 

Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif visai po maniskai pavalgei biggrin.gif Vaje kaip pati taip uzsimaniau wub.gif Gi velu jau,gal arbatos dar isgeriu(persalus esu) ir i lova lekiu,pasislepsiu nuo visu ,,norejimu''..3karvutes suraiciau ax.gif
Atsakyti
Labas,nieko naujo,tie patys 77,2kg ax.gif Nereikejo saldainiu ,,ragaut''!
Atsakyti

Labas rytas,

ir pas mane 0.Jau pradėjau galvot, gal svarstykles pastrigo :hmm: Gal jau prie 90 arteju :D​ 

Atsakyti
Sveika,o pas mane svarstykles veikia,+100g biggrin.gif Va pati tai tikrai pastrigau ax.gif
Vakar miske buvau,voverusku prisirinkau.Nedaug ,bet vakarienei uzteks.Ryte prie tvenkinio dukra grazuoli paberzi rado.Grybautojai nervuoja su raudonvirsiais,is kur juos traukia hmm.gif
Lietus purskia,slapia...taip ir lenda mintys apie obuoliu pyragus...gerai,kad orkaites nera tongue.gif Bet va mislyju,kad gal greitpuodyje kazkas gautusi rolleyes.gif gal isbandyti ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

- 500g pagaliau :D​ 

Atsakyti
Labas ,pagaliauuu-500g biggrin.gif kaip cia taip vienodai tongue.gif 76,8kg pas mane,o kiek pas Tave?
Rebutia dingo,kaip pas ja?
Atsakyti

Labas rytas,

+200g.Diiiiidzkukuliai :B Labai čia jų reikėjo.Dar kriaušių didelių maišą gavau ir va vėl pliusas.77,9kg.

Ale rimtai, Rebutia dingo visai :unsure:​ 

Atsakyti
Laba,+1kg,vo kaip! blink.gif Einu pykt ax.gif
Atsakyti