Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Mute,kur dingus?

Kaip daržininkystė?Aš jau valgai špinatus, ridikėlius, salotas, o vat krapai nutarė nedygt šiemet :D 

0 pas mane, bet pyrago dovanų gavau, tai ryt 0 jau nebus :rolleyes:​ 

Atsakyti
Nieko dar nevalgau apart dilgeliu ir garsvu biggrin.gif Ridikeliai sodo siltnamyje tik sudyge,salotos kazko nedygsta,viena krapiuka maciau...Dirbu issijuosus,tvarkom aplinka,renkam is visur siuksles,galo nematyt doh.gif
Siandien pirma karta sode zole nupjoviau,ryt turetu palyti,atsigaus..Zodziu sode kaip ir tvarka,o vat sodyboje vaje vaje kiek darbu darbeliu...
Kokios veisles bulves seji?
Kas del svorio tai 81,7kg
Atsakyti

Pas mane vėl 0, o tai reiškia 77,3kg.

Ai bulvės, tai net nežinau kokios veislės.Ką generolas sudiriguoja, tą ir sodinu :D 

Rebutia, tai gal pareisi, kaaaaaa? :D​ 

Atsakyti
O pas mane raumenai uzaugo po zoles pjovimo+200g ax.gif
Dabar apie bulves,kokios spalvos,miltingos ar ne ,ankstyvos ar ne,tinka cepelinams?Zydi kaip? tongue.gif
Rebutia tyliai kudeja,savaitgali kaip pateiks dyyyydeli minusa, apsipavydesim smile.gif
Pratinginiavau siandien,lietus su krusa kalti rolleyes.gif
Atsakyti

Rebutia tiek uzvalgius, kad grizo i 90 kg :oh: pora dienu stengiuos jau maziau kimst, tai gal iki pirmadienio grisiu iki tiek, kiek buvqu numetusi. Labai tikiuosi, reik susiimt, bet vis vadzias paleidziu...

Atsakyti
Tai ir as tada susiimsiu,kad is 80 pasprukt drinks_cheers.gif Taip lengva numestuosius parsivest,o jau grizt i dorod kelia oi kaip sunku rolleyes.gif
Oneiga,labai nekudek viena mirksiukas.gif
Atsakyti

Nu ką apie tas bulves :D Baltos ir kažkokių ružavų yra.Cepelinams tinka.Aš ankstyvų nesodinu, bet mama sodina kažkiek ir labai abejoju, kad pavadinimus žino :D Kai pradeda su kaimynėm dalintis ,tai primakaluoja ten visko :D Nu bet per Jonines šviežias jau valgom.

Nu kur aš viena kudėsiu, aišku palauksiu.Va ką tik kumpio priėdžiau :rolleyes: Nu bet pusryčius suvalgiau per pietus, pietų visai nebuvo...Va taip ir persiėdu paskui :unsure:​ 

Atsakyti
Nu supatau biggrin.gif
Labas rytas pas mane prasidejo nuo +200g,graziai vienodai tik ne i ta pruse ax.gif
Atsakyti

Kas tie +200 :irnesakyk: , aš šiandien turiu +800g.

Šalta, vėjuota ir visiškai tingiu bet ką daryt.

Atsakyti
Aha ,salta,sniegiukas dar pabyra...tikrai nesinori ka veikt.Net nepasisveriau,vakar buvo ledu dieta tongue.gif Pirmadieni pasisversiu ir issiaiskinsiu ar gera ta dieta biggrin.gif
Pikiuosiu pomidorus,sesiu lauke ridikelius su salotom.Prisipirkau silauogiu,reikia is pelkes durpiu parsikast,slyva pasisodint...Kas juokingiausia,tai kitais metais greiciausiai teks viska persodinet ax.gif Kazka primena,ane? biggrin.gif
Atsakyti

Tikrai kažką primena, tik kažin ką :hmm:  :D 

O, žinok, labai didelių medžių, tai gal nepersodinėk, jie kažkodėl nenori prigyti :rolleyes: Keistuoliai, ane? :D​ 

Atsakyti
O tai bandei didelius persodinti?Jei taip tai kiek jiems amziaus buvo?Mastau,kad as be to neapsieisiu ax.gif

Atsakyti