Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Laba, 

nu va, tik pasidžiaugiau ir +300g :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2021 03 25, 13:52)
<p>Laba, </p><p>nu va, tik pasidžiaugiau ir +300g unsure.gif </p>

Labas,...keliones deka buvo didesnis minusas,o va vandenelis uzsilaike ir pliusas mirksiukas.gif
Pas mane siandien -200g ax.gif Labai grazus oras,gal jau kudejimui nuotaika atsiras tongue.gif
Nesekas man is 8 pabegt unsure.gif Vakar ledu ,guminuku privalgiau,kur tai matyta,visai suvaikejau per ta karantina blink.gif Dziaugiuos,kad nors nuo cipsu ,,nusokau'' tongue.gif
Atsakyti

Laba, 

0 šiandien.79,6kg ir visi jie ant pilvo ir užpakalio :rolleyes:​ 

Tikrai, taip gražu lauke.Reikia gal kieme ką nuveikti?O gal šuniui šukuoseną padaryt :hmm:  :D , nes po žiemos labai jau gaurai užaugo :D 

Atsakyti
Visa dena ruosiausi iki sodo nulekt,jau vakaras ,o as vis vietoj...eisiu nors kieme pasitvarkinesiu.Reikia dar ir gelytes paberti kazkur..Pasizvalgysiu,gal rasiu vietos. smile.gif
Atsakyti

Laba, 

Svoris tas pats 79,6kg.

Kur dingusios?Su grėbliais lakstot, o gal corona pričiupo :unsure:​ , kad taip tylu?

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2021 03 29, 12:45)
<p>Laba, </p><p>Svoris tas pats 79,6kg.</p><p>Kur dingusios?Su grėbliais lakstot, o gal corona pričiupo unsure.gif , kad taip tylu?</p>

Laba smile.gif Truputi su grebliu,su kastuviu,su graztu (berzu sula leidziu) ...zodziu visko po truputi biggrin.gif Svoris padidintas,tvarkingai tongue.gif 83,8kg ax.gif Gi svente buvo,gavau per sedymaja su kadagiu verba,prikepiau vafliuku,saslyku....Siandien visus reikia pribaigt rolleyes.gif
Kaip siandien miego norisi,lyja...
Atsakyti

Laba,

gražus oras šiand, kieme pasisukiojau. Žirnius sukišau į žemę, jurginus. Frezijų dar ne. Aptingau.

Šiand 89,8 kg. Ryt jaučiu nesisversiu, maistas išsinešimui buvo, ir tikrai ne salotos :D Gamint tingėjau. 

Atsakyti

Labas rytas,

-400g :huh2:​ Mažoka kažkaip

Atsakyti
Sveikos,nesisveriau ...neteisingai maitinuosi ax.gif Eisiu nors i vakara pasportuosiu su grebliuku,pasikapstysiu kiek,mazu kiek grieku ispirksiu tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,siandien pasisveriau,83,5kg Baisu kaip nebeturiu valios susiimti....Bandysiu nors kazkiek apsiraminti ir nebevalgyti saldainiu,cia pradziai,o veliau ir dietos meniu laikytis. smile.gif
Atsakyti

Laba, o pas mane -500g :yahoo: 

Ką manot apie skiepus?O gal pasiskiepijus kuri?Dukra kategoriškai prieš, bent kol kas, o aš tokia be nuomonės.

Vakar paskiepijo mamą, tai vis skambinu, kaip jaučiasi.Kol kas viskas ok.O jos kaimynė, anksčiau skiepytas, tai dvi dienas nepakilo iš lovos.

Atsakyti
Nu uzsipavydejau rolleyes.gif Sekas gi,kaip cia taip surimtejus,a? mirksiukas.gif
Kas del skiepu tai NESISKIEPYSIU.Aplamai esu labai supykus ant ale karantino aggressive.gif Zinau bent keleta saliu kur jokiu tokiu nesamoniu ner,zmones kaip dirbo taip dirba,vazineja po sali skersai isilgai,kaukiu nenesioja,sventes svencia,...kazkiek suserganciu yra bet tai normalu.Psixozes ner .O pas mus doh.gif
Eisiu ledu tongue.gif
Atsakyti