Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Papykai jau :lol: ?Ką suvalgei tą proga?Aš tai obuolių pyragą išsikepiau...Suvalgiau nedaug.Žiūrėsim, ką ryt svarstyklės kalbės :D​ 

Atsakyti
Labas rytas,papykau iki 78kg ax.gif Suvalgiau sumustiniu,saltienos ,sokolado,riesutu,obuoliu.Sitas misinys gerai augina svori biggrin.gif
Atsakyti

Tiek daug sveri???Aš tai tik 77,9 :P  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2020 10 17, 13:04)
<p>Tiek daug sveri???Aš tai tik 77,9 tongue.gif  biggrin.gif </p>

scare.gif valeeeee,aplenkei!!!!!Einu toliau pykt...Kurmiu israustas zemes rankioju...Gal kazkiek pasportavus sulieknesiu tongue.gif
Atsakyti
...viskas,reikia nustot pykt,matyt nuo to pliusas dideja blink.gif Siandien +100g
Atsakyti
Labas rytas,-300g.Startuoju su 77,8kg smile.gif Labai tikiuosi,kad sia savaite susils ir nebesinores est tongue.gif Jau per tuos salcius tik apie edesi tesigalvoja ax.gif
Reikia svori verkiant mazint,isitaisiau kulno skausma unsure.gif Nepraeina vis...pasiskaiciau,kad viena is priezasciu ji sukelianti virssvoris ax.gif
Atsakyti

Laba, startuoju su lygiai tokiu pat svoriu :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2020 10 19, 11:22)
<p>Laba, startuoju su lygiai tokiu pat svoriu biggrin.gif </p>

Tai as prisiauginau svorio,kad vienodai startuotumem tongue.gif
Atsakyti

Tikra draugė :wub:  :D 

O šiaip tai šiandien kiaušinių dieną FB rašė, tai su tuo ir sveikinu :D , juk be jų mes niekaip ir jau keli metai :D 

Šiltnamį beveik sutvarkiau, lapus jau tris kartus grėbiau, česnakus pasodinau, daugiau nieko nedarysiu...Tingėsiu :rolleyes:​ 

Atsakyti
...pas mane siltnamis dar su pomidorais ir agurkais ax.gif reikes nuraut juos ir sutvarkyt.
Cesnakai nesodinti blink.gif Reiketu kazkur sukist juos,nesumastau kur rolleyes.gif
Zole sodyboj pjoviau,obuolius skyniau...porai dar lysveje...
Uztat beveik 5l obuoliu acto baigiu pasigamint smile.gif
Ot svente praziobsojau blink.gif reikejo visa diena kiausinius valgyt biggrin.gif Ir tave su svente,gal kitais metais su savais kiausiniais svesiu tongue.gif
Atsakyti

Labas rytas,

0 kažkodel :unsure:​ 

Atsakyti
Laba,-200g bigsmile.gif Net nesitiki.Va ka reiskia ,kad vakar truputi su zoliapjove ,,pabegiojau''
Sunaikinau visa cukraus turinciu atsargu arsenala,beliko tik kondensuotas pienas tongue.gif
Stengsiuos nebepirkti nieko gundancio,tik kokios rukytos sonines reiketu parsitempt ax.gif Gi kartais liudeselis uzeit gali rolleyes.gif Arba juodojo sokolado,jis taip staigiai ,,neistirpsta''.
Iki kuciu reikia 8kg nurident!!!Tris savaites tvarkingai pasilaikyciau ir butu tvarka,bet gi ne.....Muset noriu cia pastoviai tupet tongue.gif
Atsakyti